Neištikimas vyras. 5 dažniausiai kairėn sukantys tipai

Neištikimi vyrai. Baiminatės, kad mylimasis ims žvalgytis į kairę, tad konkuruodama su varžovėmis uoliai pumpuojate užpakaliuką, klijuojate blakstienas ir atliekate besaikes grožio injekcijas? Turime jus nuliūdinti – veltui tai darote. Kodėl? Todėl, kad kai kurių tipų vyrai tiesiog patologiškai nesugeba būti ištikimais. Taigi paanalizuokime su kokiais stipriosios lyties atstovais pavyduolėms geriau nesusidėti.

Mamytės sūnelis

Infantilius, po moters padu slypinčius, berniukus laikėte ištikimais? Galvojote: na, kurgi toks, įsikibęs motersmamytės sijono, vyras gali pabėgti? Nuvilsime: tokio tipo stipriosios lyties atstovas yra linkęs į neištikimybę būtent dėl ​​per didelės priklausomybės nuo partnerės. Taip, infantilai mieliau gyvena su tomis moterimis, kurios jais rūpinasi ir juos kontroliuoja. Negana to, šio tipo vyrai dažnai sau į partneres renkasi gerokai vyresnes, o kartais net ir mamos amžiaus moteris. Nepaisant šio fakto, reikia pasakyti, kad jie gali būti gana gerais šeimos vyrais ir tėvais.

Kalbant apie seksualinį gyvenimą, kaip žinome, nei vienas nenori miegoti su mamyte (nors čia yra ryškių išimčių – kai kurie nori, ir dar kaip). Štai todėl tokie vyrai, negalėdami seksualinių poreikių patenkinti su nuolatine partnere, geismus realizuoja, sukdami į šoną. Tuo pačiu metu mamyčių sūneliai dažniausiai užmezga trumpalaikius, neįpareigojančius santykius, retai kada išaugančius į kažką rimtesnio. Jie nepalieka savo moters-mamytės, o tiesiog tyliai apgaudinėja, kad bent retkarčiais pasijaustų tikru vyru.

Kai kurie infantilai, ir ypač nedrąsūs, tiesiog žiūri porno, taip realizuodami savo slaptas fantazijas. Ir kas gi tuomet galės pasakyti, kad jie – neištikimi vyrai?!

Narcizas

Likimas jums pamėtėjo savimylą gražuolį? Tuomet pasiruoškite kantriai ir nuolankiai valyti lūpų dažus nuo jo marškinių. Ir esmė visai ne ta, kad narcizas nėra patenkintas intymiais santykiais su jumis. Tiesiog jis, kaip ir narkomanas, visada ieško naujų dėmesio bei žavėjimosi juo šaltinių. Narcisistiniai vyrai yra emociškai išsekę vyrai, todėl moterys, tokios, kaip moterys, (kaip ir intymumas su jomis) jiems neįdomios. Šių vyrų tikslas – nuolat kerėti, suvilioti, suvedžioti, parklupdyti ant kelių, ir jausti besąlygišką žavėjimąsi juo, desperatišką jo siekimą, keliamas pavydo scenas dėl jo, ir ryškų dėmesį, nukreiptą būtent į jį. Tik taip jie gali pajusti savo svarbą.

Narcizai, kaip ir mamyčių sūneliai, retai palieka nuolatinę partnerę. Tačiau, skirtingai nei infantilai, apgaudinėti jie gali demonstratyviai, manieringai ir negailėdami savo moters jausmų. Tokiu būdu šie vyrai bando atsigroti ant savo partnerės dėl vaikystės traumų ir kompleksų, bei parodyti jai – žiūrėk, koks aš šaunus, kaip visos mane myli, kaip manęs geidžia.

Brutualusis

Neištikimi vyrai

Šio tipo vyras – klasikinis alfa patinas. Jis – dominuojantis, stiprus, drąsus ir ryžtingas. Moterys dažnai svajoja apie partnerį, su kuriuo jaustųsi, kaip už akmeninės sienos. Tačiau aljansai su brutualiaisiais turi vieną didelį minusą, jie dažniausiai – neištikimi vyrai. Tokio tipo vyrams reguliarios kelionės į kairę – tai dar vienas būdas pajausti galią ir dar labiau įsitvirtinti. Ir šiuo klausimu brutualusis iš savo partnerės tikisi tik nuolankumo, nieko daugiau. Poligamijos būsena jam per daug primityvi (žinoma, tik iš jo pusės). Tad jei kelsite scenas ir bandysite valdyti, jis iš karto pasitrauks pas tą, kuri bus pasiruošusi kęsti jo gyvenimo būdą.

Aistringasis mačo

Neištikimi vyrai

Į šią neištikimųjų kategoriją rauna vyrai, turintys labai stiprią seksualinę konstituciją. Jie tiesiog yra labai aistringi, todėl negali pasitenkinti viena partnere. Paprastai tokie vyrai išsiskiria taikiu, linksmu, šiek tiek lengvabūdišku būdu. Į šalia esančias gražias moteris jie reaguoja, kaip maži vaikai į naują žaisliuką. Aistringieji mačo tiesiog impulsyviai griebia šias moteris, nes nėra pajėgūs joms atsispirti. Beje šio tipo vyrai nuolankiai reaguoja į partnerės pavydo priepuolius, o kartais net ima atgailauti, atsiprašinėti, rengti romantiškas susitaikymo staigmenas. Tačiau tai mažai kažką keičia: gamta vis tiek paima viršų.

Amoralusis

Neištikimi vyrai

Deja kolaboracija su šiuo tipažu, jums gali tapti labiausiai traumuojančia. Toks vyras nepaiso jokių moralinių principų, socialinių normų sampratų, neteikia ir emocinės šilumos. Negana to, jis patiria sadistinį malonumą, sukeldamas skausmo artimiesiems. Iš esmės tai yra psichopatas, kuris santykių pradžioje daro viską, kad sužavėtų partnerę, pririštų ją prie savęs, o vėliau ima talžyti per pačius skausmingiausius jos taškus. Kam? Tiesiog tam, kad patirtų ryškias emocijas, ir jomis pripildytų save. Amoralusis tipas dažnai apgaudinėja atvirai, o kartais gali samoningai viską sudėlioti taip, kad mylimoji jį užtiktų svetimame glėbyje, ar netyčia perskaitytų intymų susirašinėjimą.

Reaguodamas į partnerės pyktį ir audringą pavydo sceną psichopatas apsimeta, kad nieko tokio nenutiko, kad jai tik pasirodė, arba vėl tampa dėmesingu ir mylinčiu, kol ciklas vėl pasikartoja. Santykiai su tokio tipo vyrais yra vieni labiausiai griaunančių ir gniuždančių. Moterys dažnai patenka į tokių ryšių spąstus, guosdamosi tuo, kad dėl to aš pati kalta arba jis pasikeis. Tačiau psichopatai nesikeičia, o ir moters pastangos pačiai dėl jo pasikeisti – naudos neduoda, nes jo tikslas yra moters kančia. Todėl jeigu vyro elgesyje pastebėjote kažką panašaus, pagalvokite, ar nepatekote į tuos pačius spąstus.


10 vyrų neištikimybės priežasčių. Skaitykite čia.

Kaip sekso žaisliukai gali pagerinti jūsų seksualinį gyvenimą

Erotinės prekės arba sekso žaislai – nauda Dažnai sekso žaislus naudojančios poros gali gerokai pagerinti...

Sekso taisyklės: viskas apie kunilingą

Bet kuris vyras yra patinas, jis gimsta tam, kad paimtų ir gautų valdžią, nesvarbu pasaulio...

Ką reiškia LGBTQ+ ?

LGBTQ+ inicialų reikšmės:       L                 ...

Kaip suprasti, kad vyras tikrai tave myli?

Daugelis vyrų nėra pratę atvirai reikšti savo jausmus. Nemaža jų dalis tiesiog nežino, kaip tai...

Azartas miegamajame arba erotiniai žaidimai

Moteris neturėtų dovanoti vyrui įprastų dovanų. Verčiau lepinti įspūdžiais ir emocinėmis būsenomis. Reguliariai.

Kaip surasti G tašką?

Sunku surasti, lengva pamesti ir neįmanoma pamiršti. Mūsų erogeninės zonos neapsiriboja klitoriu, krūtimis ar kaklu....

Kaip išsirinkti vibratorių?

Tinkamai pasirinktas vibratorius padidina jautrumą ir padeda geriau suvokti savo kūną. Todėl niekada nevėlu įsigyti...

Geriausias minetas

Daugelis damų su malonumu atlieka oralinį seksą, mėgaudamosi juo ne mažiau nei patys džentelmenai ir...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

5 × 5 =