Rytinis ar vakarinis seksas – kuris geriau?

rytinis seksas

Rytinis ar vakarinis seksas – amžinas konfliktas!

Sekso žaidimai daugeliui siejasi  su  vakarais ar naktimis, kada atsipalaiduojame atlikę dienos darbus, užmigdę vaikus, po dušu nuplovę dienos rūpesčius, o kambaryje jaukiai uždegę žvakes. Tačiau, vakaras seksui  nebūtinai geriausias laikas. Rytinis seksas gali tonizuoti labiau nei ryto kava, o dienos „greitukas“ gali prilygti nuostabiausiam desertui. Ne paslaptis, kad didžioji dalis porų  aistros žaidimais užsiima prieš miegą. Ypač moterys labiau linkusios mylėtis vakarais,  nes jos prieš seksą nori būti švarios. Taigi, mintis apie ne itin malonų rytinį burnos kvapą, prakaito bei lytinių organų kvapą gali nuslopinti bet kokį prabundantį moters seksualinį troškimą. Tuo tarpu vyrams šis higienos klausimas gali būti paskutinis dalykas galvoje, nes vyrų testosterono kiekis padidėja nuo šeštos iki devintos valandos ryto. Tad, natūralu, kad jie nori išnaudoti gerą ryto erekciją.

Rytinio sekso privalumai

Tai nuostabus būdas pradėti dieną, nes sekso metu gausite galingą  opiumo dozę. Rytinis seksas gali būti lėtas arba pagreitintas. Rinktis Jums. Atsisakyti jo neverta. Meilės žaidimais užsiimti galima ir duše – vienu šūviu bus nušauti du kiškučiai. Norėdami gauti geriausią pasitenkinim vandenyje, būtinai naudokite būtent  silikono pagrindu pagamintą lubrikantą, nes  lubrikantas vandens pagrindu iškart nuplaunamas…

Orgazmai išskiria laimės hormoną dopaminą

Orgazmai išskiria laimės hormoną dopaminą, kurio dėka  galite tapti produktyvesniais ir priimti geresnius sprendimus. Orgazmai gali padėti sumažinti skausmą, taigi iš esmės tai garantuoja, kad dieną pradėsite be skausmo, nesvarbu, ar tai yra galvos skausmas, kaklo raiščių problema ar apatinės nugaros dalies skausmas, dėl kurio skundėtės. Vaistus nuo skausmo galėsite pamiršti. Rytinis seksas iš tikrųjų gali sustiprinti jūsų imunitetą, ir tai kur kas malonesnis būdas stiprinti šiai sistemai, nei piliulių vartojimas.

Testosterono lygis yra aukščiausias ryte

Testosterono, kuris padidina seksualinės sueities troškimą ir libido, lygis yra aukščiausias ryte. Vyrai tuomet labiausiai pasiruošę šėlti.

Taip pat švytės Jūsų oda, nes orgazmas atlieka profesionalų  gamtos makiažą. Kraujo apytakos cirkuliacija pagreitės visose kūno vietose, įskaitant veidą. Iš esmės, jūsų skruostai ir veidas bus putlesni, nereikės naudoti skaistalų, bronzantų ar kitų makiažo priemonių, išskyrus feromoninius kvepalus….

Neturite partnerio? Nesijaudinkite, galėsite mėgautis soline pasitenkinimo sesija, iš kurios gausite daug naudos. Rytinė masturbacija kurs pozityvias mintis ir pakilias emocijas. Primins, kad darbas yra svarbus, bet emociškai ne pats svarbiausias dalykas.

Jausitės labiau įsimylėję savo partnerį. Seksas ryte išskiria oksitociną, dar žinomą kaip geidulių hormoną.  Oksitocinas leidžia pajausti stipresnį ryšį, emocinį prisirišimą ir meilę savo partneriui. Šilti jausmai išliks su Jumis visą dieną.

Vakarinio sekso privalumai

Seksas yra galingas dalykas. Jis ne tik pagerins Jūsų nuotaiką, bet ir suplonins jūsų liemenį. Tyrimai rodo, kad seksas vakare ne tik pailgins jūsų gyvenimą, bet ir sulėtins senėjimo procesą.Vakaras – palankiausias metas atsipalaidavimui, pamiršus dienos rūpesčius ir išvaikius visas negatyvias mintis. Būtent vakare galėsite skirti daugiau malonaus laiko sau, mylimam ar mylimai. O  pasimylėjus prieš nakties miegą, ilsėsitės palaimingai. Vakare laiko turėsite sočiai, nes niekur nereikės skubėti.  Tai geriausias būdas atsikratyti streso,  raumenų įtampos  ir negatyvių minčių.  Pagerinsite miego kokybę.

Pasak tyrėjų, žmonės,   pasimylintys prieš miegą, rečiau skundžiasi miego sutrikimais, depresijos simptomais ir nemiga. Po sekso užmiegama dėl malonumo hormonų, endorfinų gamybos. Jie veikia raminančiai. Nuotaiką pakeliantys hormonai, išsiskiriantys sekso metu, atpalaiduoja organizmą ir padeda greičiau užmigti.Tai ne dažnas atvejis, nes juk retai malonumas yra naudingas, juokaujama. Jis padeda atsipalaiduoti ir užsnūsti be  problemų. O štai rytinis seksas, priešingai valariniam, nuteikia žvaliai ir tonizuoja.

Moterims, kurios geidžia sueities vakare, rekomenduojama kartu su mylimuoju stebėti sporto  varžybas. Tyrimai rodo, kad tai padidina jo agresijos jausmą ir tuo pačiu padidina jo testosteroną. Puiku, jei ji taip pat yra sporto gerbėja, jei ne – kartais galima ir suvaidinti susidomėjimą sportu.

Norėdamos paskatinti vakarinį seksą galite nusiųsti jam erotinio pobūdžio ar pamaloninančią žinutę, nors ir esate toje pačioje patalpoje. Arba nustebinti jį, netikėtai pasirodžiusi, vilkinti seksualiu mokinukės sijonėliu su prisegamomis petnešomi… išlaisvinkit fantazijas!

Taip sukursite emocinį ryšį, kuris jam gali tapti dar stipresniu trigeriu nei testosteronas.

Skaitykite daugiau:

Seksualus apatinis trikotažas. Koks patinka vyrams?