Kodėl nereikia skubėti išpažinti meilę!

Išpažinti meilę

Išpažinti meilę ar ne? Kraustotės iš proto dėl savo naujojo boyfriend’o ir jau esate pasirengusi pranešti jam apie savo šviesius jausmus? O gal iš principo kasdien savo mylimam žmogui frazę aš tave myliu kartojate, lyg mantrą? Paaiškinsime, kodėl neturėtumėte skubėti, ir juo labiau per dažnai tarti trijų brangių žodžių.

Skubotas pripažinimas gali tapti beverčiu

Taip, tikrai gali taip nutikti, jei naujuose santykiuose skubėsite išpažinti meilę. Jeigu jūsų pora dar nėra iki galo susiformavusi ir jausmai nesubrendę, tuomet partneriui gali pasirodyti (o greičiausiai taip ir yra), kad nesate rimta, ir apskritai mėgstate meilės deklaracijomis švaistytis į dešinę ir kairę. Taip pat meilės prisipažinimai nuvertėja, jeigu santykiuose juos per dažnai naudojate įvairių probleminių situacijų sprendimui, pavyzdžiui, greitesniam susitaikymui po kivirčo, bręstančio konflikto numalšinimui, jausmų susigrąžinimui po išsiskyrimo ir pan. Nepamirškite, kad brangūs žodžiai nėra magiški burtai, ir patys savaime negali ištaisyti rimtų nesutarimų poroje. Priešingai, kuo dažniau jais mėtysitės, tuo mažiau reikšmingais jie taps mylimam žmogui.

Išpažinti meilę

Vyras gali būti nepasirengęs išgirsti šių žodžių

Nusprendusi kam nors prisipažinti meilėje, žinoma, tikitės abipusiškumo. Tačiau dažnai nutinka taip, kad tas kitas žmogus dar nejaučia to paties, kaip ir jūs, arba jis iš esmės sutrinka dėl tokių skambių žodžių, bijodamas jums per daug atsiverti. Tokiu atveju rizikuojate išgirsti bejausmį ir aš tave, arba net įtampos kupiną tylą. Žinoma, tokia situacija nėra maloni ir, kaip taisyklė, dažnai ji sukelia rimtų abejonių dėl partnerės meilės bei santykių vertės, net jeigu iš tikrųjų jūs turėjote potencialo tapti pora.

 

Naujas!
Neturime
22,88

Prisipažįstate tuo, kuo nesate tikra

Kartais nutinka taip, kad partneris nesąmoningai apgaudinėjamas, sakant jam tai, ko iš tikrųjų nejaučiama. Pavyzdžiui, prisipažįstama meilėje, norint manipuliuoti vyru įvairiose kasdienėse situacijose: sukelti kaltės jausmą aš tave myliu, o tu taip negražiai elgiesi, maldauti dovanų aš tave myliu, bet tu manęs nemyli, nes nenuperki rankinės, užuojautos metu ir kt. Tokiu atveju ištartas aš tave myliu tampa kito žmogaus valdymo įrankiu, priverstinai išduodamu, kaip paskola, kurią jis privalo sumokėti. Žinoma, tokia elgesio strategija anksčiau ar vėliau ima griauti santykius, nes vyras vis labiau jaučiasi išnaudojamas.

Būna ir taip, kad skubama išpažinti meilę, pasiduodami kažkokiems mums primestiems socialiniams stereotipams: reikia pagaliau prisipažinti, juk mes jau metus draugaujame, jis tiek daug dėl manęs padarė, todėl vertas prisipažinimo, aš privalau jį mylėti, nes esame susituokę. Tokiais atvejais mes pradedame apgaudinėti save, vis labiau nutoldami nuo savo tikrųjų jausmų. O tokio elgesio pasekmės baigiasi liūdnai.

Išpažinti meilę

Kaip tinkamai išpažinti meilę?

Leiskite jausmams visiškai subręsti. Neskubėkite tarti stipriųjų meilės žodžių naujam partneriui, skirkite abiems laiko suartėti, pajausti vienas kitą ir pan. Jeigu norite kuo greičiau vyrui perteikti savo širdies balsą, pagalvokite, ar tai nėra dėl neurotinės baimės jį prarasti. Pastaruoju atveju gal geriau nueiti į psichologo konsultaciją ir pirmiausia su juo aptarti savo jausmus.

Nepersistenkite per dažnai vartodamos skambią frazę aš tave myliu. Atminkite, kad nuo to jų vertė smarkiai smunka.

Pagalvokite apie tikruosius savo motyvus. Prieš paskelbdamos jausmingą deklaraciją, gerai pamastykite, kas slypi už šių žodžių. Galbūt taip bandote nutildyti nesusipratimus poroje arba norite santykiuose įtvirtinti emocinį intymumą. Tokiu atveju vėlgi reikėtų susilaikyti nuo prisipažinimo.

Pasirinkite tinkamą momentą. Jeigu vyrui nuoširdžiai jaučiate gilius jausmus ir visiškai jais neabejojate, drąsiai prisipažinkite. Tuo pačiu pabandykite tai padaryti kokioje nors jums abiems ypatingoje situacijoje, kai esate vieni ir pasinėrę į vienas kito draugiją. Jei papasakosite apie savo meilę netinkamu momentu, pavyzdžiui, kai vyras dėl kažko nerimauja, ar yra labai užsiėmęs, tai gali sugadinti jūsų žodžių įspūdį ir iš esmės būti suvokti kitaip, nei tikėjotės.

Būkite pasirengusi bet kokiai reakcijai. Kai išreikšite savo jausmus, pabandykite priimti ir tą faktą, kad ne visada mainais išgirstamas malonus atsakomasis prisipažinimas. Jei taip atsitiks, neskubėkite daryti išvadų, o būkite kantri, dažnai mūsų veiksmai vienas kito atžvilgiu daug daugiau byloja apie jausmus, nei gražūs žodžiai.

Sekite naujienas mūsų socialiniuose tinkluose:

 

Geriausi visų laikų meilės patarimai

Vyrams patinka moterys, kurios visuomenėje elgiasi lyg karalienės ir, kaip paleistuvės - lovoje...

Kuo vyrams patinka KALĖS?

Ar kada pagalvojote, kodėl vyrams patinka kalės? Priežasčių sąrašas ilgas ir, ko gero, nebaigtinis… Geros...

Azartas miegamajame arba erotiniai žaidimai

Moteris neturėtų dovanoti vyrui įprastų dovanų. Verčiau lepinti įspūdžiais ir emocinėmis būsenomis. Reguliariai.

Kaip dažnai turėtumėte masturbuotis?

“Kaip dažnai turėtumėte masturbuotis?” – tai vienas dažniausiai googlinamų klausimų, susijusių su savęs tenkinimo tema,...

Šuniuko stiliaus sekso pozos

Pati gamta mums sufleruoja, kad turėtume mylėtis kaip šuniukai. Daugeliui šis būdas niekada nebūna nuobodus...

Krūtų spenelių orgazmas

Pasirodo, kad malonumo viršūnę galima pasiekti ir nenusimovus kelnaičių. Masinė kultūra ir iškraipyti suvokimai apie...

Apatinis trikotažas, patinkantis vyrams

Tikriausiai šis klausimas visada bus aktualus tarp moterų, nes, kaip sakoma, „paklausa sukuria pasiūlą“, o...

Moterų pažinimo gidas! (Skaityti tik vyrams!)

Dažnai vyrai mano, kad moterys – tai mistinės būtybės su neprognozuojamais emociniais posūkiais ir labirintais....

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

thirteen − 4 =