Idealiausia sekso poza pagal horoskopą

Sekso poza pagal horoskopąSekso poza pagal horoskopą. Neretai kreipiamės į astrologus, norėdami pasitikrinti suderinamumą su partneriu arba išsirinkti mums tinkantį talismaną. O jeigu kreiptumėmės patarimo į žvaigždes dėl intymiųjų santykių, įdomu, ką jos mums patartų?

Taigi pakalbėkime apie tai, kokia sekso poza pagal horoskopą kiekvienam iš mūsų yra ideali. Kas žino, gal būtent joje slypi ryškiausio orgazmo paslaptis?

18+

Astrologijos mokslas teigia, kad kiekvienas zodiako ženklas turi savo specifines asmenines savybes, kurios taip pat yra ryškiai susijusios su seksualiniu gyvenimu. Suvokę savo poreikius lovoje, galime žymiai pagerinti seksualinį gyvenimą ir galbūt pradėti sąmoningiau rinktis, su kuo dalinsimės intymiais malonumais.

Taigi, pabandykime susieti savo Zodiako ženklą su astrologų diktuojama seksualine taktika.

Avinas

Avinas, kaip žinome, yra nepasotinamas, karštas ir ugningas, todėl jis neįsivaizduoja intymaus gyvenimo be nenugalimo gundymo palaimos, medžioklės, intrigų ir kovos. Avinas negali gyventi be sekso. Bet tai nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Trečiojo pasimatymo metu neskubėkite jo kviesti namo, kad parodytumėte visus F. Kafkos kūrinius: Avinas nėra pasirengęs kalbėtis apie žydų sielą lovoje su mažai pažįstamu žmogumi. Pasiruoškite ilgiems pokalbiams po mėnuliu – tik tada Avinas parodys ne tik savo dvasinius lobius, bet ir karštą kūną.

Kadangi šio ženklo atstovus neįtikėtinai užkuria galimybė kontroliuoti procesą, ideali poza jiems – atvirkštinė kaubojė (moteris sėdi ant partnerio nugara į jį). Šioje pozoje galima kontroliuoti ir partnerio judesius, ir savo malonumo lygį.

Sekso žaisliukai puikiai tinka šiai pozai. Trūkumas tik tas, kad jei klasikinėje kaubojės pozoje partneris gali rankomis stimuliuoti klitorį – viskas, taip sakant, yra prieš jį, tai atvirkštinės kaubojės atveju jis negalės jo pasiekti, todėl teks veikti pačiai. Galite naudoti gelį, suaktyvinantį lytinių organų kraujotaką arba įsigyti vakuuminį stimuliatorių gilesniems pojūčiams.

Jautis

Jaučiai yra jausmingi ir aistringi žmonės. Tačiau jų aistros lygis turi būti palaikomas lėtai rusenančia liepsna. Be to, šis ženklas lovoje yra konservatyvokas, ir ne itin linkęs eksperimentuoti, tačiau tai nereiškia, kad antrankius nuo jų reikia slėpti.:)

Jei esate Jautis, tuomet jums labiausiai tinka klasikinė, laiko patikrinta misionieriaus poza, kurioje iš lėto patiriamas malonumas.

Jaučiams labai tinka ir patinka ši tradicinė poza. O jeigu norite papildomo skonio, eksperimentuokite su skirtingais pojūčiais. Braukdami nagais per Jaučio nugarą arba švelniai timptelėdami už plaukų, sukursite įžūliai saldų susiliejimą, kuriam jie negali atsispirti. Taip pat naudokite Sex Au Naturel lubrikantą, kad jaustumėte jaudinančio slydimo pojūtį, kurio abu ilgai nepamiršite.

Dvynys

Anot astrologų, Dvyniai yra veržlūs ir atviri eksperimentams. Jie nori mylėtis su skirtingais žmonėmis, skirtingose ​​vietose ir pozose. Tačiau seksas jiems nėra pagrindinė priežastis susipažinti. Dvyniai apie tai pasako iš karto. Ir jeigu su Dvyniu pavyko sužaisti pirmąjį kėlinį, antrojo jie jums gali nepasiūlyti. Taip, taip, Dvyniams patinka vienos nakties nuotykiai. Tačiau už sūnų ar dukrą jie padėkos negreit.

Šiam Zodiako ženklui idealiai tinka išbandyti pozą lopšys. Šiuo atveju partneriai sėdi vienas priešais kitą, o jų šlaunys glaudžiai susipynusios, kad būtų pasiektas maksimalus įsiskverbimas.

Kodėl būtent ši poza? Jeigu su pastoviu partneriu staiga imtumėte nuobodžiauti, šią pozą nesunku paįvairinti. Galite išbandyti lopšį, sėdėdami ant kamuolio, kėdžių, vandenyje ir pan.

Vėžys

Rūpestingi ir jautrūs Vėžiai renkasi švelnų bei dėmesingą intymumą. Seksas jiems – ne tik trintis, bet ir meilė. Vėžiams rūpi dvasinis artumas, dėmesys ir rūpestis. Tad jeigu Vėžys tai gaus, santykius jis greitai perkels į horizontalią plokštumą.

Tačiau elkitės padoriai – Vėžys neįvertins akrobatikos stebuklų, geriau uždekite masažinę žvakę ar pasirūpinkite kvapniu masažiniu aliejumi ir nusiteikite romantiškai bangai.

Lovoje jiems svarbiausia emocinio artumo ir vienybės su partneriu jausmas. Ideali sekso poza pagal horoskopą Vėžiams – klasikinė jojikė. Joje bus galima nuolat palaikyti jaudinantį akių kontaktą ir kontroliuoti įsiskverbimą.

Liūtas

Sekse Liūtas ieško trijų komponentų: aistros, ištikimybės ir estetinės partnerio išvaizdos. Todėl ištampytus marškinėlius, naftalinines liemenėles ir mylimas kelnaites su ramunėlėmis paslėpkite kuo giliau nuo nuodėmės. Liūtai – aistringi ir drąsūs, tad lovoje vertina žaidimą, kūrybiškumą bei linksmybes. Tuo pačiu metu, turėdamas ryškų medžiotojo instinktą, šis ženklas stengiasi suvaldyti visą intymių linksmybių procesą.

Ideali sekso poza pagal horoskopą Liūto ženklui – šuniuko stiliaus poza. Būtent ši poza jiems pažadina ryškiausius primityvius instinktus, priverčia pasijausti laukiniais ir geidžiamais.

Romantiškai nakčiai su Liūtu ruoškitės rimtai. Padarykite pilną šou, su kojų, čiurnų bei riešų supančiojimu ir taip toliau. Liūtas įvertins šias pastangas.

Mergelė

Šio Zodiako ženklo atstovai – labai jausmingi, net jei kasdieniame gyvenime to nedemonstruoja. Jiems svarbu užmegzti akių kontaktą su partneriu ir proceso metu nesiblaškyti nuo išorinių dirgiklių. Negana to, pragmatiškos, pedantiškos Mergelės dažnai seksą traktuoja, kaip jiems reikalingo kūno rengybos krūvio dalį. Ir tai tikrai tiesa: intymumas puikiai nuima stresą bei lavina širdies ir kraujagyslių sistemą. Tuo pačiu metu Mergelės netingi dėti pastangų ir laiko, kad įvaldytų sudėtingas sekso technikas – ko nepadarysi dėl gražaus preso ar šlaunų.

Mergelei patinka viską kontroliuoti, net ir intymumo metu. Ji pasakys savo partneriui/ei, kur ji/jis padarė klaidą, ką praleido ir kaip geriausia ištaisyti padėtį. O jei liks klausimų, sudarys intymių susitikimų grafiką ir pakabins jį virš lovos. Taip, kad neišsisuksite!

Mergelei geriausia sekso poza pagal horoskopą – šaukštelio poza. Partneriai guli šonu, vyras prie moters prigludęs iš nugaros. Šaukštelio poza labai intymi, nes vyras prie partnerės priglunda visu kūnu, jausdamas kiekvieną jos judesį, kūno linkį, širdies virpesius. Šioje pozoje galima romantiškai susikabinti už rankų, lėtai judėti ir visiškai atsipalaiduoti. 

Svarstyklės

Šis ženklas mėgsta estetiką ir harmoniją visame kame, įskaitant intymumą. Be to, Svarstyklėms svarbu palaikyti šiltus, pasitikėjimo kupinus santykius su partneriu, kartais nepaisant net savo poreikių. Mylėtis juos traukia tik po gausybės komplimentų ir serenadų iš Mocarto repertuaro. Tačiau su jais lovoje taip pat nėra lengva. Jei jums teks žaisti su Svarstyklėmis, nesijaudinkite. Svarstyklės mėgsta erotinį masažą, bučinius ir ilgas glamones. Taip, taip, jiems labiau patinka įžanga, nei pagrindinė Marlezonskio baleto dalis.

Ideali sekso poza pagal horoskopą yra jausmingosios žirklės. Tokiu atveju jūs ir partneris gulite ant šonų, vienas priešais kitą, o viena iš jūsų šlaunų remiasi į partnerio šlaunį, kad būtų artimesnis kontaktas. Ši poza ne tik labai jausminga ir švelni, bet ir leidžianti išlaikyti emocinį intymumą žiūrint vienas kitam į akis.

Skorpionas

Skorpionas – energingas, aistringas ir labai seksualus. Šio ženklo atstovai lengvai suvilioja kitus, taip pat lengvai susivilioja patys. Jiems nesvetimi eksperimentai lovoje. Skorpionai reiklūs, drąsūs, atsipalaidavę ir pasirengę bet kokioms kūniškoms metamorfozėms bei naujovėms. Tačiau šioje gyvenimo šventėje yra viena problema: ne visi jų meilužiai yra pasirengę ištvirkavimui. Taigi, ką turėtų daryti vargšai Skorpionai? Ogi sutikti partnerį, kuris įvertins jų seksualines fantazijas, energiją ir temperamentą.

Ideali sekso poza pagal horoskopą – klasikinė 69. Būtent tokia poza leidžia šio ženklo atstovams atskleisti visus savo įgūdžius, talentus, galutinai ir negrįžtamai užkariaujant partnerį.

Šaulys

Šauliai – karšti ir aistringi meilužiai, mėgstantys erotinį azartą. Tačiau šio ženklo atstovai gana nekantrūs, todėl negali pakęsti užsitęsusios preliudijos.

Ir dar. Norite sužinoti, kam Šaulys pasiruošęs miegamajame? Atsakome: niekam. Bet neimkite mėtyti į juos supuvusių pomidorų. Tiesiog Šauliai mėgsta kūniškus malonumus įdomesnėse vietose: paplūdimyje, automobilyje, ar net ant stogo. Naktys po žvaigždėmis abiems proceso dalyviams įsimins ilgam.

Ideali sekso poza – jausmingasis misionierius, kurioje moteris guli ant nugaros, jos kojos pakeltos į viršų, ir uždėtos ant partnerio pečių. Šioje pozoje pojūčiai daug ryškesni, o malonumas pasiekiamas greičiau dėl gilesnio įsiskverbimo, taip pat dėl galimybės dar labiau stimuliuoti klitorį trinties metu. Prieš tai klitorį sušildykite stimuliuojančiu geliu, kuris moterį dar stipriau ir greičiau sujaudins.

Ožiaragis

Ožiaragiai – atkaklūs, pragmatiški ir energingi. Nepaisant to, jie gana konservatyvūs, lėtai sušyla lovoje, kruopščiai atskleidžia partneriui savo norus ir poreikius. Šis ženklas gali pasiekti didžiausią malonumą tik tada, kai visiškai pasitiki mylimuoju. Negana to, jie gali mylėtis dėl naudos, tai yra iš anksto susitarus, ir netgi pareikalauti pažymos iš venerologo. Taip, taip, šie žmonės į intymųjį procesą žiūri atsakingai.

Ar norite sužinoti jų slaptus troškimus? Savo drąsiausiose fantazijose jie įsivaizduoja seksą ant krūvos dolerių arba eurų, priklausomai nuo valiutos kurso.

Geriausia sekso padėtis – apverstas šaukštelis. Šioje pozoje moteris guli ant pilvo, po dubeniu padėta maža pagalvė, o partneris – ant viršaus. Apverstas šaukštelis leis atsargiąjam Ožiaragiui saugioje, patogioje aplinkoje tyrinėti savo erogenines zonas ir lėtai, su jausminga aistra pasiekti malonumo viršūnę.

Vandenis

Vandeniai – kūrybingi, linksmi ir smalsūs žmonės. Jie mėgsta eksperimentus ir nekenčia rutinos. Visa tai taikoma ir jų intymiąjam gyvenimui.

Jeigu nenuspėjamam ir laisvam Vandeniui patiksite, seksą išprovokuoti jis gali per pirmąjį pasimatymą. Tačiau proceso metu (taip, bet kuriame etape) jis gali staiga persigalvoti, pereiti į miglą, ir jūsų su savimi nepasiimti.

Šio zodiako ženklo atstovai yra tikri fantazuotojai ir pirmenybę teikia seksui su prieskoniukais. Meilės žaidimai lovoje jiems atrodo pernelyg banalūs, todėl mielai savo malonumui naudoja kitus baldus. Geriausia sekso poza pagal zodiaką – klasikinė jojikė ant kėdės, kai atsiranda akių kontaktas su partneriu ir naujovės pojūčiuose.

Žuvis

Kadangi Žuvys – jausmingos ir svajingos, jų lytinis potraukis tiesiogiai priklauso nuo to, kaip jos su partneriu supranta vienas kitą. Šis ženklas teikia pirmenybę švelniam seksui, kuris apima daug bučinių, glamonių ir bendravimo.

Šie žmonės ieško meilės su priešdėliu wow. Seksui jie pasiruošę tik po ištikimybės įžadų, drugelių pilve ir susitikimo su tėvais.

O kaipgi su aistra? – paklausite jūs. Tai priklauso nuo partnerio elgesio. Kuo maloniau bus rūpinamasi Žuvimi, tuo dažniau Žuvis bus pasirengusi daugintis.

Geriausia sekso poza – klasikinis šaukštelis. Būtent šioje pozoje jos gali lėtai, jausmingai mėgautis vienas kitu be didelių fizinių pastangų. Be to, šaukštelis puikiai tinka šnabždėti vienas kitam meilės žodžius intymumo metu.

Vykdykite šias rekomendacijas, kad pagerintumėte savo seksualinį gyvenimą.

Varpos dydis

Vidutinis vyro varpos dydis yra apie 15 centimetrų. 90% vyrų varpos ilgis būna 13-18 centimetrų....

Geriausi vyrų draugai: vaginos ir masturbatoriai

Vyrui, neturinčiam nuolatinės moters intymiems santykiams, labai trūksta seksualinio pasitenkinimo. Natūralu, kad jam dažnai padeda...

Prekės suaugusiems naudingos jūsų sveikatai

Prekės suaugusiems Ar žinojote, kad kai kurios prekės suaugusiems sukurtos ne šiaip sau, bet iš...

Vulva, kas tai?

Norėdami orientuotis planetoje, žmonės tyrinėjo žvaigždes, išrado kompasus, piešė žemėlapius ir siuntė GPS palydovus į...

5 būdai pratęsti sekso malonumus

Gudrus būdas kaip pratęsti seksą yra naudoti liežuvį. Ne, tai ne apie oralinį seksą ar...

Paprasti būdai prailginti seksą

Kaip pratęsti seksą? Tipiška situacija: vyras jau finišo tiesiojoje, o moteris tik vos sušilo. Kad...

7 moterų neištikimybės priežastys

Kodėl moterys būna neištikimos? Jei santykiuose moteris nepatiria intymumo, o šalia atsiranda žmogus, pasiruošęs suteikti...

Virtualus seksas

Virtualus seksas telefonu yra įdomus ir jaudinantis dalykas. Tai gali būti puiki karštos sueities įžanga....

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

seventeen − 13 =