Ko lovoje nori vyrai? Tęsinys.

Ko lovoje nori vyrai?

Ko lovoje nori vyrai? Moterys atiduotų bet ką pasaulyje, kad tik tai sužinotų. Ar jiems patinka aistringi atodūsiai, seksualūs šokiai, ar tiesiog nori iniciatyvios partnerės?

Retas iš vyrų nori kalbėti apie savo slaptus troškimus ir mieliau išvengia lovos santykių temos. Tačiau atviresnių vyrų apklausos padeda atskleisti jų mintis ir įteikia moterims į rankas puikų intymaus elgesio vadovą.

Veiksmų laisvė

Vyrams patinka moterys, kurios moka perimti iniciatyvą lovoje, tapdamos tikromis sekso deivėmis. Ko lovoje nori vyrai? Šalia turėti moterį, kuri nori mylėtis ir visaip tai parodo. Ir tai tikrai ne atsitiktinė moteris kažkur tamsiuose klubo koridoriuose, o mylima, kuri nusimeta kuklumo kaukę ir išsilaisvina. Tačiau neverta jo nuolat stebinti iniciatyvomis, geriau tai pateikti, kaip vyšnaitę ant torto intymių žaidimų metu. Stipriąją pusę gali atbaidyti moteris, pasižyminti perspaustu sekso troškimu, pernelyg agresyviomis manieromis ir išpūsta iniciatyva.

Graži ir prieinama

Graži moteris, vilkinti seksualiais apatiniais – jau pats, savaime, kvapą gniaužiantis reginys vyro akims. Neįmanoma atitraukti akių nuo vaizdo, kuriame moteris, prieblandoje, pamažu nusimeta plonus nėriniuotus apatinius. Vyrams nerūpi raukšlytės, pilvukas, celiulitas, bjaurus randas ir kiti trūkumai, dėl kurių moterys drovisi. Jie vertina vaizdą, kaip visumą. Jeigu jau reikalas priėjo iki sekso, jis tikrai pastebėjo formas ir įsivaizdavo moters kūną be drabužių. Gundantis vaizdas, stulbinantys apatiniai, prieš pereinant prie preliudijos, leis pažvelgti į partnerę iš kitos pusės. Tai ir yra tai, ko lovoje nori vyrai.

Komplimentai jam

Vyrams taip pat patinka iš moters lūpų girdėti pagyras ir komplimentus. Šiuolaikiniai vyrai prisižiūri savo išvaizdą, sportuoja, lavina raumenis. Ir jiems nepaprastai malonu išgirsti komplimentus apie tvirtą kūną, raumenis ar viliojančius kūno reljefus. Tai puikiai veikiantis mechanizmas, galintis gerokai pakylėti vyro savigarbą.

Nauja ir neįprasta

Taigi ko lovoje nori vyrai? Vyrai mielai įkūnyja erotines moterų fantazijas ir tokių malonumų neatsisako. Jeigu šis klausimas anksčiau nebuvo aptartas, pats laikas prieš intymumą pradėti neįpareigojantį pokalbį ar aistra persmelktą susirašinėjimą žnutėmis apie būsimus malonumus.
Jei neįmanoma pasiekti visiško plano įvykdymo, visada galima susitarti dėl kompromisinio varianto, kuris tiks abiems. Erotiniai kostiumai, seksualios kojinės, apsikeitimas rolėmis tam puikiai pasitarnauja. Svarbiausia nebijoti ir parodyti visą aistrą, visus talentus bei nuoširdų domėjimąsi vienas kitu.

Pikantiškos vietos

Kas nemėgsta staigmenų? Svarbus kokybiško, seksualinio žaidimo elementas – seksas naujose vietose. Namuose, ant savo mėgstamos lovos, tarp pažįstamų sienų galima mylėtis visą gyvenimą. O kodėl gi nepridėjus netikėtumo elemento ir nepakvietus vyro į viešbutį, kodėl nesugundyti jo automobilyje, kodėl nepadovanoti aistringo oralinio sekso tamsioje laiptinėje? Net ir didžiausiame megapolyje visada atsiras jauki vieta, kurioje niekas nesutrukdys atsiduoti išdykavimams. Adrenalinas ir naujas elgesio modelis varys vyrą iš proto. Šią patirtį jis prisimins ilgai. Vėlgi tai yra tai, ko lovoje nori vyrai.

Atsainus ir abejingas elgesys

Nieko nėra blogiau už moteris, sekso metu spoksančias į lubas ir įtemptai galvojančias apie ateities planus bei reikalus. Moteris turi žadinti aistrą vyrui ne tik iki intymumo akimirkos, bet ir lovoje. Švelnios dejonės, seksualūs judesiai, aistringi žvilgsniai, bučiniai ir glamonės turi palaikyti aistros ugnį.
Čia kalbama ne apie imituojamas dejones, o apie galimybę atskleisti seksualumą ir liautis vynioti kūną į antklodę. Ko lovoje nori vyrai? Ogi matyti ištvirkusią moterį, kuri nebijo parodyti, kad mėgaujasi seksualiniu ryšiu.

Pagyrimai

Dauguma vyrų sako, kad po sekso nori išgirsti malonių žodžių iš moters, o ne tiesiog atsikelti ir strimgalviais lėkti į dušą praustis. Daug efektyviau parodyti vyrui, kad viskas, kas ką tik įvyko, buvo nepakartojamai nuostabu. Pagiriamieji žodžiai ir keletas malonių frazių apie tai, koks jis buvo gražus ir seksualus aistros akimirkomis, pakylės vyro savivertę iki dangaus. Jis didžiuosis ir džiaugsis žinodamas, kad mylima moteris liko patenkinta juo.

Pikantiški žaisliukai

Nebus sunku iš anksto paklausti vyro, ar jis nenorėtų išbandyti intymius žaisliukus, lubrikantus, kitus aksesuarus. Tai gali būti virtualus pasidairymas po sekso prekių parduotuvės asortimentą arba paslaptinga dėžutė su dailiu kaspinėliu, atveriama glamonių metu. Nauji ir pikantiški pojūčiai, vaidmenų pasikeitimas ir įprastų glamonių paįvairinimas – šiuolaikinės sekso žaislų pramonės pliusai.
Iš anksto galite imti erzinti ir darbo metu siųsti erotiškas nuotraukas su seksualiais apatiniais, kad vyras visą dieną galvotų apie būsimą vakarą. Tada, jau įkaitęs, jis išvys naujus meilės žaislus ir tikrai norės juos išbandyti. Karšta naktis garantuota.

Šiurkštumas

Ko lovoje nori vyrai? Kad ir kaip banaliai tai skambėtų, tačiau vyras neprieštarauja, jei partnerė sekso metu kalba šiurkščiau ir vulgariau. Čia svarbu nepersistengti, kad seksas netaptų suvaidintu namų gamybos pornografiniu filmu. Jeigu vyras sutrinka, nesusijaudina, o, greičiau, nemaloniai nustemba, geriau pamiršti šį elgesio modelį. Taip pat verta iš anksto apgalvoti, kokias frazes vartoti sekso metu, kad tai neatrodytų dviprasmiškai ir įžeidžiamai. Jokiu būdu nenaudokite jokių mažybinių epitetų jo lyties organui ar išvaizdai.

Kad ir kas vyktų lovoje, pagrindinė taisyklė – natūralumas ir atsipalaidavimas. Vyras vertins tokius malonius pasikeitimus, ir jam net nekils minčių eiti kairėn dėl naujų pojūčių.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas

Vulva, kas tai?

Norėdami orientuotis planetoje, žmonės tyrinėjo žvaigždes, išrado kompasus, piešė žemėlapius ir siuntė GPS palydovus į...

Geriausias oralinis seksas

Žmogus gali pamiršti, kur pasidėjo raktus ar kur gyvena, tačiau niekada nepamirš koks buvo patirtas...

Grupinis seksas

Kai kurie galvoja, kad ant jų užgrius nežemiškų malonumų lavina, jie paskęs meilės jūroje ir...

Ar saugu mylėtis menstruacijų metu?

Bėgant metams, nuo pat pirmųjų menstruacijų iki menopauzės, moteris lydi menstruacijos. Vengti sekso menstruacijų metu...

7 priežastys mylėtis rytais

Po rytinio sekso galite apsieiti be makiažo, galite praleisti treniruotes ir jūsų darbas taps produktyvesnis....

Oralinio sekso technikos, atimančios sąmonę

Oralinio sekso technikos, kurias privalote žinoti. Apžiokite lūpomis klitorio ar varpos galvutę ir siurbkite į...

Kaip vyrui mylėtis ilgiau?

Orgazmas yra ryški sekso pabaiga, tačiau proceso metu tai kartais sunku suvaldyti. Kai intymūs santykiai...

Kodėl nereikia skubėti prisipažinti meilėje?

Kai prie ko nors labai prisirišame, artumo džiaugsmą lengva supainioti su meile......

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

4 × one =

WordPress PopUp Plugin