Prekės suaugusiems naudingos jūsų sveikatai

prekės suaugusiems

Prekės suaugusiems

Ar žinojote, kad kai kurios prekės suaugusiems sukurtos ne šiaip sau, bet iš tikrųjų yra naudingos jūsų sveikatai? Pristatome.

Vaginaliniai Kegelio kamuoliukai

Trumpai tariant, tai yra universalus dubens dugno raumenų stiprinimo treniruoklis, dėl kurio pagrindiniai Kegelio pratimai tampa daug efektyvesni. Paaiškinimas yra gana paprastas: įsidėjusi kamuoliukus moteris juos jaučia makšties viduje ir dėl to jai lengviau pajausti, ar taisyklingai atlieka pratimus, ir įvertinti pokyčius. Reguliariai treniruodamosis kėgelio kamuoliuku, galite sustiprinti dubens dugno raumenis, pagerinti kraujotaką, greičiau atsigauti po gimdymo, pagerinti raumenų tonusą ir net susidoroti su nemaloniu šlapimo nelaikymo reiškiniu. Ir, žinoma, treniruoti intymūs raumenys garantuoja ryškesnį pojūtį sekso metu tiek vyrui, tiek moteriai. Poveikis paprastai gali pasireikšti po mėnesio reguliarių treniruočių.

Prekės suaugusiems – lubrikantai

Prekių suaugusiems asortimente rasite daugybę lubrikantų variantų. Tai natūralu, nes jie palengvina sekso žaislų naudojimą. Lubrikantai yra viena iš suaugusiųjų prekių, kurie yra labai svarbūs.
Moters gyvenime yra atvejų, kai nepakanka natūralaus tepimo, natūralios drėgmės, ir tai labai pablogina sekso kokybę. Paprastai tai yra hormoninių pokyčių klausimas – pavyzdžiui, nėštumo metu, po gimdymo, menopauzės pradžioje. Lubrikantai padeda išspręsti sausų gleivinių problemą ir leidžia mėgautis seksu. Pasirinkime yra net lubrikantų su hialurono rūgštimi, kuri padeda natūraliai drėkinti gleivinę.
Svarbu: kartu su prezervatyvais ir sekso žaislais rekomenduojama naudoti tik vandens pagrindo lubrikantus.

Prekės suaugusiemsprezervatyvai

Jūs tikriausiai pažįstate suaugusių žmonių ir iš pažiūros protingų žmonių, kurie vis dėlto atsisako prezervatyvų, nes „be jų yra maloniau“. Tais atvejais, kai kiti kontracepcijos metodai netinka, verta atidžiau pažvelgti į prezervatyvus sekso prekių parduotuvių svetainėse. Tarp jų yra variantų su smailiu, briaunotu, banguotu paviršiumi, su papildomu tepimo, šildymo ir vėsinimo efektu. Žodžiu, yra daugybė galimybių neprarasti pojūčių aštrumo ir tuo pačiu neapkrauti savo sveikatos nereikalingu pavojumi.

Skubi kontracepcija

Skubi kontracepcija: kam jos reikia suaugusiai moteriai? Skubioji kontracepcija vadinama kito ryto tablete. Ji sukurta tam, kai supratus, jog viskas vyko ne taip kaip planuota, atskubėtų į pagalbą. Skubioji kontracepcija suteikia šansą išvengti nepageidaujamo nėštumo po nesaugaus lytinio akto. Skubioji kontracepcija naudojama kaip atsarginis metodas, kai pagrindinis apsaugos metodas nesuveikia, pvz., suplyšta prezervatyvas, išslysta sperma, ar atsiranda kitos nenumatytos aplinkybės.

Vibratoriai moterims

Vibratoriai yra bene geriausiai žinomos sekso prekės suaugusiems, malonumui pasiekti. Pirmi modeliai buvo sukurti dar 1734 metais, tačiau jų paskirtis skyrėsi nuo dabartinės – jie buvo naudojami kaip medicininis įrankis, skirtas isterijai gydyti. Nuo tada vibratorių paskirtis stipriai keitėsi.
Kažkada buvę Tabu, dabar vibratoriai moterims ne tik populiarėja, bet ir stebina įvairiomis savo funkcijomis ar formomis. Pasaulyje be jokio gėdos jausmo kalbama apie jų naudojimą bei suteikiamą naudą. Tad susipažinkim iš arčiau su žaisliukais suaugusiems – vibratoriais moterims.

Vibratorių nauda sveikatai

Nors yra vibratorių, skirtų vyrams ir jų seksualinių užgaidų patenkinimui, vistik šios vibruojančios prekės suaugusiems populiaresnės išlieka tarp moterų. Jie suteikia ne tik malonumą, bet ir kitokią, dar didesnę naudą dailiosios lyties atstovėms. Visų pirma, jie leidžia geriau pažinti kūną ir atrasti technikas, greitį, intensyvumą, kurie greičiau ir lengviau priartina prie orgazmo. Tokiu būdu sužinote, ko norite iš partnerio ir kokie yra veiksmai užtikrins jūsų atsipalaidavimą. Taip pat vibratoriai padeda palaikyti ir seksualinę sveikatą, palaiko normalią kraujotaką ir net stiprina imuninę sistemą.

Vibratorių rūšys

Technologijos viską pasuko taip, kad norint nuspalvinti savo seksualini gyvenima naujais žaisliukais ir jų teikiamomis spalvomis, net nereikia eiti iš namų. Puikus pasirinkimas – vibratoriai internetu. Čia jų galima rasti gausybę – tereikia žinoti savo poreikius. O kad lengviau išsirinktumėte, pateikiame pagrindinių vibratorių charakteristikas:

Klasikinis vibratorius

*Natūralios formos
*Tinkamas vaginaliniam ir analiniam seksui
*Skirtingi vibracijos lygiai
*Pagamintas iš švelnios, odą primenančios medžiagos

Rabbit vibratorius arba vibratorius kiškutis

Susideda iš 2 dalių: natūralios penio formos ir antgalio, primenančio kiškučio ausytes, skirto klitorio stimuliacijai.
Pagamintas iš švelnios gelinės, silikoninės medžiagos
Reguliuojamas tempas ir vibracija
Tinkamas vaginaliniam pasitenkinimui

G taško vibratorius

Pasižymi lenkta forma ir specialia galvute, kuri stimuliuoja G tašką
Pagamintas iš švelnios medžiagos
Skirtingi vibracijos lygiai

Vibruojantis masažuoklis

Didesnės apimties
Lanksti, apvali galvutė ir patogi rankena
Skirtingi vibracijos režimai
Naudojamas erogeninėms zonoms ir visam kūnui
Ypač tinka erotinio masažo metu

Kulka

Skirta klitorio stimuliacijai
Yra kompaktiškos, nedidelės
Didelis galingumas
Gali būti valdoma pulteliu ar nuotoliniu valdymu

Analinis vibratorius

Pasižymi mažesne apimtimi
Pagamintas iš itin švelnios medžiagos
Turi specialų praplatėjimą, neleisiantį įsiskverbti per daug giliai
Dažnai turi nelygumus papildomai stimuliacijai

Dvigubas vibratorius

Užtikrina malonumą abiem partneriams vienu metu
Skirtingi vibracijos režimai
Pagamintas iš itin švelnios medžiagos

Išmanusis vibratorius

Valdomas išmaniuoju įrenginiu
Lankstus, prisitaiko prie bet kurios pozos
Skirtingi vibracijos lygiai
Būna su kamera ar muzikine programa
Skirtas klitorio, G taško, vaginalinei ar analinei stimuliacijai

Bangų stimuliatoriai

Tai įtaisas, kurio pagalba orgazmas pasiekiamas lengviau, stipriau ir dažniau. Naudojant bangų stimuliatorius nėra įsiskverbimo, tačiau atsiranda oro poveikis – žaislas uždedamas ant lyties ir įjungiamas. Kadangi nervų galūnių paveikimo būdas yra visiškai naujas ir neįprastas, tai leis patirti orgazmą toms, kurios anksčiau negalėjo pasiekti jo. Ir mes puikiai žinome apie teigiamą orgazmo poveikį moters organizmui – tai būdas palengvinti stresą, tai puikios migdomosios tabletės, malonumo hormonų antplūdis ir netgi imuniteto lavinimas.

Prekės suaugusiems – populiariausi vibratoriai

Nors šiame technologijų amžiuje vis dažniau renkamai išmaniuosius sekso žaisliukus, visgi populiariausiais vibratoriais išlieka klasikiniai, Rabbit, triušiukai bei klitorio ir G taško vibratoriai. Kol kas jie geriausiai atspindi santykį tarp kainos ir kokybės, kadangi yra pagaminti iš itin aukštos kokybės medžiagų, o kaina prieinama kiekvienai. Negana to, šie žaislai žavi savo universalumu. Jie gali būti naudojami vaginaliniam, analiniam ir klitoriniam malonumui pasiekti, pasirinkimo gausa ir paprasta priežiūra.

opiumas

prezervatyvai

masaziniai aliejai

prekės suaugusiems