Grupinis seksas

Grupinis seksas

Grupinis seksas ne visada pateisina lūkesčius. Ypač dažnai tai atsitinka pradedantiesiems.

Kai kurie galvoja, kad ant jų užgrius nežemiškų malonumų lavina, jie paskęs meilės jūroje ir yra pasirengę kilnoti kalnus dėl kūniškų malonumų. Kažkam sekasi, ir viskas iš tikrųjų vyksta kaip laikrodis, o pirmasis jo ar jos gyvenime „grupinis seksas“ užtikrintai veda į antrąjį, paskui trečiajį…

Smegenys negali susidoroti su pojūčių gausa

Bet būna ir taip, kad žmogus sutrinka nuo apnuogintų kūnų gausos. Kai nepažįstamos rankos glosto jo kūną, kitų žmonių lūpos limpa bučiniams, šalia jo kažkieno kojos išsiskiria, kažkas bando įsiskverbti į jo burną ar išangę. Smegenys negali susidoroti su naujų pojūčių gausa, o libido, kurio dėka atsidūrė šioje situacijoje, rimtai pradeda streikuoti.

Grupinis seksas leidžia sužinoti, koks atstumiantis gali būti geismas. Juk paprastai tokiuose vakarėliuose susirenka toli gražu ne idealūs egzemplioriai, liekni ir aptakūs kūnai, kaip gražiame erotiniame filme, dažniausiai būna atvirkščiai.

Įskverbimas į dejuojančias pateles

Aplink tave putlūs, nuplikusių ponų, plaukuoti kūnai, besiblaškantys dėl savo suglebusių sekso atributų. Kūnai bandantys sugrąžinti jiems ankstesnį meistriškumą, įskverbus į dejuojančias pateles, kurios kosmetikos ir prietemos dėka atrodo tik šiek tiek patraukliau.

Kaip sakė Froidas…

Kaip sakė vienas žinomas žmogaus sielų ekspertas, vardu Zigmundas Froidas, mes visi esame šiek tiek homoseksualai. Su Froidu tikrai nepasiginčysi, tačiau tokia krūva prakaituotų vyrų kūnų atimtų norą net iš gimusio, atrodytų, homoseksualu. Kad ir ką besakytumėme, grupinis seksas yra nuostabus ir nepamirštamas!

Pasitenkinimo jėgos jaudulys ritasi tavimi

Jausdamas šalia savęs nepertraukiamus, gilius kvėpavimus, dejones iš malonumo ir geismo, įkaitusių kūnų artumą, pajunti, kaip nepaprastos pasitenkinimo jėgos jaudulys greitai ritasi tavimi. Taigi, jūs jau įsiskverbiate į geidžiamą ir patrauklų moterišką kūną, tada iškart į kitą… paskui vėl, ir vėl…

Pradedi suprasti, kad diena nebuvo nugyventa veltui!

Ypatingi, neprilygstami įspūdžiai apima, kai tave, antruoju, įsileidžia moteris, kuri jau įsiaudrinusi nuo nevaržomo sekso ir trokšta pasiekti absoliutų orgazmą, o tu jauti, kaip per ploną pertvarą, juda pirmojo vyro penis. Ir visi trys susijungę, vienu impulsu, siekiate bendrų tikslų – tada pradedi suprasti, kad diena nebuvo nugyventa veltui!

Patyriau stogą nunešantį grupinį seksą, atėjo laikas vėl pašėlti

Ir tada, ruošdamas kavą, sirgdamas už savo futbolo komandą stadione, gulėdamas ant sofos, lygindamas kelnes ar sėdėdamas darbe, mintimis vis grįžti prie to paties: „Aš patyriau stogą nunešantį grupinį seksą, atėjo laikas vėl pašėlti!“


Parinkome Jums geriausius sekso žaislus ir priemones, kad intymūs santykiai taptų dar karštesni.

Stimuliuojantis balzamas klitoriui

Lesbiečių seksas

Afrodiziakinis masažo gelis lubrikantas.

Lubrikantas gelis lesbiečių seksui

Dviejų galvučių, vibruojantis, besisukantis dildo poroms

Lesbiečių seksas

Dvigubas dildo poroms

Lesbiečių seksas


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Jūsų užsakytos aistros prekės bus patalpintos neperregimoje pakuotėje, be informacijos apie turinį ir anonimiškos! Pristatymas per 1–2 darbo dienas visoje Lietuvoje ir už jos ribų!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis Opiumas