Seksas karščių metu

seksas per karščius

Seksas per karščius ir sveikata. Ar dėsime lygybės ženklą? Pateikiame 7 saugias aistros taisykles neįprastai karštu oru.

Ruoškitės, sinoptikai žada +32. Mylėtis svilinančiame karštyje yra tikras ištvermės išbandymas. Tvankumas toks, kad sudrėkti galima ir be partnerio šalia…

Seksas per karščius, tai yra aukštesnėje nei 30 laipsnių temperatūroje, nors ir nėra kenksmingas, tačiau vis dėlto gana pavojingas sveikatai. Mylėjimasis ir paskui jį sekantis orgazmas (ypač daugybiniai orgazmai) yra didžiulis fizinis aktyvumas, lydimas staigaus kraujagyslių susiaurėjimo, širdies plakimo pagreitėjimo ir spaudimo pakilimo. Visa tai esant ekstremaliam karščiui virsta rimtu išbandymu organizmui. Negana to, seksas per karščius libido nuteškia į nulį, nes vyrams, esant aukštai temperatūrai, sumažėja testosterono gamyba, o moterims – hormoninių receptorių jautrumas, todėl seksas nebūna itin malonus.

Visa ši kognityvinė teorija naudinga intymios patirties turinčioms poroms, kurių skysčių mainus sąlygoja ne tik spontaniški geismai, bet ir apgalvoti sprendimai. Įsimylėjėliai, kurių aistra dar tik įgauna pagreitį, o abipusė trauka dominuoja prieš kitus gamtos reiškinius, neketina laukti vidutinės paros temperatūros kritimo. Seksas per karščius, prie plius 35, jiems yra toks pat svaiginantis, kaip ir bet kokiomis kitomis sąlygomis. Tad jeigu jūs taip pat nebegalite išlaikyti aistros, atkreipkite dėmesį į keletą taisyklių tam, kad išvengtumėte pavojingų perkrovų, atsiduodami meilei anomaliame karštyje.

1 taisyklė

Mėgaukitės intymumu vėlai vakare, po saulėlydžio, kai prieblanda atvėsina per dieną įkaitusį orą. Arba anksti ryte, kol saulė dar nespėjo įgyvendinti savo planų.

2 taisyklė

Iš anksto nusiprauskite po vėsiu dušu, kad atgaivintumėte kūną, galvą ir sielą. Arba likite ten: mylėtis kūnu tekant gaivinančiam vandeniui yra geriausias pasirinkimas patologiškai karštu oru.

3 taisyklė

Įjunkite oro kondicionierių, kad atvėsintumėte kambarį, tačiau, šiukštu, ne visa galia: pernelyg stipri šalto oro srovė ne atvėsins, o atšaldys įkaitusius kūnus. Švelnus režimas yra tai, ko jums reikia. Arba kitas variantas – iš anksto atvėsinkite kambarį ir išjunkite oro kondicionierių. Ventiliatorius – taip pat geras sprendimas.

Life Hack arba seksas per karščius pažengusiesiems: šaldiklyje visuomet turėkite porą atšaldytų lakštų. Vėsumas netruks neilgai, tačiau pirminis efektas tikrai jus pradžiugins.

4 taisyklė

Skirkite dėmesio kontracepcijai, jeigu neplanuojate susilaukti palikuonių. Mokslininkai nustatė, kad karštu oru ovuliacijos galimybė padidėja apie 15 proc.

Neturime
22,88
13,8820,88

5 taisyklė

Rinkitės tokias mylėjimosi pozas, kuriose jūsų kūnai liestųsi kiek galima mažiau. Kuo mažesnis kontaktinio paviršiaus plotas ir nuosaikesnė judesių amplitudė, tuo lengviau toleruojama šiluma, sukelianti mažiau diskomforto. Naudokite sekso žaislus – jie suteikia ryškios įvairovės aistringiems eksperimentams.

Greitas seksas – ne panacėja. Tai tik didesnis judėjimo greitis, kuris sukelia daugiau streso širdies ir kraujagyslių sistemai. Oraliniai malonumai – puiki alternatyva, turinti ryškų pranašumą prieš kitas sekso rūšis.

6 taisyklė

Meilės žaidimams naudokite ledo kubelius ar šaldytus vaisius. Taip pat sekso prekių parduotuvėje Opiumas įsigykite vėsinantį efektą teikiantį lubrikantą. Tai neįkainojama priemonė vasaros atostogų arsenale. Nepagailėkite vietos lagamine šaldančiam lubrikantui ir seksas per karščius taps svaiginančiu.

7 taisyklė

Gerkite vandenį – prieš, po, per ir, nepiktnaudžiaukite alkoholiu, dėl kurio ne tik apkrova širdžiai padidės, bet ir malonumai mažai tikėtini, teigia ekspertė Daiva.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas

Kaip užsidėti erekcinį penio žiedą?

Penio žiedas, kartais vadinamas erekciniu žiedu, visų pirma yra rimtas vyro apsisprendimas. Išsirinkti tokiį sekso...

Sekso žaislai poroms

Yra tūkstančiai dalykų, kurie gali pagerinti poros gyvenimą. Ką jie renkasi dažniausiai?

Kaip išsaugoti meilę?

Konfliktai yra neišvengiami. Tačiau jeigu ateina sutuoktiniai ir sako, kad niekada nesiginčija, suprantu, kad tikro...