Geriausi visų laikų meilės patarimai

Meilės patarimai

Meilės patarimai. Nejaugi manote, kad tai yra akivaizdūs ir savaime suprantami dalykai?

Galime lažintis, kad ne visada vadovaujatės šiais paprastais, bet galingais patarimais.

Nuoseklūs santykiai. Neskubėkite pereiti į kitą lygmenį ir leiskite santykių plėtotei klostytis etapais. Forsuodamos įvykius, priversite jį rimtai pagalvoti apie tai ar verta jam rimtai įsipareigoti, net nespėjus įsimylėti.

Meilės patarimai

Nepriminkite jam praeities. Nesvarbu, ar tai būtų buvusios moterys, ar jūsų asmeninės nuoskaudos, o gal net jo psichologinis smurtas prieš jus – niekada nenaudokite to ginčuose, jei nenorite, kad jis rimtai ir ilgam užsidarytų savyje.

Būkite įvairi ir nenuspėjama. Vyrams patinka moterys, kurios visuomenėje elgiasi lyg karalienės ir, kaip paleistuvės – lovoje.

Nekaltinkite savęs be rimtos priežasties. Jeigu santykiuose kažkas nutiko ne taip, neturėtumėte savęs laikyti problemos šaknimis. Vyrams nepatinka moterys, kurios nuolat galvas barstosi pelenais ir užsiima saviplaka.

Meilės patarimai. Įsiklausykite į jo nuomonę. Prieš iškeldama skandalą, visada išgirskite jo nuomonę. Tai sustabdys aistrų eskalavimą ir privers susimąstyti, kad, galbūt, jūsų požiūris į įvykius nėra vienintelis įmanomas. Bet nebūkite ir per daug atlaidi.

Jūs esate komanda. Poroje negali būti laimėtojų ir pralaimėtojų – visada reikia veikti ir galvoti bendrojo gėrio linkme, o ne aikčioti iš skausmo, skaičiuojant dūrius vienas kitam.

Rūpinkitės savimi ir puoselėkite savo grožį. Vyrai kartais gali pasakyti, kad nepakenčia moterų, kurios per daug dėmesio skiria savo išvaizdai. Tačiau būtent prisižiūrėjusi ledi yra visų vyrų slaptų svajonių objektas.

Meilės patarimai

Nepulkite į dažnas isterijas. Nuo moterų, kurios nuolat ieško priekabių lygioje vietoje, vyrai bėga kaip nuo ugnies. Retkarčiais galite sau leisti sukelti kokį skandalėlį, bet būtinai jį užbaikite karštu seksu.

Nepasitikėjimas žudo meilę. Užuot jo pavydėjusios kiekvienam pakelės stulpui, skirkite daugiau dėmesio sau, atrodykite geriausiai ir, gyvenkite visavertį gyvenimą – tada jis dar labiau jūsų norės ir negaiš laiko žvalgyboms.

Nekompleksuokite. Abejonės dėl savo išvaizdos, figūros, aprangos ar socialinės padėties gyvena tik galvoje. Jūsų vyras jau pamilo jus tokią, kokia esate, todėl atsipalaiduokite ir, būkite geriausia savęs versija o ne lyginkitės su kitomis.

Būkite petys, į kurį jis gali bet kada atsiremti. Vyras visada turėtų jausti jūsų palaikymą ir tikėjimą jo jėgomis. Štai kodėl jie taip dažnai nutraukia santuoką su tomis, kurios juos nuolat drožė, dėl tų, kurios jais tiki.

Vyrai negeba skaityti minčių. Kalbėkite atvirai apie savo troškimus, jeigu norite, kad jus išgirstų ir suprastų, bet niekada nedarykite to pretenzijų formatu.

Meilės patarimai. Neatsipalaiduokite. Ilgalaikiai santykiai yra pernelyg didelė pagunda pamiršti, kaip svarbu išlaikyti ugnį. Būkite seksuali, patraukli, įdomi ir, tokia pati ar net žavesnė moteris už tą, kurią jis kadaise įsimylėjo.

Vyrui reikia erdvės. Nemėginkite užimti viso jo laiko ir dėmesio, bijodamos, kad jam nuobodu su jumis arba, kad jis nueis į šalį. Vyras turi turėti laiko sau, draugams ir savo gyvenimui, taip pat, kaip ir tu.

Nepersistenkite. Pernelyg nesistenkite įtikti savo vyrui. Jie mėgsta ir vertina, kai jų laukia skani vakarienė, arba kai jų marškiniai yra nepriekaištingai išlyginti, tačiau tai nereiškia, kad turėtumėte tai daryti nuolat. Jis turėtų vertinti jūsų meilę ir rūpestį, o ne laikyti tai savaime suprantamu dalyku.

Meilės patarimai

Girkite jį. Jeigu vyras ko nors pasiekė, įvertinkite tai ir išsakykite komplimentą, net jeigu tai smulkmena. Tuomet jis dar labiau stengsis, kad vėl sulauktų jūsų pagyrimų.

Nemuškite jo žemiau juosmens. Nustatykite sau amžiną tabu toms frazėms, kurios (jūs tikrai žinote) jį skaudina labiausiai. Ši sritis apima bet kokius įžeidinėjimus jo tėvų ir vaikų atžvilgiu.

Meilė yra sudėtingas emocinių ir fizinių dalykų miksas. Leiskite jam suprasti, kad palaikysite jį emociškai tiek, kiek jam to reikės.

Netylėkite. Partnerio ignoravimas jums gali pasirodyti, kaip geriausias būdas pamokyti jį ginčų metu, tačiau iš tikrųjų tai jį dar labiau supykdo ir, sukelia tikrą neapykantą.

Jūs nepakeisite žmogaus, kuris nenori keistis. Galite pabandyti leisti vyrui geriau jus pažinti ir parodyti jam tinkamą pavyzdį, tačiau jeigu jis nuoširdžiai nesieks taisyti situacijos, tai bus visiškai miręs reikalas. Negaiškite savo laiko.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas

Tantrinis masažas. Kas tai?

Ar žinojote, kad tantrinis masažas gali priversti patirti daugkartinius viso kūno orgazmus?

Vyras ar vibratorius?

Jei anksčiau moterų masturbacija buvo laikoma gėdingu dalyku, tai dabar beveik kiekvienos moters stalčiuje yra...

Geriausi vyrų draugai: vaginos ir masturbatoriai

Vyrui, neturinčiam nuolatinės moters intymiems santykiams, labai trūksta seksualinio pasitenkinimo. Natūralu, kad jam dažnai padeda...

Azartas miegamajame arba erotiniai žaidimai

Moteris neturėtų dovanoti vyrui įprastų dovanų. Verčiau lepinti įspūdžiais ir emocinėmis būsenomis. Reguliariai.

Kodėl moterys myli blogiukus?

Moterys myli blogiečius. Šeimai blogiukas - skausmingas pasirinkimas, atnešantis kančių. Būti su juo tarsi gyventi...

Seksas karščių metu

Ruoškitės, sinoptikai žada +32. Mylėtis svilinančiame karštyje yra tikras ištvermės išbandymas. Tvankumas toks, kad sudrėkti...

Ar saugu mylėtis menstruacijų metu?

Bėgant metams, nuo pat pirmųjų menstruacijų iki menopauzės, moteris lydi menstruacijos. Vengti sekso menstruacijų metu...

Ką padovanoti mylimai moteriai kovo 8 ir nenuvilti

Ką padovanoti moteriai kovo 8 – ją? Pavasario pradžia prasideda mylima moterų švente – kovo...