10 vyrų neištikimybės priežasčių

Neištikimas vyras

Neištikimas vyras. Vyrai, skirtingai nei moterys, yra poligamiški. Vyrų tikslas, užprogramuotas pačios motinos gamtos  – apvaisinti kuo daugiau patelių, siekiant prisidėti prie žmogaus rūšies išlikimo.

Civilizacija pati sugeba valdyti šį procesą. Tačiau vyrai, kurių testosterono lygis yra labai aukštas, sunkiai sutramdo hormonų šėlsmą ir vis dažniau jas pasiduoda.

Neištikimas vyras. Aukštas testosterono kiekis

Aukštas testosterono lygis – viena iš vyrų neištikimybės priežasčių. Ir tai yra pačios nekalčiausios išdavystės, padiktuotos hormonų, o ne jausmų. Vyras gali būti visiškai patenkintas savo žmona ir santuoka. Paprastai niekas ir niekada šeimoje nesužino apie jo išdavystes, nes ir jam pačiam tokios išdavystės emociškai nieko nereiškia. Tiesiog mylima žmona fiziškai nepajėgi patenkinti nepasotinamo vyro seksualinio apetito.

Neištikimas vyras. Nuolat nepatenkinta moteris

Nepatenkinta moteris. Taip veikia pasaulis – pagrindinė vyro užduotis yra patenkinti savo moterį, o jos – būti patenkintai. Ne tik žodžiais. Pasitenkinimas turi atsispindėti moters veide. Tai perduodama jos veiksmais – glamonėmis, pagyrimais, švelniais prisilietimais. Visa tai kelia testosterono lygį ir, vyras gauna aiškų, pagrindinį signalą, kad jis yra tikras vyras, sėkmingai vykdantis pagrindinį savo tikslą. Jis nori tai ir toliaus daryti. Jis nori stengtis. Būti su moterimi, suteikiančia jam galimybę pasijusti Vyru. Jeigu moteris dažnai inkščia, priekaištauja, nuolat reiškia nepasitenkinimą.  Jeigu pasitinka vyrą sukąstais dantimis, jei dažnai, kitiems girdint, kalba apie jo trūkumus, tai tikimybė, kad jis bus jai ištikimas yra apgailėtinai nulinė.

Neištikimas vyras. Apsileidusi moteris.

Moters apsileidimas. Kiek kartų pasauliui buvo tvirtinama, iš moteriškų žurnalų puslapių šaukiama, kad vyrai iš tikrųjų viską mato. Kad vyrai pastebi ir neskustas kojas, ir nuaugusius plaukus ir nuskalbtus apatinius, vietoje seksualių drabužėlių. Deja, laikui bėgant moterys atsipalaiduoja ir pradeda vaikščioti namuose ne reprezentatyviai.

Moterys musulmonės yra kitokios. Jos prisidengia kūnus ir nesipuošia eidamos į gatvę. Tačiau namuose musulmonės stengiasi prilygti karalienėms. Gal taip yra dėl to, kad musulmonai vyrai pagal įstatymus gali turėti ne vieną, o kelias žmonas? Galbūt jos jaučia konkurenciją ir bijo iškristi iš lenktynių?

Neištikimas vyras. Moters entuziazmo ir gyvybingumo trūkumas

Šis punktas išplaukia iš ankstesnio. Jeigu moteris pati sau neįdomi, tai galima pagrįstai manyti, kad ir gyvenimas jai nėra labai įdomus. Jos pomėgių ratas siauras. Darbas – be entuziazmo. Seksas – tikslūs, išmokti judesiai ir jokio spontaniškumo. Atsakomybė šiuo klausimu užmetama vyrams? Tačiau, jeigu prisiminus, tam, kad būtų atlikti žygdarbiai, riteris turi būti įkvėptas gražios damos. Ar kada nors buvo atvirkščiai?

Galbūt jums trūksta serenadų po langais ir glėbių gėlių, mielosios ponios. Deja, realybė tokia, kad konkurencija vis auga ir auga. Vyrai atkreipia dėmesį į viską, kas šviesu, ryšku, įdomu ir gyva. Serenadoms ir gėlėms juos reikia užstimuliuoti. Atkreipkite dėmesį, kad išorinis grožis nėra įtrauktas į šį sąrašą. Kadangi daugumai vyrų išorinis patrauklumas yra tik santykinė sąvoka, jie atleidžia moters, šalia kurios jaučiasi gyvas, išvaizdos netobulumą.

-40%

Neištikimas vyras. Kai trūksta bendrų tikslų ir interesų

Trūksta bendrų tikslų ir interesų. Nebūtina kartu praleisti 24 valandas per parą, tačiau turėti bendrų salyčio taškų būtina. Jeigu jis yra atletiškas ir nuolat treniruojasi sporto salėje, prižiūri savo figūrą, anksčiau ar vėliau jį pradės erzinti serialus ir traškučius mėgstančios moters pasyvumas bei tingumas.

Jeigu ji nori prie jūros ir nuolat priekaištauja jam už tai, kad renkasi kalnus, jis anksčiau ar vėliau susiras mielą sielos bendramintę. Svarbu neprisiklijuoti vienas prie kito, bet dar svarbiau – būti bendraminčiais.

Neištikimas vyras. Kai moteriai trūksta humoro jausmo

Humoro jausmo trūkumas – daugybės neištikimybės atvejų priežastis. Jeigu moteris į viską žiūri pernelyg rimtai, nesugeba pasijuokti iš savęs, iš sunkumų, nesugeba prajuokinti vyro, jis ima nuobodžiauti. Moteris, turinti humoro jausmą ir gebanti save švelniai bei elegantiškai pakritikuoti, niekada nesusidurs su neištikimybe. Nebent su pimame punkte pateikta neištikimybės priežastimi. Tačiau ji ir tai priims su humoru.

Neištikimas vyras. Moters kompleksai

Tiksliau, ne patys kompleksai. Kiekvienas jų turime. Bet nuolatinis, įkyrus kalbėjimas ir dėmesio atkreipimas į savo trūkumus. Tokiems pokalbiams, problemoms yra psichologai ir psichoterapeutai. Nuolat iš moters girdėdamas apie jos trūkumus, vyras išmoksta juos pastebėti. Ir, nuo šio momento ima artėti neištikimybės aktas su labiau savimi pasitikinčia moterimi, kuri neklausinės vyro, ar pastebi joje celiulitą.

Moters išlaidumas

Vyrai ne visada būna šykštūs. Tačiau jie skaičiuoja pinigus ir analizuoja finansinę situaciją daug labiau nei moterys. Todėl nuolatinės, kosminės, neprotingos išlaidos, net ir labai turtingiems vyrams kelia susierzinimą. Jie pasirinks tą moterį, kuri pagarbiai bei atsakingai žvelgs į jų triūsą ir darbo rezultatus.

Neištikimas vyras. Jaukumo iš moters trūkumas.

Šiuolaikinis gyvenimo ritmas keičiasi, maišo vaidmenis, vietas ir funkcijas. Tačiau vyriškame, instinktyviame mentalitete amžinai išliks įsitikinimas, kad namų židiniu rūpinasi moteris. Skaniai gamina, kuria jaukumą ir komfortą, auklėja vaikus, savaip, moteriškai. Vyrui sunku iki galo susitaikyti su jaukumo stoka, nešvara namuose, savarankišku marškinių skalbimu ir vakariene iš pusgaminių ar restorane.

Jis nori, kad būtų kitaip. Anksčiau ar vėliau jis užduos sau klausimą: kam man reikalinga žmona, jeigu valgau pusfabrikačius, pats lyginu ir skalbiu marškinius, pats prižiūriu vaikus, pats plaunu indus. O apie moterų nepriklausomybę ir apie tai, kad namų ruoša nebėra madinga, bus kalbama dar ilgai. Nepaisant to, vyrai vis dažniau jaukumo, priežiūros ir skanios vakarienės žvalgysis kituose namuose.

Neištikimas vyras. Neliko aistros

Viskas atrodo puiku. Jauku, švaru, patogu. Protingi, švariais rūbais aprengti vaikai sėdi prie skanios vakarienės. Išsipusčiusi žmona cituoja Kantą. Vėlgi kažkas ne taip. Kažko trūksta? Ko dar reikia vyrui?

Vyrui reikia aistros. Jis turi norėti moters, su kuria gyvena. Taip, geismas šiek tiek blėsta su amžiumi. Taip, akys nebespindi. Taip, sunku arba neįmanoma visada būti formoje ir dar tobuloje. Tačiau kai kurioms moterims tai pavyksta. Pavyksta užkurti vyrą. Ir toliau daryti jam įspūdį, kelti susižavėjimą, nepaisant kartu praleistų metų. Galbūt todėl, kad jos nemano jog kažkas kažkuo joms yra skolingas. Galbūt paslaptis ta, kad šios moterys nebijo būti netobulos, tačiau nuolat kyla aukštyn. Jos nesustoja ties pasiekimais. Atitinkamai, jos taip pat savo vyrams leidžia būti netobuliems.

Aistra negali visada egzistuoti. Ji gali išnykti ir įsiplieksti su nauja jėga. Tačiau norint, kad tai įvyktų, reikia įžiebti kibirkštį. O tai jau yra darbas.

Kodėl vyrai sugrįžta pas pirmąsias?

Pirma moteris – reiškinys arba fenomenas, egzistuojantis daugumos vyrų gyvenime. Jeigu tikėti serialais ir jausmais,...

Kaip suprasti, kad vyras tikrai tave myli?

Daugelis vyrų nėra pratę atvirai reikšti savo jausmus. Nemaža jų dalis tiesiog nežino, kaip tai...

Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite – liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame pamėgti mus Facebook paskyroje. Nuobodu nebus.

Mylintis ir mylimas OpiumasNeištikimas vyras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

two + one =