Vulva, kas tai?

Vulva

Vulva, kas tai yra. Norėdami orientuotis planetoje, žmonės tyrinėjo žvaigždes, išrado kompasus, piešė žemėlapius ir siuntė GPS palydovus į kosmosą. Tačiau kalbant apie vulvą, daugelis praleidžia keletą svarbių detalių.

Vulva susideda iš visų išorinių (arba matomų) moters lytinių organų, nuo gaktos kaulo iki išangės, bet neįskaitant jos. Žinojimas, iš ko susidaro vulva, yra pagrindinis dalykas, norint patirti malonumą su partneriu ar be jo. Daugelis žmonių klaidingai vulvą vadina makštimi. Makštis iš tikrųjų yra vidinis kanalas, vedantis iš išorinių lytinių organų (vulvos) į gimdos kaklelį.

Vulvą sudaro šie komponentai:

  • Gaktos kaulas. Tai gaubtas, minkštas riebalinis audinys, padengiantis gaktos gumburą, ant kurio, brendimo metu, pradeda augti plaukai.
  • Lytinės lūpos. Tai odos raukšlės, tarnaujančios kaip vidinės ir išorinės vulvos sienos, įrėminančios makšties angą. Išorinės lūpos (labia majora) dažnai būna padengtos gaktos plaukais, o vidinės lūpos (labia minora) yra be plaukų, kartais, bet ne visada, paslėptos po išorinėmis.
  • Klitoris. Tai nervinių ląstelių ir malonumų centras, esantis viršutiniame lytinių lūpų susijungime, šį mažytį, bet galingą perlą dengia erekcinis audinys, kurio sudėtis panaši į varpos sudėtį. Jis prisipildo kraujo ir susijaudinimo metu pakyla. Klitoris yra būtent ta vieta, kur dažniausiai jaučiami intensyvūs pojūčiai, vedantys prie orgazmo.
  • Šlaplės anga. Tai vieta, per kurią šlapimas palieka kūną. Ją galima rasti po klitoriu.
  • Makšties anga. Makšties angą supanti sritis (dar vadinama prieangiu) taip pat laikoma vulvos dalimi, nors pats makšties kanalas, vedantis iš makšties angos į gimdos kaklelį, jau nepriklauso vulvai.

Nors daugeliui moterų klitoris yra jautriausia dalis, visos vulvos dalys yra potencialios erogeninės zonos, kurias verta ištyrinėti. Taigi, apibendrinant, tik makštis ir šlaplė nelaikomos vulvos dalimi.

Įdomu

Trunko saloje vyravo keistas paprotys – ištiesinti mergaitės vulvą, kad ji būtų „gražesnė ir seksualiai patrauklesnė“. To buvo siekiama, palaipsniui ilginant mažąsias mergaitės lytines lūpas. Kuo ilgesnės lūpos, tuo patrauklesne moteris tapdavo, kaip lovos partnerė. Be to, moteris su ištempta vulva, turėdavo daug didesnes galimybes susirasti tinkamą vyrą. Tad nenuostabu, kad mamos maudydamos dukras, visada primindavo joms, kad temptų mažąsias lytines lūpas. Trunko salos merginos surado kitą kelią, kaip apeiti gamtos trūkumus. Jos perdurdavo mažąsias lūpas, įverdamos į jas įvairius barškučius. Kai tokia mergina eidavo per kaimą, pasigirsdavo melodingas skambčiojimas. Tai liudijo apie jos padidintą seksualumą. Jei tarp dviejų merginų kildavo kivirčas, tada viena iš jų nusirengdavo, surengdama kažką panašaus į vulvos konkursą. Laimėtoja būdavo paskelbta ta, kuri turėjo ilgesnes lytines lūpas. Tokios neįprastos varžybos vykdavo net ir vyrų akivaizdoje. Moterys labai didžiuodavosi savo seksualiniu patrauklumu.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas naujiems pojūčiams!

Jūsų užsakytos aistros prekės bus patalpintos neperregimoje pakuotėje, be informacijos apie turinį ir visiškai anonimiškai! Pristatymas per 1–2 darbo dienas visoje Lietuvoje ir už jos ribų!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis Opiumas