Tantrinis masažas. Kas tai?

Tantrinis masažas

Tantrinis masažas – tai senovinė technika, naudojama gydymui ir juslinei energijai suaktyvinti.

Jis labai populiarus šiuolaikiniame, liberaliame pasaulyje, nes galingai veikia kartu su seksualine energija, padedančia pasiekti išlaisvinančius ir svaiginančius orgazmus. Todėl nenuostabu, kad daugelis stengiasi išmokti atlikti tantrinį masažą ir nudžiuginti savo mylimą partnerį/ę beprotiškai jausmingais malonumais.

Taigi tiems, kurie nori išmokti virtuoziškai atlikti šio pobūdžio masažą, paaiškinsime nuosekliai, žingsnis po žingsnio, kaip tai daroma.

Ar pasiruošę? 🙂

Savaime suprantama, prieš šį energetiškai stiprų seansą turite įsitikinti, kad tas, kuriam bus atliekamas tantrinis masažas, sutinka su tuo. Jeigu reikia, detales galite aptarti intymaus pokalbio metu prieš pradedant jaudinančius veiksmus.

Paruoškite save

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte žinoti prieš masažą, yra tai, kad jūs, kaip davėjai, turite jaustis ramūs ir įsižeminę. Tai labai galinga energija, kuri pabunda tik žadinant ją emociškai ir dvasiškai ramiam davėjui. Norėdami tai padaryti, atsipalaiduokite ir dešimt minučių praleiskite tylioje meditacijos būsenoje, stebėdami savo kvėpavimą. Susikaupkite, pajausdami vienybę su viskuo, kas jus supa.

Sukurkite atpalaiduojančią ir jaukią erdvę

Masažo zoną paruoškite atsižvelgdami į regos, garso ir uoslės pojūčius. Naudokite smilkalus arba įjunkite eterinių aliejų difuzorių, kad sukurtumėte malonų aromaterapinį kvapą visoje aplinkoje.

Uždekite keletą natūralių vaško žvakių ir paleiskite ramų muzikinį takelį. Taip sukursite erotinę atmosferą. Kai į šią erdvę pakviesite savo partnerį ar partnerę, joje jie turi pasijausti Dievu ar Deive, pasiruošusiu/ia priimti malonės ritualą.

Paruoškite lovą, didelį stalą ar grindis, paklodami paklodę, kuri specialiai skirta būtent masažui, kad neišsiteptų tekant aliejui. 

Pradėkite nuo tantrinių ritualų

Paėmę už rankų, ramiai, švelniai žvelgdami į akis, pakvieskite partnerį/ę į erotinės įtampos kupiną erdvę ir paprašykite atsisėsti. Atsisėskite taip, kad galėtumėte patogiai žiūrėti vienas kitam į akis, sutelkdami dėmesį į gilaus ryšio su juo jausmą.
Jūsų širdis turi būti visiškai atvira ir kupina meilės.

Tam, kad dosniai gautumėte tinkamos energijos, šiek tiek dėmesio skirkite ir savo širdžiai, nes ten kur nukreipiamas dėmesys, ten teka ir energija. Taigi nusišypsokite širdžiai, kuri energiją pavers meile.
Paprašykite jo/jos kvėpuoti lėtai ir giliai, sinchronizuodami kvėpavimą. Kvėpuoti turite unisonu. Kai sėdėsite vienas priešais kitą (galite liestis genitalijomis), tarp judviejų natūraliai pradės cirkuliuoti energija.
Beje, ar žinojote, kad Tantrinis masažas padeda atkurti intymumą santykiuose, kuriuose buvo visiškai išsekusi seksualinė trauka?

Tantrinio masažo pradžia

Pradedant masažą, paprašykite gavėją atsigulti veidu žemyn. Kairę ranką uždėkite ant kryžkaulio (sritis tarp juosmens ir sėdmenų pradžios), o dešinę – ant jo širdies nugaros pusėje. Atsipalaiduokite ir giliai kvėpuokite, kad pajaustumėte energijos tėkmę. 

Tada keletą minučių pasiūbuokite jo kūną, švelniu ritmu kaitaliodami spaudimą rankomis – širdies dalis, kryžkaulis, širdies dalis, kryžkaulis ir t.t. Jeigu sugebėsite visiškai atsipalaiduoti, ramiai kvėpuoti, energija ims tekės iš kairės rankos į dešinę ir į jūsų kūną, sujungdama jų sakralinę čakrą su širdies čakra.

Tada, naudojant afrodiziakais praturtintą tantrinio masažo aliejų, pradėkite masažuoti užpakalinę kūno dalį. Maždaug pusvalandį didelį dėmesį skirkite kryžkauliui ir stuburui, nes energija ateina būtent iš kryžkaulio, ir stuburu kyla link galvos. Masažuokite kiekvieną kūno dalį, įskaitant pėdas. Ypatingą dėmesį skirkite kojų ir rankų pirštams, nes čia prasideda energetiniai kanalai.

Pradėkite nuo užpakalinės ir vidurinės kūno dalies, paskirstydami energiją galūnėse, o paskui sugrąžinkite ją atgal, į viršų kylančiais judesiais masažuojant stuburą. Kai liečiate mylimą kūną, pabandykite įsivaizduoti, kaip aplink gavėją sklando dieviška energija, patikėkite – būtent taip ir nutiks. Vizualizuodami šios energijos sklaidą, ji ims aktualizuotis.

Kai baigsite, švelniai paskatinkite apsiversti ant nugaros. Tada galite pradėti masažuoti galvą ir kūną, judant žemyn link kojų, renkant ir nukreipiant energiją žemyn į dubens sritį. 

Kaip tantrinis masažas atliekamas vyrui?

Tantrinis masažas vyrams – tai lingamo masažas. Lingam sanskrito kalba reiškia varpą. Tantrinis masažas vyrams koncentruojamas ties varpos ir viso kūno masažu.

Pradėkite, masažuojant kirkšnį ir sėklides, pažadinant Kundalini energiją, taip pat žinomą, kaip gyvybės jėgą, kuri gyvena tarpvietėje. Šioje srityje gausu tantrinio masažo spaudimo taškų, todėl švelniai, lėtai, bet užtikrintai masažuokite visą plotą.
Perkelkite energiją aukštyn, į sritį aplink gaktikaulį ir varpos pagrindą. Judėkite lėtai ir atsargiai, išlaikydami akių kontaktą. Jeigu jis patenka į transą, o taip gali nutikti, stebėkite jį ir jo reakciją į prisilietimus.
Naudodamos didelį kiekį masažinio aliejaus, švelniai glamonėti varpą. Vėlgi, jausdama ryšį su energija, lėtai kelkite ją iki varpos galvutės. Nepasiduokite pagundai per varpą judėti greitai – tik lėti judesiai.
Švelniai masažuokite aplink varpos galvutę. Ši sritis susijusi su vyro širdimi. Galite tuo pačiu metu uždėti vieną ranką ant jo širdies, kad padėtumėte tekėti energijai. Būkite dėmesinga, kad pajustumėte, kaip jis reaguoja, ir koreguokite prisilietimus bei spaudimą, atsižvelgiant į jo reakcijas.
Tantrinio masažo tikslas – tai ne vien vyro ejakuliacija, bet ir tai, kad cirkuliuojančios energijos dėka jis patirtų viso kūno orgazmą. Taigi artėjant prie finišo, rankomis imkite stumti energiją aukštyn jo kūnu, link širdies. Gali prireikti tam tikros praktikos, bet kai jis tai pajaus, kai suvirpės visas jo kūnas, tuomet jis pasijus devintame danguje. Tai ir bus viso kūno orgazmas. Vyrams ši technika – pribloškianti ir nepamirštama patirtis.

Kaip tantrinis masažas atliekamas moteriai?

Tantrinis masažas moterims vadinamas joni masažu. Yoni sanskrito kalboje reiškia makštį. Tantrinis masažas moterims skirtas makšties bei viso kūno masažui.

Lėtai glamonėkite jos kūną, nukreipdamas energiją į klubus.
Naudodami masažo aliejų, masažuokite kirkšnies sritį ir aplink makštį. Raktas čia – švelnumas, lėtumas ir dėmesingumas. Judėkite aplink makštį, nesiskverbdamas į ją. Ramiai ir giliai kvėpuokite, kaupdamas energiją.
Stebėkite jos kvėpavimą ir reakciją. Kai pajusite, kad ji pasiruošusi joni masažui, tyliai paklauskite, ar ji jau to nori. Jeigu atsakymas taip, galite švelniai pradėti masažuoti lytines lūpas.
Judėkite labai atsargiai, venkite tiesiogiai liesti klitorį. Patikrinta technika – lėtas judėjimas smiliumi aukštyn, žemyn, tarp vidinių ir išorinių lytinių lūpų.

Šie judesiai, netiesiogiai stimuliuojant klitorį, labai jaudina. Kairėje klitorio pusėje yra nedidelis nervų pluoštelis, kurį keletą akimirkų labai švelniai liečiant – pojūčiai neįtikėtini.
Dabar galite paklausti, ar jos makštis pasiruošusi įsiskverbimui. Jeigu atsako taip, lėtai pirštų pagalvėlėmis judėkite link makšties įėjimo.
Švelniai masažuokite jos sieneles, lygindamas kauburėlius, nelygumus ar kietesnes vieteles, tuo pačiu suminkštinant raumenis.
Suraskite jos gimdos kaklelį ir švelniai masažuokite. Gimdos kaklelio glostymas – magiškas būdas pažadinti ir nukreipti energiją.
Suaskite G tašką. Jeigu įkišęs pirštą vidun, nukreipsite į viršų ir atliksite kviečiantį judesį, pajusite kažką panašaus į grublėtą kauburėlį.
Baigę, vėl pamasažuokite jos kūną rankomis aukštyn ir žemyn. Seansą užbaikite vieną ranką uždėjęs ant jos širdies, o kitą – ant gaktos čakros, švelniai žiūrėdamas jai į akis. Ar žinojote, kad tantrinis masažas gali privesti moterį iki daugkartinio viso kūno orgazmo?

Tantrinio masažo gydomosios savybės

Tantrinis masažas gali padėti vyrams išmokti ilgiau ištverti sekso maratonus ir išgydyti priešlaikinę ejakuliaciją.
Tantrinis masažas gali padėti moterims pasiekti stipresnių, greitesnių orgazmų ir išgydyti anorgazmiją.
Tantrinis masažas gali sugrąžinti kibirkštį į santykius.

Išvada

Dabar jūs jau žinote, kaip atlikti tantrinį masažą. Svarbiausias dalykas čia – lėti ir dėmesingi prisilietimai. Mėgaukitės 🙂


Prisijunkite prie mūsų didelių ir draugiškų grupių socialiniuose tinkluose:​

   

 

Kodėl moteris imituoja orgazmą?

Vaikinui gali būti sunku suprasti, ką mergina jaučia orgazmo metu, nes pojūčiai orgazmo metu labai...

Ko lovoje nori vyrai? Tęsinys.

Ko lovoje nori vyrai? Moterys atiduotų bet ką pasaulyje, kad tik tai sužinotų. Ar jiems...

Paplūdimio seksas su nepažįstamuoju

Man patinka rašyti apie savo gyvenimą, ypač apie jo intymią dalį, man patinka skaityti ir...

Kaip ilgiau mėgautis seksu?

Niekas iš mūsų nenori, kad vieną gražią dieną šis talpus epitetas būtų prikabintas prie vardo...

Kaip sekso žaisliukai gali pagerinti jūsų seksualinį gyvenimą

Erotinės prekės arba sekso žaislai – nauda Dažnai sekso žaislus naudojančios poros gali gerokai pagerinti...

Tantrinis masažas. Kas tai?

Ar žinojote, kad tantrinis masažas gali priversti patirti daugkartinius viso kūno orgazmus?

Keletas slaptų užuominų meilužei, svajojančiai tapti žmona!

Nuolatinis SMS žinučių pypsėjimas telefone, skrajojimas padebesiais, laukais pašėlusiu tempu lakstančios mintys, o problemos –...

Penio žiedai. Vyriško orumo sargybiniai

Mįslė: koks prietaisas gali visiškai pakeisti jūsų seksualinį gyvenimą tik už kelis ar keliasdešimt eurų,...