7 priežastys mylėtis rytais

Priežastys mylėtis rytais

Priežastys mylėtis rytais. Po rytinio sekso galite apsieiti be makiažo, galite praleisti treniruotes ir jūsų darbas taps produktyvesnis.
Rytinis seksas pabudina geriau nei žadintuvas, kava ir šaltas dušas. Be to, rytais apsikeisti meile su partneriu yra labai naudinga.

Žemiau mes jums pateikiame kitas priežastis, kodėl naudingiau užsiimti seksu ryte, o ne vakare.

1. Puiki dienos pradžia

Kas gali būti geriau dienos pradžioje, nei rytinis seksas? Prieš jums susiduriant su kolegomis ar viršininku darbe, būsite apsirūpinę teigiamomis emocijomis ir partnerio parama. Tai puiki streso prevencija: pakyla nuotaika, lengviau pradėti dieną. Rytinis seksas yra kaip šokoladas ir šampanas pusryčiams.

2. Fizinio pasirengimo gerinimas

Priežastys mylėtis rytais. Jūs turite pasirinkimą: rytinis seksas ar lankymasis sporto salėje. Viena aistringo sekso valanda sudegina apie 200–300 kalorijų. Tai prilygsta maždaug pusvalandžiui ant bėgimo takelio. Reguliarus mylėjimasis prieš darbo dieną, lemia geresnį fizinį pasirengimą ir padeda išvengti širdies bei kraujagyslių problemų. Be to, jis neatšaukia vakarinių treniruočių – dviguba nauda figūrai.

3. Geriausias žadintuvas

Priežastys mylėtis rytais. Kiekvienas turi stebuklingą būdą pamaloninti save rytais. Vienas geria kavą, kitas lenda po šaltu dušu. Tačiau seksas ryte yra kur kas efektyvesnis už visus būdus kartu sudėjus. Naujausi tyrimai rodo, kad seksas labiau gaivina, nei suvartoti 2 puodeliai juodos kavos. Ir geriausia tai, kad seksas neturi šalutinio poveikio.

4. Sveikas rytinis seksas

Vitaminais praturtinti ir gausūs pusryčiai? Neblogai, bet seksas su mylimuoju ryte yra dar naudingesnis. Pagerėja kraujotaka, sustiprėja imuninė sistema, organizmas taip pat pradeda gaminti endorfinus. Šių laimės hormonų išsiskyrimas pagerina jūsų savijautą ir padeda pradėti dieną su šypsena.

5. Santykių sustiprinimas

Priežastys mylėtis rytais. Meilė ryte yra intymesnė ir švelnesnė nei vakare. Tai padidina oksitocino kiekį. Šis sujungiantis hormonas stiprina santykius su partneriu.

6. Puikus laikas

Didžiausias vyriškojo hormono testosterono lygis yra nuo 4 iki 6 ryto. Tai yra 25 procentais daugiau nei vakare. Kadangi miego metu kūnas paprastai išgyvena kelias seksualinio susijaudinimo fazes, partneriams lengviau ryte nusiteikti seksui.

7. Seksas, kaip grožio priemonė

Seksas daro mus patrauklesnius ir gražesnius. Orgazmas padidina estrogeno kiekį, o tai ypač teigiamai veikia odą ir plaukus. Be to, meilė leidžia labiau pasitikėti savimi. Jaučiamės mylimi ir dieną pradedame puikiai nusiteikę.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas