Vaginaliniai kamuoliukai. Jų nauda

Vaginos kamuoliukai

Vaginos kamuoliukai. Seksas, pasak ekspertų, yra net ne tik malonumas, bet gyvybiškai būtinas dalykas, užtikrinantis šeimos pratęsimą ir ilgą, aktyvų gyvenimą. Tačiau kūno savybės ir sveikatos būklė ne visada leidžia derinti naudą su malonumu. Norint pakelti seksualinį pajėgumą ir pagerinti sveikatą, moterims rekomenduojami makšties kamuoliukai.

Kodėl taip gyvybiškai reikalingi vaginos kamuoliukai?

Ar taip jau svarbu naudoti šią seksualumo ir sveikatos gerinimo priemonę, kiekviena moteris nuspręs savarankiškai, o tam reikia suprasti, kam reikalingi makšties kamuoliukai. Tos, kurios juos jau naudoja, teigia, kad seksas su makšties kamuoliukais yra azartiškesnis, aistringesnis ir įdomesnis nei įprastas. Tačiau nemanykite, kad tai įprastas sekso žaislas. Teisingiau būtų juos laikyti savotiškais makšties raumenų treniruokliais ir tik vėliau – priemone pagerinti intymumui.

Vaginos kamuoliukai – nauda ir žala

Prieš svarstydamos apie šio žaisliuko naudą ar kontraindikacijas, turite žinoti, kaip jie atrodo ir kur galima įsigyti. Pirmiausia, neįmanoma jo nusipirkti vaistinėse: pardavimo vieta yra sekso prekių parduotuvė Opiumas. Makšties kamuoliukai gaminami iš įvairių medžiagų; jie turi plokščią arba reljefinį paviršių, skirtingą svorį.

Makšties kamuoliukai gali būti skirtingo dydžio, spalvos, sujungti poromis ir turi kilpelę gale. Kitais atvejais jie gali būti po vieną ir turėti keletą sferinės formos variantų. Šio tipo sekso žaislai  yra ergonomiški, fiziologiškai patikrinti ir efektyvūs. Jų pagrindinis tikslas yra sustiprinti mažojo dubens raumenis ir raiščius. Bet vaginos kamuoliukai negali būti rekomenduojami visoms: jie gali atnešti ne tik milžiniškos naudos, bet ir žalos.

Makšties kamuoliukai – nauda

Klysta tie, kurie mano, kad vaginos kamuoliukai skirti tik seksualinėms linksmybėms ir nesupranta, kad juos naudojant iš tikrųjų nuostabiai sustiprėja seksualumas, pakyla ir plūsteli energija. Tačiau svarbiausia yra tai, kad šio žaisliuko naudojimas yra naudingas ir kitais atvejais: jie padeda sustiprinti ir išlaikyti darbinę makšties raumenų būklę. Šių raumenų susilpnėjimas moterims pasireiškia po nėštumo ir gimdymo, dėl ankstyvos menopauzės, sėslaus gyvenimo būdo ar senėjimo proceso.

Norėdami suprasti, kokį poveikį teikia makšties kamuoliukai, išvardinsime problemas, kurias galima išspręsti teisingai ir ilgai naudojant.

 • Gimdos miomos
 • Gimdos kaklelio erozija
 • Hemorojus
 • Šlapimo nelaikymas
 • Sunki menopauzės eiga
 • Organų, esančių mažajame dubenyje nusileidimas (prolapsas) 
 • Hormoninis disbalansas
 • Diskomfortas lytinio akto metu
 • Šaltumas ir abejingumas sekso malonumams
 • Nevaisingumas

Vaginos kamuoliukai – kontraindikacijos

Makšties kamuoliukai gali turėti ne tik teigiamą poveikį viso kūno ir atskirų jo organų gydymui. Prieš įsigyjant juos, reikia atsižvelgti į keletą aspektų.

Makšties kamuoliukų naudoti nerekomenduojama:

 • Esant urogenitalinės sistemos ligomis
 • Užkrečiamos ligos
 • Bet kokie negalavimai paūmėjimo stadijoje
 • Esant alerginėms reakcijoms į medžiagas, iš kurių gaminami kamuoliukai

Makšties kamuoliukai – pojūčiai

Naudojant makšties kamuoliukus, pastebimi kardinalūs pojūčiai, kurie galėjo būti prarasti po gimdymo ar dėl kitų sveikatos problemų. Dubens raumenys gerokai susilpnėja ir nustoja aktyviai susitraukinėti, dėl to sumažėja seksualinis aktyvumas bei pasitenkinimas, sunkiau pasiekiami orgazmai. Jei naudosite kamuoliukus reguliariai, laikui bėgant pastebėsite, kad jie nuo orgazmo yra tiesiog neatsiejami. Šie nuostabūs sekso žaisliukai sustiprina intymumo pojūčius, suteikia jėgų ir energijos antplūdžio lytinių santykių metu.

Vaginos kamuoliukai – tipai

Be gydomojo poveikio, kamuoliukai gali atnešti papildomų malonių pojūčių seksualiniame pasitenkinime. Sekso prekių parduotuvėje Opiumas galite rasti keletą tokių produktų rūšių, kurie skiriasi savo išvaizda ir turi skirtingą poveikį:

Makšties kamuoliukai su vibracija

Vibratorių naudojimas stimuliacijai ir papildomiems pojūčiams patirti jau seniai niekam nėra naujiena. Bet makšties kamuoliukuose įmontuotas vibracijos variklis gali turėti stipresnį ir pikantiškesnį poveikį nei įprastas vibratorius. Tai reiškia, kad moteris, naudodama vibruojančius makšties kamuoliukus, patirs visiškai unikalius ir ryškius pojūčius.

Makšties kamuoliukai su judančiu svorio centru

Toks sekso žaisliukas labai sustiprina seksualinį pasitenkinimą. Tai pasiekiama patalpinus  metalinį svarelį į kiekvieną kamuoliuką, kuris laisvai juda jo viduje. Judant, svareliai juda kartu, sustiprindami pojūčius.

Kam skirti šie makšties kamuoliukų tipai? Makšties kamuoliukai, turintys viduje svarelius, gali suteikti moteriai kur kas daug daugiau malonumo nei klasikiniai.

Sunkūs makšties kamuoliukai

Po to, kai klasikiniais makšties kamuoliukais sustiprinate mažojo dubens raumenis, galite naudoti sunkesnius kamuoliukus, skirtus žiediniams makšties raumenims lavinti. Su jų pagalba atliekami pratimai, laikant kamuoliukus makštyje. Tokiu atveju turite treniruotis su jais skirtingose ​​pozicijose.

 • Atlikdamos Kėgelio pratimus gulimoje pozicijoje, turite stumdyti kamuoliukus, įtempdamos makšties raumenis.
 • Reikia treniruotis su jais vaikščioti taip, kad jie neiškristų.

Kaip išsirinkti makšties kamuoliukus?

Norėdamos sustiprinti makšties sieneles ir atkurti intymių santykių džiaugsmą, naudojami makšties kamuoliukai. Norint gauti geriausią rezultatą, būtina teisingai pasirinkti tinkamą žaisliuką. Jei kalbama tik apie papildomą malonumą sekso metu, kiekviena moteris gali laisvai pasirinkti tai, kas jai yra maloniau. Norint pagerinti savo sveikatą, svarbu žinoti, kaip pasirinkti makšties kamuoliukus, kurie atneš didžiausią naudą. Norėdamos tai padaryti, turite juos klasifikuoti ne tik pagal formą, dydį ar svorį, bet ir pagal medžiagą, iš kurios jie pagaminti.

Iš silikono pagaminti kamuoliukai, puikiai tiks treniruotis pradedančiosioms su neįprastu daikčiuku.
Stikliniai makšties kamuoliukai iš ekologiškos medžiagos yra visiškai lygaus paviršiaus.
Metaliniai makšties kamuoliukai lygūs, pagaminti iš medicininio plieno arba aliuminio. Jie yra sunkiausi ir naudojami antrajame treniruočių etape.
Nefrito kamuoliukai, gal teisingiau būtų juos vadinti kiaušinėliais, nes jie yra ovalo formos ir visiškai lygaus paviršiaus. Jie nuo senų laikų naudojami medicinoje ir yra laikomi seniausiu moterų intymiu treniruokliu. Visuotinai priimta manyti, kad tai geriausi makšties kamuoliukai, nes nefritas prikaupęs teigiamos energijos, kuri užpildys visą moters kūną, pašalina susikaupusį neigatyvą ir pakelia gyvybingumą.

Kaip naudojami makšties kamuoliukai?

Norėdamos nustatyti, kaip naudoti makšties kamuoliukus, turite suprasti, kokiu tikslu ruošiatės juos naudoti. Jei kalbame tik apie seksualinių pojūčių aštrumą, tuomet galite tiesiog įskverbti kamuoliukus į makštį ir ypač maloniai leisti laiką. Kai kalbama apie sveikatą, būtina atsižvelgti į pasirengimo dirbti su jais tvarką:

 • Surasti reikiamus raumenis ir išmokti juos pajausti bei sutraukti. Tam būtina kelis kartus įtempti ir atpalaiduoti makšties raumenis
 • Išmokti sutraukti tik makšties raumenis – ne pilvą ar sėdmenis
 • Dešimt sekundžių laikykite įtemptus makšties raumenis

Visi šie būdai yra pasiruošimas naudojimui, todėl makšties kamuoliukai dar nėra reikalingi. Jie bus reikalingi po kelių išankstinių treniruočių. Kai jau pastebimas ryškesnis raumenų susitraukinėjimas, galite pradėti treniruotis. Visi pratimai, nesvarbu, ar naudojami kamuoliukai, ar kiaušiniai, turėtų būti atliekami stovint. Atpalaidavusios raumenis, įskverbkite juos į makštį ir, iš pradžių, pabandykite išlaikyti dvi minutes. Vėliau, treniruočių metu, padidinkite laiką iki 25 minučių.  Treniruoti raumenis reikia kiekvieną dieną.

Makšties kamuoliukai Kėgelio pratimams 

XX amžiaus 40-aisiais metais, medicinos profesorius iš JAV ginekologas Arnoldas Kegelis sukūrė pratimų kompleksą, kuris iš pradžių buvo skirtas moterims, kurioms po gimdymo pasireiškė šlapimo nelaikymas. Tik vėliau buvo pradėti naudoti dubens raumenims ir makšties kanalui stiprinti. Tai gali būti atsakymas į klausimą, kam dar reikia makšties kamuoliukų.

Intymių moterų raumenų treniruotės turi pavadinimą Wombilding. Pratimai su Kėgelio kamuoliukais visiškai atstoja vaistų vartojimą ar sunkias operacijas.

Trys pagrindiniai Kėgelio treniruočių variantai apima:

 • Suspaudimas – kai reikia įtempti raumenis ir šioje padėtyje stengtis išlaikyti 5-15 sekundžių
 • Sutraukinėjimas kaitaliojamas su atpalaidavimu
 • Išstūmimas, kai reikia stumti, lyg gimdant

Vienos treniruotės metu kiekvienas pratimas turi būti atliekamas bent dešimt kartų. Treniruotis reikia du ar tris kartus per dieną. Norėdamos gauti maksimalų efektą, kiekvieną savaitę pratimų kartojimą padidinkite bent penkiais. 

Kaip prižiūrimi makšties kamuoliukai?

Kai jau žinote, kam naudojami makšties kamuoliukai, turite prisiminti ir atsakomybę už jų priežiūros procedūrą:

 • Prieš pirmą naudojimą būtina dezinfekuoti makšties kamuoliukus antiseptiku arba nuplauti šiltu vandeniu su muilu
 • Nepamirškite nuolat naudoti vandens pagrindo lubrikanto, kad būtų lengvesnis slydimas
 • Po naudojimo kamuoliukus nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu

Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas

Makšties kamuoliukai