Moterys, kaip obuoliai, deja, nebūtinai… rojaus!

moterys kaip obuoliai

Moterys kaip obuoliai… Patys geidžiamiausi, patraukliausi ir skaniausi obuoliai kabo pačioje obels viršūnėje… ?!
Kad ir kaip viliojančiai tas obuolys atrodytų, tik menkutė dalis vyrų ryžtųsi lipti į medį dėl jo vien todėl, kad baimintųsi skaudžiai nusivilti, iššvaistyti veltui laiką, kristi, ar, netgi, susižeisti.
Vietoje to, jie renkasi – brandžius “krituolius”, kurie, galbūt, ne tokie gažūs, tačiau nesusireikšminę, lengviau pasiekiami ir ne tokie pretenzingi, kaip kabantys aukštai.

Tuo metu, viršūnėje esantis obuolys nuolat kamuoja savo sėklytes – smegenėles klausimais:
“Ar jie, po velnių, akli, kad nevertina tokio grožio?
Ar jie skaičiuot nemoka? Nežino procedūrų, dėl kurių aš tokia nuostabi, kainų? Ką?
Ir kas su tais vyrais negerai, juk mes tokios seksualios, tiek į save priinvestavusios, raudonskruostės, nepakartojamos, protingos? “

Skubu, brangutės, jus nuvilti. Ne vyrai čia kalti!
Retas šių laikų džigitas taip “aukosis”, siekdamas aukštybėse kabančios nežinomybės. Jis, kaip ir jūs, yra šiek tiek tingokas žygdarbiams, kurie, pasiekus aukštutinę šaką, gali pasirodyti suknistai beverčiais.

Kodėl jis turėtų vargti, jeigu, tiesiog po kojomis, “ant žemės” galybė viliojančiai sultingų obuolių, pasirengusių džiuginti turtingu skoniu ir spalvom… Na, gerai – ne visi jie puikūs: tarp jų yra išoriškai tarsi gražių, tačiau viduj minkštokų ir tuščių. Vyrai turi puikiai išlavintus pojūčius… gal ne tokius stiprius, kaip “silpnoji” lytis, tačiau jie moka išskirti geriausią iš tų, kuris nukrito pats link jų, ir, tuo pačiu, išlaikė savo išorinį grožį bei vidinį apdairumą.

Svarbu nepamiršti, brangiosios – nuo medžio krenta ne tik supuvę obuoliai… bet ir subrendę, nuostabiai dailūs, įgavę patirties, išminties ir charizmos. Krenta pasirengę santykiams, be nebrandžių kaprizų, isterijų ir aukščiausių reikalavimų. Krenta prikaupę moteriškai “lapiško” gudrumo. Tokie obuoliai niekuomet nereikalaus iš vyro keisti įpročius, charakterio savybes ar net gyvenimišką būdą, puikiai suvokdami, kad tai Mission Impossible.

Tie, ne tokie “gražūs”, obuoliai mylės ir vertins vyrus tokius, kokiais juos subrandino pats gyvenimas. Mylės be aikštijimosi, lūkesčių ir reikalavimų.

Sultingi brandūs obuoliai – tai moterys, kurios supranta, kad laimingomis jų nieks “nepadarys”, išskyrus jas pačias. Daugiausia, ką vyrai gali padaryti – tiesiog papurtyti obelį…

Nepamirškime, žaviosios moterys: norint išsirinkti vyrą, kartais svarbu pačioms žengti pirmą žingsnį. Priešingu atveju, jūs tiesiog gausite „likučius“ po tų, kurios nekėlė pasaulinio masto reikalavimų.

Prisiminkime populiarią frazę: „Gerus vyrus išsirenka kaip šuniukus – ką tik gimusius“. Pateikiu šią metaforą su visa pagarba vyrams – tegul tai nepasirodo nemandagu. Princais, atplaukiančiais raudonomis burėmis tiki tik, na, pačios suprantate, kas… Tikėdamosi stebuklų, jūs galite suvysti ant šakų, ir būti negarbingai nupūstos, švelnaus žiemos vėjelio. Kiek moterų šiandien yra vienišos ir dėl to nelaimingos: nei santykių, nei vyro, nei vaikų. Ir visa tai kodėl?…

Bet, kartais, jei nusišypso “laimė”, tokia „obels princesė“ galiausiai išteka. Tik nereikėtų stebėtis, kad, nepraslydus net medaus mėnesiui, tokių “aukštai kabančiųjų obuolių” vyrų periferinis matymas “staiga ir netikėtai” prasiplečia ir pakrypsta savarankiškų, išmintingų, pasitikinčių savimi ir laimingų moterų kryptimi. O “princesėms” kas belieka: keikti pasaulį, apraudoti savo dalią, aimanuoti, inkšti, taikstytis ir… nuolaidžiauti… kodėl?
Todėl, kad, visų pirma, jos – “gražios, unikalios ir nepasiekiamos” – bijo likti vienišos, nes visiškai nemoka pasirinkti vyrų, dėl bendravimo su stipriąja lytimi patirties trūkumo. O ar išvis įmanoma įgyti patirties, pakibus “saugiai” ant šakos obels, gražiai suglaudus lapelius, belaukiant, kol koks princas “tobulasis” jas nuskins…
NIEKO PANAŠAUS NEĮVYKS!

Moterys kaip obuoliai…

Ir jos… verčiau renkasi kančią, nepilnavertiškumą, nuolankumą… Ne ne, deja, “ nuolankumas” čia ne apie seksualinius dominuojančių ir nuolankiųjų rolių žaidimus…
Jos tiesiog tingi mokytis. Tingi skaityti. Tingi dirbti. Daug ką tingi daryti. Tame tarpe, semtis bendravimo su vyrais, ir ne tik su jais, paslapčių iš gausių, mus supančių žinių šaltinių.

Vien tik sąlyginio jūsų grožio negana. Oi, kaip negana.
PROTINGIEMS vyrams, o tik tokių jūs ir siekiate, neužteks jūsų silikoninių “papų”. Neužteks ir blakstučių priklijuotų. O juo labiau, nusavintų naminių paukščių ir žuvelių lūpų, kurios, deja, nepaslepia amžinai dėl visko kenčiančios madonos veido išraiškos.

PROTINGI vyrai į tai žiūri su pašaipia šypsenėle…

Prie grožio jiems dar reikia meilės, draivo, vaibo, juoko, pozityvo, gero sekso, šilumos, palaikymo ir supratimo. Ir dar, be visko, kas išvardyta aukščiau, jiems reikia pašnekovės, galinčios diskutuoti ne tik apie kaimynės Veronikos išvaizdos pokyčius.

Taigi… esate toooookios gražios, taip aukštai pakibusios, bet, “kažkodėl” žiauriai vienišos ir nelaimingos su jus “paguodžiančia” mintim, kad “neva, gražių moterų vyrai bijo”… Nesvaikim, mielosios, – protingi vyrai nebijo – jie net nežiūri ton pusėn.
Na, meluoju, momentinių aistrų patenkinimui – žiūri!

Beje, apie seksą.
Daugelis moterų nepakankamai vertina jo svarbą. O tai reiškia, kad nepakankamai rūpinasi intymaus gyvenimo kokybe ir įvairove. Opiumas.com kaip erotinių prekių parduotuvė, labai džiaugiasi stulbinančia vyriškosios lyties pirkėjų gausa, gerokai lenkiančia moteriškąją . O, atrodo, turėtų būti priešingai arba bent jau lygiosios. Nes, būtent moterys turėtų suprasti, kad pats paprasčiausias būdas užkirsti kelią beatsėlinančiai santykių sausrai – suteikti spalvų seksualiniam gyvenimui, kuris, neginčijamai, į gerą keičia ir kasdienius bendravimo santykius.

Nereikia rinktis BDSM ar fetišo priemonių, jei nesate šiurkštesnio sekso mėgėja. Užtenka įsigyti erotiškų drabužių rinkinį, šildantį masažinį aliejų ar afrodiziakinių kvepalų buteliuką tam, kad vyras iš naujo pamestų dėl jūsų galvą, ir ryšys, tarsi joninių laužas žiebtų į aistrų padanges galingai ir nekontroliuojamai.
Bendravimas ir santykių kūrimas pirmiausia yra darbas. O kabant “saugiai” ant šakos, kai vieninteliai žinių ir pasaulio pažinimo šaltiniai – Instagram “žvaigždučių” pozos, serialas “Laukinė rožė” ir knygutė “Kaip sėkmingai ištekėti” – patirties neįgysite. Arba įgysite -tik bevertę.

Moteris pati turi prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą ir veiksmus. Jei sėdėsite ir lauksite, kad kažkas, kažkaip, kažką už jus nuspręs ir padarys… GALITE NEVARGTI! …
Bet jei “netyčia” “pasiseks”- tikrai ne jūsų labui.

Beje, kai kurios moterys – tarsi sakuros – jos vaisių neveda – bet niekas iš jų to ir nereikalauja. Sakuros žydi sau gražiai ir visi jomis žavisi. Tačiau jos yra iš tų retų, kurioms nereikia vyro, kad “PADARYTŲ” jas laimingomis. Bet ši tema ne apie jas.

Moterys kaip obuoliai…

P.s. Mokslinė žinia jūsų žiniai, žavieji obuoliai:
90% vyro veiksmų ir sėkmės lemia IŠMINTINGOS moterys!
Išvados… ???

WordPress PopUp Plugin