Internetinės pažintys: 3 tikros istorijos su happy end’u

Internetinės pažintys

 

Internetinės pažintys. Ko tik neprisiklausome apie pasimatymus internete. Vieni mano, kad tai vienintelis būdas pagaliau susitvarkyti jausminį gyvenimą, kitiems tai atrodo tik laiko švaistymas. Nepretenduodami į galutinę tiesą, nusprendėme papasakoti tris realias opiumo sekėjų (gavus jų sutikimą) istorijas, kurioms pavyko susirasti meilę internete. Galbūt šių moterų patirtis bus naudinga ir jums.

1 istorija. Sonata, finansininkė

Ėjau per gyvenimą pasišvilpaudama, susitikinėdama ir amžiams atsisveikindama, tačiau nesiliaudama tikėti, kad vieną gražią dieną Kalėdų Senelis man atneš gerą vyrą. Kol vieną dieną stuktelėjo 35. Apsidairiau: draugai, karjera, persų katė ir… horizonte nė vieno vyro, pasiruošusio prieš Dievą ir žmones pavadinti mane SAVA. Būdama protinga moterimi suvokiau, kad mano laiko limitas baigiasi. O jeigu dar noriu kažkam nusisekti kaip žmona ir mama, turiu skubiai ištekėti.

Tik klausimas, už ko? Apsvarsčiusi visus galimus variantus, kaip sutikti savęs vertą kandidatą, nusprendžiau, kad internetinės pažintys pažinčių svetainėje – geriausias variantas, nes juk ten prisiregistravę žmonės turi bendrą tikslą – susitvarkyti asmeninį gyvenimą.

Būsimam išrinktajam neturėjau jokių super duper reikalavimų. Ieškau adekvataus, lytiškai subrendusio, išsilavinusio vyro, be finansinių problemų, norinčio turėti jaukius namus ir šeimą.Turiu pasakyti, kad idėjos sėkme beveik netikėjau, nes tai buvo daugiau nevilties gestas ir paskutinė galimybė įšokti į išvykstantį traukinį. Ir tai, kad mano bandymas susirasti meilę internetu galiausiai buvo sėkmingas, prisipažinsiu, man vis dar atrodo neįtikėtinas. Nors, žinoma, jokios magijos čia nėra. Didesnis stebuklas būtų malonų likimą sutikti troleibuso stotelėje ar pakeliui į kepyklėlę. Savo Jono iš karto neradau. Ilgai lauktas susitikimas įvyko tik po šešių mėnesių.

Neturėdama bendravimo patirties tokio pobūdžio svetainėse, padariau daug klaidų, kurios man kainavo ir laiko, ir psichinių jėgų. Užtat dabar jau galiu patarti, nes jaučiuosi šiek tiek išmananti šį reikalą.

Auksinis patarimas toms, kurios nori pasekti mano pavyzdžiu

Imkitės iniciatyvos! Nelaukite, kol būsite surasta, ieškokite pati. Kai imate reikalą į savo rankas, turite galimybę pasirinkti būtent tokį, koks jums reikalingas, o ne tenkintis tais kandidatais, kuriems patinkate jūs. Nepatingėkite reguliariai peržiūrėti anketas ir nedvejodamos rašykite patinkančiam vyrui pirmosios. Čia nėra nieko smerktino. Ir net jei pusė iš jų jums neatsakys, kas čia tokio? Reiškia – tai ne jūsų žmonės. Išjunkite emocijas ir ramiai tęskite paieškas. Pavyzdžiui, mano padėtis pasikeitė į gerąją pusę, kai lioviausi laukti sudėjusi maldai rankas ir pradėjau aktyviai veikti.

Būkite pasiruošusi. Iš anksto pasirūpinkite savo grožiu, veido ir kūno oda, visada būkite tvarkingais nagais, susitvarkykite su ataugusiomis plaukų šaknimis, oranžinius plaukų dažus pakeiskite elegantiškesne spalva, peržiūrėkite garderobą. Jums patinkantis vyras nelauks, kol pasigrąžinsite ir pagaliau nuspręsite su juo susitikti. Pamenu, praleidau keletą vertingų šansų vien todėl, kad pavargusi nuo bevaisių ieškojimų leidau sau atsipalaiduoti ir prarasti gražias formas. Kai staiga iš karto gavau tris viliojančius pasiūlymus, buvau priversta skubiai „išvykti atostogauti“, o laukti manęs niekas nesiruošė.

Skelbkite „sąžiningas“ nuotraukas. Turiu omenyje – tokias, kuriose esate maksimaliausiai panaši į save realybėje. Žinoma, geras fotografas nuotraukas gali padaryti vertas Vogue viršelio, tačiau jūsų potencialus išrinktasis turės susitikti su jumis tokia, kokia esate iš tikrųjų. Ir ką jūs jam parodysite? Vieną įspūdingą rakursą? Paskaitykite svetainėse vyrų anketas. Kas antras vyras kreipiasi į moterišką protą, maldaudamas neapgaudinėti jų, naudojantis besaikiu Photoshop’o efektu. Internetinės pažintys taria: taip nesąžininga.

-40%
Original price was: 22,88€.Current price is: 13,73€.
-50%
Original price was: 78,88€.Current price is: 39,44€.
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
-15%
Original price was: 27,88€.Current price is: 23,70€.
-15%
Original price was: 27,88€.Current price is: 23,70€.

2 istorija. Brigita, marketingo skyriaus vadovė

Su savo išrinktuoju susipažinau viename iš populiarių socialinių tinklų. Laimei, šios rūšies resursai suteikia daug galimybių pažinti naujus žmones. Reikia pažymėti, kad tuo metu neužsiėmiau aktyviomis paieškomis, tačiau mielai įsileidau į savo gyvenimą įdomų, vertą vyrą. Mūsų pažintis su Andriumi prasidėjo apskritai neįspūdingai. Vyras neturėjo poreikio atlikti kasdieninės savo vertės patikros dedamais banaliais patiktukais, neturėjo ir poreikio tikrinti moteryčių lojalumo jam, nes savo saviverte ir taip neabejojo, todėl socialiniame tinkle nesidalijo kasdieniais postais, ar dar blogiau – asmenukėmis.

Tiesiog naujienų sraute pakomentavau jo profesinį pasisakymą, man svarbia tema. Andrius atsakė į komentarą. 

Internetinės pažintys

Tada prasidėjo susirašinėjimas, kuris žaibiškai peraugo į glaudų bendravimą. Prisipažįstu, tuo metu naujojo pašnekovo nelaikiau potencialiu meilužiu. Andrius patraukė, kaip protingas, gilus, simpatiškas vyras. Po kelių mėnesių susirašinėjimo internete, pagaliau nutarėme pasimatyti, pažvelgti vienas kitam į akis ir pasikalbėti prie kavos puodelio. Kai įvyko susitikimas, iš karto supratau, kad Andrius man gali tapti kažkuo daugiau, ne vien tik draugu ir pašnekovu. Jausmai, kaip paaiškėjo labai greitai, buvo abipusiai. Tokiu stebuklingu būdu mūsų virtuali draugystė pavirto tikra, ilgamete meile.

Auksinis patarimas toms, kurios nori pasekti mano pavyzdžiu

Nevenkite naudotis socialiniais tinklais. Jei ieškote aktyviai, įvairių tipų platformos jums gali palankiai pasitarnauti. Mano nuomone, socialiniai tinklai šiuo atžvilgiu netgi turi tam tikrų pranašumų prieš pažinčių svetaines. Socialiniame tinkle jautiesi laisviau, nes bendravimas ten atrodo, kaip natūralus bendravimas, o ne kaip akivaizdus tikslas užmegzti santykius. Be to, tokio pobūdžio komunikacija suteikia daug objektyvesnės informacijos apie geidžiamą objektą: ką jis veikia, kuo kvėpuoja, jo pomėgius, socialinį ratą, netgi politines ir religines pažiūras, jei tai svarbu. Bendraudami su žmogumi socialiniame tinkle galite susidaryti išsamesnį vaizdą apie tai, kas jis iš tikrųjų yra. Tuo metu informacija pažinčių svetainėse visada yra savęs pristatymas, noras save pateikti kuo geriausiu būdu.

Užmegzkite glaudų ryšį. Jei norite susipažinti su jums patinkančiu vyru socialiniame tinkle, pati pradėkite aktyvų bendravimą su juo. Neužtenks tik dalinti širdeles po įrašais ir nuotraukomis, tikintis, kad jis pagaliau jus pastebės. Komentuokite jo pasisakymus, užduokite klausimus, pakvieskite diskusijai. Pirmiausia savo potencialų kompanioną sudominkite, kaip asmenybė ir įdomi pašnekovė. Šiek tiek padraugavus internete, galite laisvai perkelti santykius į realų pasaulį. Pavyzdžiui, pakvieskite patinkantį pašnekovą į kokį nors renginį, kuris jus abu domina. Tai atrodys gana natūraliai, nes juk jūs su juo draugai.

3 istorija. Renata, verslininkė

Prieš sutikdama savo vyrą, jau bendravau pažinčių svetainėse. Tiesa, patirtis nebuvo labai sėkminga, internetinės pažintys nuvylė, tad netrukus praradau bet kokį tikėjimą rasti meilę per internetą ir šią mintį pamiršau. Bet, vis dėlto, po kelerių metų nusprendžiau dar kartą pabandyti laimę. Tik šį kartą į santykių reikalą pažvelgiau nuodugniau. Keletą vakarų praleidau atlikdama tyrinėjimus, išsirinkau patikimą svetainę ir nedrąsiai paskelbiau joje savo profilį. 

Nenorėdama leisti įvykiams tekėti savo vaga, iškart ėmiau reikalą į savo rankas. Peržiūrėjusi kelis šimtus anketų, atsirinkau apie 5 kandidatus. Kiekvienam potencialiam kandidatui į širdį ir ranką, nusiunčiau po žinutę. Trys atsakė iš karto, vienas – po kelių dienų, vienas neatsakė visiškai. 

Tačiau tarp tų trijų atsiliepusiųjų, buvo mano būsimas nuostabusis vyras Domas. Ką galiu pasakyti toms, kurios nepraranda vilties rasti sielos draugą internete? Jokiu būdu nepraraskite jos. Visų pirma – tai realu. Klaidinga manyti, kad tokiose svetainėse renkasi tik apgailėtini, slenkantys iš rankų į rankas, lovelasai, alfonsai, marginalai, maniakai ir kiti neverti vyrai. Tiesą sakant, ten viskas yra taip pat, kaip ir realiame gyvenime: kiekvienam 10 automechanikų tenka 1 mokslų daktaras. Tai tokie pat vyrai, kokie mus supa realybėje. Viskas priklauso nuo jūsų siekių lygio.

Auksinis patarimas toms, kurios nori pasekti mano pavyzdžiu

Pasitikėkite intuicija! Nešvaistykite laiko ir nervų vyrams, kurie akivaizdžiai jums netinka. Tai galima suprasti jau susirašinėjimo ir pokalbių telefonu stadijoje. Taip pat nepamirškite epistolinio žanro. Iš kelių detalių laiškų jums daug kas gali paaiškėti. Taip pat nepatingėkite perskaityti potencialaus kandidato anketos. Ne tik apie svorį, ūgį, pajamų lygį. Pažiūrėkite, ko ten dar yra. Galbūt bus pateikti pomėgiai, specialūs pageidavimai ar pastabos. Taigi, pasistenkite visa tai kruopščiai išstudijuoti. Žinoma, vyrai dažniausiai nėra labai kalbūs, tačiau yra ir tokių, kurie mėgsta retoriškai pasireikšti. Gali atsitikti taip, kad susipažinus su patikusio objekto savęs apsibūdinimu, galvoje šmėstels tik viena mintis: Bėk, Lola, bėk!

Neužsiciklinkite ant vieno vyro.

 Suteikite šansą ir kitiems kandidatams. Iš savo patirties galiu pasakyti, kad laikytis šios taisyklės gali būti nelengva. Parašė įdomus vyras arba jūs pati jį suradote. Ima atrodyti, kad šis Apolonas tai jau tikrai yra būtent tas, kurio ieškojote visą savo gyvenimą. Ir štai, visiškai susikoncentruojate į jį vieną, nebematydama jokio kito. Nepakliūkite į spastus, nes nėra absoliučiai jokios garantijos, kad sutikusi jį realiame gyvenime, po penkių minučių bendravimo nenusivilsite. O kur dar sugaištas laikas ir vyrai, su kuriais būtų galėję kažkas pasisekti, jei būtumėte elgusis šaltakraujiškiau. Taigi valdykite savo emocijas. Įsivaizduokite, kad jūs tik atliekate kastingą vyro vaidmeniui.


Pakomentuokite, ką jūs manote apie šių moterų patarimus? Ar jums priimtinos internetinės pažintys?


Apie tai, kokie moterų bruožai nepatinka vyrams, skaitykite čia.

Traktatas lubrikantams

Lubrikantas yra medžiaga, sumažinanti trintį tarp besitrinančių paviršių, o trūkstant natūralaus sudrėkimo, jis pagerina slydimą....

Kaip užsidėti erekcinį penio žiedą?

Penio žiedas, kartais vadinamas erekciniu žiedu, visų pirma yra rimtas vyro apsisprendimas. Išsirinkti tokiį sekso...

Vibratoriai poroms. Kaip jais naudotis?

Vibratoriai poroms yra sekso žaislai, padedantys paįvairinti poros seksualinį gyvenimą. Tai prietaisai, kurie suteikia naujų...

Kodėl ne visi vyrai ryžtasi santykiams su giliomis moterimis?

Gilios moterys – nepaprastos. Jos gražios, drąsios ir protingos. Į viską žiūri be išankstinio nusistatymo,...

7 rimtos priežastys kuo dažniau mylėtis

Norite kardinaliai pasikeisti, pagerinti savo sveikatą ar bent jau labiau pasitikėti savimi? Mes turime jums...

Ką daryti, jeigu dingo aistra?

Ima kilti klausimai, kodėl santykiuose nebeliko buvusios ugnies, nors jausmai partneriui neatvėso. Laimei, tai dar...

Neištikimas vyras. 5 dažniausiai kairėn sukantys tipai

Kolaboracija su šiuo tipu gali tapti traumuojančia. Toks vyras nepaiso moralinių principų, socialinių normų, neteikia...

Kodėl moterys myli blogiukus?

Moterys myli blogiečius. Šeimai blogiukas - skausmingas pasirinkimas, atnešantis kančių. Būti su juo tarsi gyventi...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

13 − 9 =