Kaip užsidėti erekcinį penio žiedą?

Kaip užsimauti penio žiedąKaip užsimauti penio žiedą ir viskas, ką apie tai reikia žinoti.
Penio žiedas, kartais vadinamas erekciniu žiedu, visų pirma yra rimtas vyro apsisprendimas. Išsirinkti tokiį sekso žaisliuką turite taip pat atsakingai, kaip ir miegamojo tapetus.

Reikia pažinti savo kūną, išstudijuoti siūlomą asortimentą, išsiaiškinti, kokios medžiagos yra saugios organizmui.

Pirmiausia pažiūrėkime, kokie penio žiedai apskritai egzistuoja.

Klasikinis penio žiedas (minkštas).

Dažniausiai jie gaminami iš silikono, gelio, PVC. Rečiau – iš latekso ir kibernetinės odos, nes jos prasčiau tempiasi.

Kaip užsimauti penio žiedą? Žiedus galima nešioti per visą varpos paviršių, tačiau atminkite, jeigu norite pamatyti efektą, žiedas turi gana tvirtai priglusti prie penio, todėl rinkitės skirtingus diametrus galvutei ir pagrindui. Kartais klasikinius žiedus galima rasti rinkiniuose po 3. penio žiedas

Žiedai su prilaikymu kapšeliui
Nuo klasikinių žiedų jie skiriasi tik papildoma apatine dalimi, prilaikančia sėklides.Kaip užsimauti penio žiedąŽiedai su vibracija

Jie gali būti absoliučiai bet kokios formos, ir 99% iš jų veikia su išimama vibro kulka. Tokie žiedai būna puošti širdelėmis, ausytėmis, įvairiais reljefais, ir yra puikus erotinis žaisliukas seksui su partneriu. Visi spuogeliai, įdubimai, šereliai kartu su vibracija teikia malonumą abiem pusėms ir padeda moteriai patirti orgazmą, papildomai veikiant klitorį. vibruojantis penio žiedas,

Vientisas pakopinis žiedas susideda iš keleto žiedų.

Tokius perka vyrai, kurie finišuoja per greitai. Arba maunasi jį dėl estetinio vaizdo ir erotiniams žaidimams.

Lytiniai santykiai su tokiais yra labai labai neįprasti. Jie patinka moterims, kurios mėgsta jausti papildomą reljefą. Nusiėmimas ir užsidėjimas sudėtingesnis nei klasikinių žiedų.penio žiedas lasso,

Lasso peniui

Kaip užsimauti penio žiedą? Lasso tinka pradedantiesiems, ir yra saugiausias iš visų aukščiau išvardintų bei patogiausias. Jį bet kada galima priveržti reikiamu tamprumu ir tinka bet kokio dydžio peniui. Jį taip pat galima akimirksniu ištempti ir atlaisvinti. penio žiedas au žiedais

 

Kaip užsimauti penio žiedą?

Prieš ir po kiekvieno naudojimo kruopščiai nuplaukite žiedą su antibakteriniu muilu.

Nustatykite, kokio tipo žiedas naudosite.

Minkštas uždedamas prasidėjus erekcijai (minkšti yra visi, kurie tempiasi – silikonas, lateksas, PVC, klasikinis žiedas)

Ant nestačios varpos dedamas standus žiedas.

Jeigu žiedas su vibracija, iš anksto nustatykite, kur jis įsijungia, kuris mygtukas perjungia režimus ir kur geriau dėti vibracijos pagrindą (viršuje, apačioje ar šone), kad būtų lengviau perjungti režimus sekso metu.

Pažiūrėkite, ar yra žiedo instrukcija. Paprastai gamintojas nurodo, kur ir kaip mūvėti žiedą: ant varpos pagrindo, ant kapšelio, arčiau galvutės, ar bet kur aplink perimetrą. Jei nėra identifikavimo žymių, elkitės savarankiškai, įsiklausydami į pojūčius. Dauguma žiedų vis tiek nukeliauja į varpos pagrindą.

Kaip užsimauti penio žiedą?

Nuspręskite dėl lubrikanto tipo. Metaliniam ar keraminiam žiedui tinka bet koks lubrikantas, tik vandens pagrindo lubrikantas derinamas su minkštomis medžiagomis, nes silikoninis lubrikantas gali sugadinti gaminį. Patariame žaisti saugiai ir labiau rinktis klasikinį vandens pagrindo lubrikantą, jį galima naudoti su bet kuo. Jis visada pravers sekso ūkyje.

Žiedą sutepkite minimaliu lubrikanto kiekiu, jei persistengsite, žiedas smukčios, o be lubrikanto jausitės nepatogiai ir ant odos gali susidaryti trynimas.

Abiem rankomis ištempkite žiedą, jeigu jis minkštas, iki norimo dydžio ir atsargiai uždėkite ant norimos vietos. Klasikinis žiedas uždedamas ant varpos pagrindo, už sėklidžių.

Įsiklausykite į savo pojūčius, skausmo ir diskomforto neturėtų būti. Jei viskas gerai, galite pradėti mylėtis.

Dėmesio:

Maksimalus žiedo dėvėjimas yra apie 30 minučių, o kas 10-15 minučių jį reikia nuimti ir leisti atsigauti kraujotakai.

Atsargiai derinkite žiedus su prezervatyvais – geriau pirmenybę teikti klasikiniam silikoniniam žiedui, kurį reikėtų dėtis po prezervatyvu. Venkite metalinių žiedų su dantytais kraštais, kurie gali suplėšyti lateksą.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite – liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame pamėgti mus Facebook paskyroje. Ten nebūna nuobodu.

Mylintis ir mylimas Opiumas

Kaip užsimauti penio žiedą