Krūtų spenelių orgazmas

Krūtų spenelių orgazmas

Krūtų spenelių orgazmas, kas tai yra ir kaip jį patirti?

Pasirodo, kad malonumo viršūnę galima pasiekti ir nenusimovus kelnaičių.

Masinė kultūra ir iškraipyti suvokimai apie tai, kaip veikia moteriškas seksualumas, sudarė klaidingą nuomonę, kad krūtys tėra vyriško žvilgsnio malonumo objektas. Tiesą sakant, tai yra galinga erogeninė zona, kurią stimuliuodami galima privesti moterį iki orgazmo. Šis orgazmas, žinoma, skirsis nuo klasikinio makšties ar klitorinio, tačiau dėl to jis netaps mažiau malonus.

Moterys, patyrusios spenelių orgazmą, tai apibūdina kaip malonių pojūčių bangą, kuri atsiranda iš niekur ir, besirisdama per visą kūną, dingsta į niekur. Reikalas tas, kad speneliai yra daug jautresni, nei kitos odos dalys. O ciklo išvakarėse – tiek, kad net prisiliesti prie drabužių gali pasirodyti nemalonu.

Be to, tam skirto aparato pagalba mokslininkai išsiaiškino, kad stimuliuojant spenelius atsakingos smegenų sritys suaktyvėja taip pat, kaip stimuliuojant klitorį. Šis poveikis yra daug silpnesnis, bet vis dėlto. Taip pat egzistuoja teorija, kad vyrą taip pat gali privesti prie orgazmo veikiant jo spenelius. Na, galite tai patikrinti.

Kaip pasiekiamas krūtų spenelių orgazmas?

Sukurkite erotinę atmosferą ir nuotaiką. Būtų kvaila manyti, kad krūtų spenelių orgazmas yra greitas kelias į malonumą. Greičiau tai erotinio žaidimo, kuriam reikia pasiruošimo, dalis. Taigi pažvelkite vienas kitam į akis, pritemdykite šviesą ir imkitės reikalo.

Jauskitės, kaip namie. Atsipalaidavimas yra labai svarbus, norint pasiekti krūtų spenelių orgazmą. Įsitikinkite, kad jaučiatės patogiai. Pradėkite iš toli. Iš karto nelįskite prie spenelių pirštais ar dantimis. Paprašykite savo partnerio švelniai paglostyti pilvą, palengva pereiti prie krūtinės, perbraukti ranka aplink krūtinę. Pradžiai, visam kūnui, idealu naudoti erotinio masažo aliejų su afrodiziakais. Pojūčiai turėtų kauptis palaipsniui. Ir tik tada galima pirštu apvesti areolę ir imti liesti spenelį.

Neskubėkite

Bet koks: vaginalinis, klitorinis, analinis ar krūtų spenelių orgazmas įvyksta tik sukaupus pakankamai seksualinio susijaudinimo ir seksualinės energijos. Glamonėdami spenelius ir išbandydami įvairius stimuliavimo būdus, jūs bei jūsų partneris pirmiausia turėtumėte mėgautis vienas kitu ir pakelti susijaudinimą iki viršūnės. Ir visa tai užtrunka.

Keiskite glamonių intensyvumą

Pradėkite nuo lengvų prisilietimų pirštais ir delnais iki kutenančių judesių. Naudokite erotinio masažo aliejus ir losjonus, masažines žvakes, kurios nepažeidžia gležnos odos. Palaipsniui, jeigu pageidaujate, galite padidinti prisilietimų intensyvumą: nuo glostymo, pereiti prie stuksenimo ar net suspaudimo, naudojant specialius spaustukus speneliams. Nepamirškite stimuliuoti ir kitas erogenines zonas. Pavyzdžiui, viena partnerio ranka yra ant krūtinės, o kita tyrinėja kūną, sklandžiai judėdama nuo kaklo iki juosmens, sėdmenų ir vidinių šlaunų.

Naudokite įvairius stimuliavimo būdus

Karštas kvėpavimas, lengvas bučiavimas, kramtymas ir net čiulpimas. Emocijų ir įspūdžių žaidimui suteiks šildantys losjonai, ledukai, tirpstantis vaškas, minkšta kempinė su kvapniomis putomis (jei staiga persikelsite į vonią) ir kitos medžiagos. Kaip matote, krūtų spenelių orgazmas egzistuoja, ir jį galima patirti.

Net jeigu tuo netikite, tai puikus būdas paįvairinti intymų gyvenimą ir patyrinėti savo bei partnerio kūną nauju būdu.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite – liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliaiprezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas