Subtilioji psichologija: paprastos taisyklės, kaip suvilioti vyrą

Vyrų gundymas

Vyrų gundymas – subtilus menas, kuris buvo tobulinamas šimtmečius. Sužavėti bet kurį vyrą – nėra paprasta. Reikia žinoti tam tikras ribas: būti lengvabūdiška ir seksualia, tačiau – ne vulgaria. Būti išmintinga, o kartais silpna, tačiau – ne infantilia, ir ne nesavarankiška bejėge.

Kad ir kaip banaliai tai skambėtų, tačiau išorinio grožio vyrui suvilioti neužtenka. Vidinis grožis, šarmas, žavesys, gebėjimas patraukti į save dėmesį ir jį prikaustyti – puikus koziris.

Jeigu norite tik vienai nakčiai savo taikinį nusivilioti į lovą, nereikia jokių specialių įgūdžių. Tačiau tam, kad priversti jį galvoti apie tave, siekti tavo palankumo, reikia išmanyti šimtmečius šlifuotą meną.

Vyrų gundymas – tam svarbi išvaizda

Vyrai tikrai myli akimis: prižiūrėta oda, išpuoselėti, kvepiantys plaukai (kasytes pinkitės nebent folkloro festivaliui – tai antiseksualu), elegantiški, švarūs drabužiai, prižiūrėti nagai. Jei norite sužavėti vyrą, apgalvokite savo įvaizdį iki smulkmenų. Stenkitės neišeiti be lengvo makiažo. Žinoma, nereikėtų kasdien naudoti viso kosmetinės turinio. Tačiau veidas turi būti gaivus, spindintis, skruosteliai rausvi, oda sveika ir lygi. Jokiu būdu nepamirškite pėdučių – joms taip pat reikalingas manikiūras ir pedikiūras. Daugelis vyrų, pirmiausia, atkreipia dėmesį į moterų rankų bei kojų nagus.

Renkitės gražiai, o drabužius rinkitės pagal savo figūros tipą. Nepamirškite plaukų. Sveiki, žvilgantys plaukai – signalas vyrui. Pasikvėpinkite kvepalais su feromonais. Jie labai padeda sukelti patino susidomėjimą. Rūpinkitės batais, jie nebūtinai turi būti brangūs, tačiau būtinai nepriekaištingos būklės ir jokiu būdu nenudėvėti. Taip pat svarbu laikysena. Tiesi nugara ir išdidžiai pakelta galva labai traukia vyrų dėmesį.

Arčiau kūno

Neturite gėdytis savo kūno. Vyrų gundymas nereikalauja dėvėti mini sijonėlių ir gilaus kirpimo palaidinių. Daug seksualiau atrodo plevėsuojantis maxi arba kelius siekiantis sijonas su skeltuku šone. Palaidinė gali būti be iškirptės, bet, pavyzdžiui, atvirianti raktikaulius ir pečius. Tokios detalės ir subtilybės leidžia sužaisti su vyriška fantazija, sukeliant jam norą gauti daugiau.

Nebijokite naudoti mažų moteriškų gudrybių: kai pastebėsite, kad vyro žvilgsnis fokusavosi į jus, neva netyčia, ranka perbraukite per savo klubą arba lėtai, šiek tiek provokuojančiai, bet elegantiškai užsikelkite koją ant kojos.

Jis tyrinėja jūsų veidą? Ranka, atgal, atmeskite plaukus, pažaiskite su neklaužada sruoga.

Seksualumas – tai ne tik krūtinės dydis, kojų ilgis, ne tik erotinės kojinės ar nėriniuoti apatiniai, ir ne tik padūmavęs žvilgsnis. Seksualumas – vidinė energija bei psichologinis nusiteikimas. Kai moteris jaučia savo seksualumą, jos balsas tampa gundančiu, judesiai – plastiškais, šypsena – spindinti ir natūrali.

Stenkitės skleisti moteriškumą: nevartokite keiksmažodžių, nekalbėkite vulgarybių (išskyrus atvejus, kai susitariama tarpusavyje aistros ugnies sustiprinimui), rinkitės moteriškus gėrimus – vyną, martinį, lengvus kokteilius.

Natūralumas, orumas, savigarba ir vyų gundymas

Stenkitės nepaversti moteriškumo ir seksualumo vienkartine akcija, siekiant suvilioti konkretų vyrą. Tegul tai tampa jūsų gyvenimo būdu, natūralia proto ir kūno būsena. Kuris normalus vyras norės užmigti glėbyje išpuoselėtos, seksualios, savimi pasitikinčios ir ryškios moters, o pabusti su nutysusiais marškinėliais, sulipusiais plaukais, skrolinančiu multikus, neįdomiu ir neturinčiu ką pasakyti avataru. Vyrą reikia ne tik suvilioti, bet ir išlaikyti jį.

Žinokite savo vertę, ir nesileiskite į ryšius su visais, kurie tik parodo kruopelytę dėmesio. Stipriąją žmonijos pusę visada traukė prie aukštos savivertės damų. Žinokite, kaip pristatyti save, bet taip pat venkite arogancijos apraiškų. Suteikite savo vyrui galimybę pasijusti vienu, bet ne vienišu vilku, leiskite jam apmokėti sąskaitą restorane, atverti duris, padėti apsivilkti paltą. Vyrai mėgsta tas, kurios moka džiaugtis gyvenimu: nereikia restorane kramtyti salotų lapų liūdna veido išraiška, užsisakykite tai, kas patinka ir tai, kas brangu. Atsipalaiduokite ir su malonumu leiskite sau mažų užgaidų bei kaprizų.

Žaidimai, kuriuose žaidžia moterys

Gražiausias vyrų gundymas ir gražiausia vyro bei moters bendravimo kalba – flirtas. Vyrams patinka moterys, kurios žaismingai manipuliuoja žodžiais ir erotiškumo kupinais gestais. Provokuojantis žvilgsnis, lengva šypsena, nekalti prisilietimai įjungia stipriąją lytį, pažadindami pirmykštį medžiotojo instinktą.

Egzistuoja labai paprasta taisyklė, kuri dažnai pamirštama: klausytis vyro reikia dvigubai daugiau, nei praverti burną. Darykite tai su nuoširdžiu susidomėjimu. Vyrai, dažnai, yra savimylos ir garbėtroškos mėgstančios komplimentus. Stenkitės, kad jie būtų nuoširdūs. Pokalbių metu naudokite psichologines technikas: nepastebimai kartokite jo judesius, pozas, gestus, suteikdami jiems moterišką pavidalą.

Dar vienas laifkakas – naudokite priedus. Papuošalus, akinius, kvepalus ar knygą, kurie taps jūsų padėjėjais. Leiskite jam nepamiršti Damos išslydimo iš jo erdvės, netyčia paliekant kažkokį daiktą. Gebėjimas intriguojančiai išeiti, paskatins jį vėl kviesti susitikti.

Iniciatyva ir drąsa

Atsikratykite kompleksų ir susikaustymų, būkite aktyvi bei iniciatyvi. Tikrai pastebėjote, kad vyrai atkreipia dėmesį į tas moteris, kurios nebijo pirmosios prabilti ir ištarti komplimentą. Nebūkite pernelyg veržli, tačiau moteriškais ženklais duokite jam suprasti, kada reikia pačiam žengti kitą žingsnį. Vyras nėra ekstrasensas ir ne visada supranta pernelyg subtilių užuominų. Jam sunku atspėti damų troškimus ir užgaidas. Tačiau, žinoma, neturėtumėte tiesmukai siūlyti praleisti kartu naktį. O jei esate ponia, įpratusi viską kontroliuoti, šiek tiek suvaržykite savo užsidegimą, nes taip kyla rizika atmušti bet kokį jo norą toliau bendrauti.

Apibendrinkime. Visos gundytojos turi bendrų bruožų: jos ne visada pačios gražiausios, tačiau visada pasitempusios ir seksualios, jos nesigėdina nei savo formų, nei jų nebuvimo, jos iniciatyvios, linksmos ir drąsios. Lengvai vyrus pakerinti moteris moka naudotis savo kūnu ir protu, žaisti su juo, laimėti ir pasiduoti.

Paverskite aukščiau pateiktus patarimus savo žavesio, gyvenimo būdo ir mąstysenos ABC. Nevaidinkite gundytojos, būkite ja.

Ir dar. Ne pro šalį būtų pasidairyti gundymo prekių kategorijoje, kurioje rasite daug priemonių, jaudinančių tikslų įgyvendinimui. 🙂


Maloniai kviečiame sekti mus:

Instagram paskyroje

Facebook paskyroje

Kaip išsirinkti vibratorių?

Klausimas, žinoma, nepalyginamas su Hamletą kamavusiu klausimu būti ar nebūti, bet ir nėra labai paprastas....

Karštasis Kleopatros desertas

Išsaugoti romantiškus santykius ne visada paprasta. Nesvarbu, kiek laiko pora bebūtų kartu, sėkmingam meilės vystymuisi...

Spermos rijimas. Kuo tai naudinga?

Kuo naudingas spermos rijimas moterų sveikatai? Turime gerų naujienų vyrams! Yra dar viena priežastis įtikinti...

20 sekso pozų, kai moteris viršuje

Sekso poza, kai moteris viršuje, vyro žvilgsniui atsiveria stulbinantis vaizdas. Beje, atsigulęs galite ne tik...

Ko vyrai nori lovoje?

Ko vyrai nori lovoje? Pas mus, biure, užvirė diskusija apie tai, kad vyrai retai pasipasakoja,...

Kokie apatiniai drabužiai mėgstami vyrų?

Norėdamos pritraukti dėmesį ir sužavėti vyrą, turite žinoti, kokia merginos ar moters išvaizda ir aprangos...

7 rimtos priežastys kuo dažniau mylėtis

Norite kardinaliai pasikeisti, pagerinti savo sveikatą ar bent jau labiau pasitikėti savimi? Mes turime jums...

Sekso taisyklės: viskas apie kunilingą

Bet kuris vyras yra patinas, jis gimsta tam, kad paimtų ir gautų valdžią, nesvarbu pasaulio...