Sekso žaisliukai – jų paskirtis?

Sekso žaisliukai

Sekso žaisliukai ir intymios prekės suaugusiems.
Kiekvienas žmogus, nepriklausomai nuo socialinės padėties, amžiaus, išsilavinimo ir temperamento, anksčiau ar vėliau pajaučia, kad laikas išbandyti sekso žaislus, nes jie gali ne tik paįvairinti seksualinį gyvenimą, bet ir suteikti naujos patirties. Nepriklausomai nuo to, ar esate santykiuose, ar vienišas, užsukti į Opiumo erotinių prekių parduotuvę yra labai geras sprendimas.

Kas yra sekso žaisliukai?

Sekso žaislai suaugusiems yra skirtingų formų ir galimybių prietaisai, suteikiantys malonių pojūčių, padedantys suartinti partnerius, suteikti seksualinį atsipalaidavimą ir padėti pagauti norimą nuotaiką. Kai kurie žmonės drovisi rodyti susidomėjimą tokiais dalykais, ir be reikalo. Jei norite įsigyti, tarkime, BDSM sekso priemonių, tai nereiškia, kad turite iškreiptus seksualinius polinkius, tai reiškia, kad norite išplėsti erotines ribas ir patirti kažką naujo, kam anksčiau trūko drąsos ar laiko.

Vis dažniau vienišų žmonių draugijoje atsiranda sekso žaisliukai

Poros, kurios nevengia naudotis sekso žaisliukais, gali įgyvendinti pačias nekukliausias fantazijas ir patirti nežemiškus potyrius, kurie anksčiau atrodė neįmanomi. Tačiau labai svarbu suprasti, ko tikitės iš konkretaus žaislo, pažinti savo kūną, kad nenusiviltumėte ir gautumėte tai, ko jums iš tikrųjų reikia, tačiau apie tai bus išsamiau aptarta toliau.

Sekso žaisliukai

Sekso žaisliukai – kas jie tokie?

Jei nežinote, ko tiksliai norite, ši sekso žaislų apžvalga gali pakreipti jus teisinga linkme:

 • Vibratoriai

Vibratoriai – didžiulė intymių prekių kategorija suaugusiems, kuriuos galima suskirstyti į dar keletą skyrių, tačiau jie daugeliu atvejų reiškia prietaisus, skirtus įskverbti į makštį ir ją stimuliuoti.

 • Dildo

Dildo yra dirbtinės varpos, kurios gali įsiskverbti į skirtingas angas, stimuliuoti bet kokias erogenines zonas ir yra skirti poroms ar solo eksperimentams. Dildo gali būti su vibruojančiu elementu, tada jie laikomi savotiškais vibratoriais.

 • Diržai, arba Strap – on

Diržai arba Strap on, tai sekso žaisliukai, kurie prie kūno tvirtinamos dirželiais. Paprastai jais naudojasi lesbiečių poros arba tais atvejais, kai moteris nori dominuoti prieš savo vyrą, įsiskverbdama į išangę.

 • Analiniai stimuliatoriai

Analiniai stimuliatoriai – jei nežinote, kas yra sekso žaisliukai, tuomet šios kategorijos niekada nereikėtų pamiršti. Paprasčiau tariant, analiniai žaislai yra plati įvairių prietaisų kategorija, skirta stimuliuoti išangę, paruošti ją tolimesniam įsiskverbimui ir orgazmui.

 • Sekso žaislai – faloprotezai

Faloprotezai šiek tiek primena diržus – dildo, tik šiuo atveju jie yra tuščiaviduriai. Paprastai varpos protezus naudoja tos pačios lyties poros arba heteroporos, kuriose vyras turi erekcijos problemų.

 • Vyriški sekso žaisliukai

Vyriški sekso žaislai yra prietaisai, skirti tik vyrams. Paprastai tai būna masturbatoriai moters makšties, krūtų, lūpų ar išangės pavidalu.

 • Vakuuminiai siurbliai

Vakuuminės pompos yra vieni geriausių vyrų sekso žaislų, skirtų stimuliuoti varpą. Prietaisai atlieka vakuuminį masažą ir yra ypač naudingi stipriajai žmonijos pusei, nes gali padidinti varpą ir prailginti erekciją.

Kaip naudojami sekso žaislai?

Neįmanoma pateikti vienos rekomendacijos, kaip naudoti sekso žaislus, nes jie visi yra skirtingi, taip pat skiriasi ir žmonių pageidavimai. Tačiau vis tiek galima pateikti keletą bendrų patarimų:

 • Jei sekso žaisliukai naudojami poroje, būtų naudinga prieš pradedant seksualinį eksperimentą įsitikinti, ar partneris tam tikrai pasiruošęs ir, ar nesutinka su žaidimais vien tam, kad įtiktų jums.
 • Neskubėkite juo naudotis iš karto. Net jei tiksliai žinote, kokie yra sekso žaislų tipai, vis tiek turite žinoti naudojimo sąlygas, veikimą, kokia turėtų būti higienos priežiūra, kad malonumai truktų kuo ilgiau.
 • Nepriklausomai nuo to, į kieno kūną bus skverbiami sekso žaislai – į savo ar partnerio, įsitikinkite, kad po ranka turite aukštos kokybės lubrikanto. Tai palengvins slydimą ir padės išvengti sužalojimų.
 • Po naudojimo būtinai nuplaukite sekso žaislus, laikydamiesi gamintojo nurodymų. 

Sekso žaisliukai. Taigi kurį pasirinkti?

Jei jau pažvelgėte į populiariausius sekso žaislus, bet dar neapsisprendėte dėl modelio, galbūt neapsisprendėte ir dėl pagrindinio dalyko:

 • Pirmiausia įsiklausykite į savo pojūčius. Pirmenybę teikite tam, kas iš tikrųjų jus užveda, ką 100% norėtumėte jausti savo kūno viduje ar išorėje.
 • Nuspręskite, kurioms jūsų intymioms vietoms labiausiai reikia stimuliacijos. Pavyzdžiui, jeigu tai klitoris, tuomet neturėtumėte įsigyti didžiulio dildo, o jei su jauduliu ruošėtės analiniam seksui, tuomet turėtumėte apsvarstyti naujus šios kategorijos sekso žaislus.
 • Galiausiai pagalvokite apie kainą. Daugelis žmonių renkasi intymias prekes, pamiršdami atkreipti dėmesį išlaidas ir, dažnai nuliūsta, kai pasirinktas modelis netelpa į planuojamą biudžetą. Reikėtų prisiminti, kad aukštos kokybės sekso žaisliukai gali būti brangūs, tad iš anksto nusiteikite vieną kartą išleisti daugiau pinigų tam, kad galėtumėte ilgai juo mėgautis.

Atsižvelgdami į visą aukščiau pateiktą informaciją, galite paįvairinti savo seksualinį gyvenimą ir sugrąžinti aistrą į savo santykius.

Sekso žaisliukai


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, prostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas