Paplūdimio seksas su nepažįstamuoju

Seksas paplūdimyje

Seksas paplūdimyje su nepažįstamuoju. Man patinka rašyti apie savo gyvenimą, ypač apie jo intymią dalį, man patinka skaityti ir kitų žmonių meilės istorijas. Apskritai, man viskas įdomu, kas susiję su aistringąja gyvenimo puse.

Ir tiek daug įvyko per pastarąjį savaitgalį! Laikas veltui nepraėjo, nes nutiko kai kas nuostabaus, ir būtų nesąžininga apie tai neparašyti, nepasidalinti su jumis, mieli Opiumo skaitytojai.

Man 35 metai, neturiu šeimos, vaikų. Nuomojuosi butą netoli savo tėvų, kad prireikus visada būčiau šalia. Prieš trejus metus baigiau studijas ir man pasisekė – gavau labai gerą darbą pagal specialybę su padoriu atlyginimu. Nuo tada beviltiškai ariau, praktiškai be atostogų ir malonių dienų. Bet kuri laisva diena man buvo tarsi šventė.

Paplūdimio atostogos, kurios nieko gero nežadėjo…

Rytas prasidėjo kaip įprasta, bet leidau sau, nuogai, dar pusvalandį pasivartyti lovoje. Iš įpročio žvilgtelėjau  į socialinius tinklus, tikėdamasis rasti geidžiamo vyro ar kito žmogaus pranešimą, kuris pasiūlytų kartu praleisti laiką. Tačiau man niekas nerašė, ir trumpam mane užklupo vienišumo bei nepilnavertiškumo jausmas. Kai tik linguodama plačiais apnuogintais klubais nuvilnijau į virtuvę išgerti kavos, staiga nuskambėjo draugo žinutė. Sutarėme kartu nueiti į paplūdimį, pasisemti švelnių gegužės saulės spindulių ir atidaryti plaukimo sezoną.

9 valanda ryto, saulė dar nebuvo pasiekusi zenito. Kad nesėdėčiau tarp keturių sienų, nusprendžiau nueiti į paplūdimį ir ten palaukti draugo. Mūsų mėgstamiausia susitikimų vieta buvo laukinio paplūdimio pakraštyje stūksanti akmeninė uola. Nepaisant to, kad šiame paplūdimyje nebuvo leista viešai maudytis, čia visada susirinkdavo daugybė žmonių. Skirtingai nuo daugumos akmenuotų paplūdimių, šis turėjo baltą, minkštą smėlį. Pasitiesusi paplūdimio kilimėlį, greitai išsinėriau iš perregimos suknutės ir atsidaviau saulės glamonėms. Netoliese nebuvo nė vieno žmogaus, o saulė buvo tokia švelniai kaitri, tad begėdiškai nusisegiau maudymosi kostiumėlio viršutinę dalį. Be to, man nepatinka, kai nuo dirželių ant kūno lieka baltos neįdegusios juostelės.

Vanduo vis dar buvo vėsus, ir aš neišdrįsau maudytis. Patogiai įsitaisiusi, nepastebėjau, kaip trumpam užsnūdau. Staiga prabudau nuo purslų ir triukšmo, tarsi kas būtų šokęs į vandenį. Pakilusi išvydau vyriškus daiktus prie pat vandens, ir po poros sekundžių, 20 metrų atstumu nuo kranto kažkas išniro. Kai nepažįstamasis išlipo iš vandens, pasijutau praradusi žadą: tai buvo nuostabaus grožio vyras, holivudiško, atletiško kūno ir neįtikėtinos išvaizdos. Jis pastebėjo mano suglumimą ir, praeidamas pro šalį, švelniai mirktelėjo.

Susidomėjimas šiuo vyru, kuris atrodė ne daugiau kaip keturiasdešimties, mane įveikė ir, galiausiai paėmęs viršų, išprovokavo manyje troškimą su juo susipažinti. Apsidairiau aplink – nieko daugiau, išskyrus mus, nebuvo, tačiau, nepaisant to, kad ryto paplūdimys buvo tuščias, jo kilimėlis buvo vos už penkių metrų nuo manojo. Neieškojau originalios priežasties susipažinti ir, paėmusi į rankas kremą nuo saulės, nuėjau tiesiai prie jo.

– Gerbiamasis, atsiprašau, gal galėtumėte ištepti man nugarą? – kažką nerišliai suvapėjau viena ranka ištiesdama tūtelę, kita prilaikydama atrištą liemenėlę. Jis nusišypsojo ir pritariamai linktelėjo galvą.

Seksas paplūdimyje, intymių nuotykių istorija su nepažįstamuoju

Vyro rankos buvo labai švelnios. Iš pradžių jis tiesiog tylėdamas tepė kremą ant mano pečių ir nugaros, bet paskui jo judesiai pradėjo labiau panėšėti į jaudinantį, erotinį  masažą. Pajutau, kaip kojos lėtai išsitiesia, kūnas atsipalaiduoja, ir nuo suvokimo, koks gundantis šėtonas mane liečia, tarsi laukinis žvėris prabudo susijaudinimas. Užsitęsusios abipusės tylos ir švelnaus banglenčių choro fone, iš krūtinės nevalingai išsiveržė kažkas panašaus į dejonę.

Seksas paplūdimyje

Staiga, tą akimirką, jis mane stipriai apkabino ir prispaudė prie savęs, užkišdamas ranką po laisvai ant manęs kabančia liemenėle. Porai sekundžių jis sustingo, tarsi laukdamas mano reakcijos. Bet jau nebeieškojau jėgų ir noro priešintis. Aš neturėjau lytinių santykių nuo tada, kai išsiskyriau su buvusiuoju, prieš 2 mėnesius, tad galite suprasti mano alkį ir ką man reiškė laukinis seksas laukiniame paplūdimyje…

Nepažįstamasis pradėjo švelniai glamonėti mano krūtis

Nepažįstamasis pradėjo švelniai glamonėti mano krūtis, glostydamas pilvą ir leisdamasis vis žemiau. Kai jo ranka pasiekė gaktos liniją, mano kūną ir sąmonę užliejo karščio banga. Pasisukau veidu į nepažįstamąjį ir godžiai įsisiurbiau į lūpas. Taip, atsitiktiniai santykiai nėra mano gyvenimo principų dalis, tačiau buvo gera iki išprotėjimo, ir mažiausia norėjau galvoti apie kažkokias vertybes. Vienintelis dalykas, kurio tada nepamiršau, buvo kontracepcija, todėl pašnibždomis paklausiau vyro, ar jis turi prezervatyvą. Išsklaidžiusi nerimą ir abejones, aš visu kūnu ir siela atsidaviau aistros aktui.

Švelniai įsitaisė tarp sudrėkusių šlaunų

Jis paguldė mane ant kilimėlio, švelniai įsitaisydamas tarp sudrėkusių šlaunų ir nekantriai patraukė  maudymosi kelnaičių kraštelį į šoną, kad būtų patogu stimuliuoti  klitorį. Aš suvirpėjau nuo prisilietimo, bet kai jo liežuvis palietė mano malonumų kauburėlį, pajutau, kad juo jau teka geismo syvai. Tada jis lėtai praskleidė mano lytines lūpas ir ėmė liežuviu švelniai liesti klitorį, leisdamasis link įėjimo į makštį ir skverbdamasis ten. Įtampa augo ir delnu užčiuopiau jo stiprią erekciją. Penio dydis mane varė mane iš blaivaus proto.

Besiraitydama iš nežemiško pasitenkinimo

Besiraitydama iš nežemiško pasitenkinimo,  nebevaldžiau savęs. Vienintelis dalykas, kuris šiek tiek trikdė ir tuo pačiu jaudino, buvo baimė būti pastebėtiems. Staiga pajutau, kaip jo penio galvutė nekantraudama pradėjo skverbtis į mane, o smilius, sudrėkintas lubrikantu, švelniai pralaužė išangės žiedo blokadą. Vos pora judesių, ir jis atsargiai įskverbė dar vieną pirštą, tada porai sekundžių pristabdė, kad leistų man priprasti. Dar minutė ir mane užklupo svaiginančiai sąmonę temdantis orgazmas. Toks beprotiškai galingas orgazmas, kad ašaros liejosi iš akių.

Vanduo nuplovė nuodėmingą drėgmę

Vyras nepasiekė jaudinančios kulminacijos, nes kitame paplūdimio gale pasirodė poilsiautojai ir mes turėjome sustoti pačioje viršūnėje dieviškos aistros. Kartu nuėjome prie vandens nusiplauti nuodėmingą drėgmę. Išlipusi į krantą pamačiau savo draugą, o nepažįstamasis, su kuriuo patirtą palaimą atsiminsiu iki gyvenimo pabaigos, dingo. Taip, tai istorija be laimingos pabaigos, bet vis dėlto seksas paplūdimyje tapo maloniu atsitiktinio nuotykio prisiminimu.

Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas naujiems pojūčiams!

Jūsų užsakytos aistros prekės bus patalpintos neperregimoje pakuotėje, be informacijos apie turinį ir visiškai anonimiškai! Pristatymas per 1–2 darbo dienas visoje Lietuvoje ir už jos ribų!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stmuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Aplankykite mus Facebook paskyroje

WordPress PopUp Plugin