Kūno kalba per pirmąjį pasimatymą

Kūno kalba

Kūno kalba per pirmąjį pasimatymą. 5 požymiai, kad vyras nusiteikęs rimtai.
Kūno kalba yra svarbus instrumentas, leidžiantis išreikšti savo mintis ir jausmus nenaudojant žodžių. Paaiškinsime, kaip išmokti iššifruoti neverbalinius meilės signalus.
Psichologai tvirtina, kad pirmajam įspūdžiui susidaryti pakanka keturių sekundžių. Ir jeigu paprastai per pirmą pasimatymą suvokti savo jausmus yra gana lengva, tai kaip suprasti, kad patinkate partneriui?

Apie etiketo taisykles ir paslėptus požiūrio į jus signalus, kuriuos galima perskaityti pirmojo pasimatymo metu, papasakos Opiumo ekspertė Lina.

Jeigu pažintis įvyko internetu, nebūtina iš karto eiti pietauti ar vakarieniauti per pirmąjį pasimatymą, galite susitikti prie arbatos ar kavos puodelio. Šis formatas leis greitai užbaigti susitikimą, jei neįvyks tobulas asmenybių sutapimas. Pakviesti vakarienės galima antrąjam pasimatymui, jeigu jaučiate abipusį susidomėjimą ir apsikeitėte simpatijos ženklais.

Taigi kaip atpažinti ženklus, ir ką gali pasakyti kūno kalba?

Daugelis moterų, pavyzdžiui, neišvydusios gėlių puokštės per pirmąjį susitikimą, gali nusivilti kompanionu ir padaryti klaidingas išvadas. Tačiau per pirmąjį pasimatymą vyras neprivalo dovanoti gėlių. Visų pirma, nėra garantijos, kad pasimatymas bus sėkmingas. Antra, jeigu susitikimas numatytas parodoje ar kine, moteriai bus nepatogu visą vakarą laikyti rankose puokštę.

Verta prisiminti, kad pagrindiniai simpatijos ženklai yra kūno kalba: gestai, veido mimika, kūno padėtis. Be to, svarbus faktas – etiketo taisyklių laikymasis, kuris taip pat gali reikšti, kad žmogus tau neabejingas ir stengiasi padaryti įspūdį. Taigi, susidomėjęs vyras visada elgsis, kaip galantiškas džentelmenas, stengdamasis laikytis visų etiketo taisyklių, kad taip išreikštų savo ypatingą požiūrį į moterį. Jis būtinai prilaikys jai duris, padės nusivilkti paltą įėjus į restoraną ir pristums kėdę, kad ji galėtų patogiai atsisėsti. Tik tada jis pats atsisės. Jeigu vyras atvyko anksčiau, jis įspės administratorę, kad laukia damos, kurią, jai pasirodžius, palydėtų prie staliuko.

Kūno kalba. Svarbu nepriekaištingos manieros prie stalo

Įsitikinęs, kad moteris patogiai įsitaisė prie stalo, vyras atsisės priešais arba jos kairėje. Jeigu moteris vyrui patinka, tuomet jis tikrai įsitaisys kuo arčiau jos, arba suras dingstį sumažinti atstumą. Galbūt palies ją ranka ar pasilenks į priekį dialogo metu. Abipusės simpatijos atveju tokie dėmesio ženklai neliks nepastebėti, o moteris į šiuos neverbalinius signalus tikrai reaguos panašiais gestais.
Neišdildomą įspūdį kuria nepriekaištingos manieros prie stalo, malonus pokalbis ir nuoširdus domėjimasis pašnekovu. Tas pats galioja abiem pusėm. Susidomėjęs vyras stengsis numatyti savo partnerės poreikius – pavyzdžiui, jeigu ji turi rankose rankinę, jis pasiteiraus padavėjo, ar pas juos yra stovas. Arba, pastebėjęs, kad moteriai šalta, paprašys pledo.

Kūno kalba. Sieks pademonstruoti dosnumą

Be to, pasimatymo metu vyras, kuriam patinka moteris, sieks pademonstruoti dosnumą: sumokės už ją kine ir suteiks teisę pirmai išsirinkti patiekalus restorane, kaip to reikalauja etiketas.

Išmanusis telefonas taip pat gali būti partnerio požiūrio į jus rodiklis. Jeigu vyras nuolat žvilgčioja į savo telefoną, atsakinėja į žinutes ir skambučius, vargu ar jis moterimi domisi labiau, nei memais Instagrame. Iš moterų pusės, vyras tokį elgesį taip pat vertins, kaip dėmesio sau ir tam, ką jis kalba, stoką. Todėl pasimatymo metu išjunkite telefonus ir visiškai bei nuoširdžiai atsiduokite tam žmogui, su kuriuo susitinkate ir kuriam norite parodyti dėmesį. Ypatingais atvejais, apie tai, kad laukiate svarbaus skambučio, galite iš anksto įspėti, o tada greitai į jį atsakyti.

Kūno kalba. Demonstruos dėmesingumą

Vyras, kuris neabejingas moteriai, bus ypač dėmesingas jos pasakojimams, pageidavimams ir bet kokioms smulkmenoms. Smulkmenoms kurias jis tikrai prisimins ir panaudos ateityje, kad išreikštų savo jausmus. Pavyzdžiui, jei pasakysite, kad mylite teatrą, jis bandys surengti antrą pasimatymą jame. Kodėl nepadarius ko nors malonaus ir dar kartą nepademonstravus savo šilto požiūrio? Dažni vyro klausimai apie moterį ir jos gyvenimą taip pat pasitarnaus, kaip simpatijos signalas, nes jis nori apie ją sužinoti kuo daugiau.

Beje, etiketo taisyklės dažnai painiojamos su flirtu, tačiau yra keli paprasti neverbaliniai signalai, kurie pasakys, kad vyrui moteris patinka ir, jei jausmai abipusiai, antrasis pasimatymas tikrai įvyks. Pažymėtina, kad šie ženklai veikia abiem kryptimis.

Kūno kalba. Vyras negali atitraukti nuo moters akių

Įsimylėjėliai žiūri vienas kitam į akis 70% viso pokalbio, kai įprastai, pokalbio metu, akių kontaktas apima tik 30–50%. Todėl ilgi ir dėmesingi vyro žvilgsniai yra tikras ženklas, kad moteris jam patinka. Jeigu jis slepia akis, žiūri į stalą, tuomet tokį pasimatymą galima drąsiai užbaigti (taip pat skaitykite: 10 požymių, kad vyrui tu tikrai patinki).

Vyras jaudinasi

Jeigu vyras jaudinasi: taisosi plaukus, kaklairaištį, laikrodžio dirželį – tai geras ženklas. Kartais net labiausiai pasitikintis savimi partneris gali mikčioti per pirmąjį pasimatymą. Neteiskite griežtai savo draugo, jam gali prireikti šiek tiek daugiau laiko susidoroti su savo jauduliu.

Kūno kalba. Su susidomėjimu klausosi

Kai vyras domisi tuo, ką sako moteris, jis liečia apatinę savo veido dalį, pakreipia galvą į vieną pusę ir linkčioja. Jei moteris vyrui patinka, jis tikrai palaikys bet kurią jos istoriją ir su malonumu klausysis pasakojimų apie jos gyvenimą.

Dažnai šypsosi

Šypsena yra instinktas. Šypsomės pamatę ką nors malonaus ar kai gerai jaučiamės, todėl šypsena per pirmąjį pasimatymą yra ženklas, kad įvykiai klostosi gerai.

Kūno kalba. Atviros pozicijos

Atvira pozicija reiškia, kad vyro pečiai atpalaiduoti, rankos ir kojos nesukryžiuotos, kūnas pasuktas į moterį, o ne, pavyzdžiui, į duris. Visa tai – ženklai, kad vyras dėmesingas ir domisi bendravimu.

Suprasti, kad pasimatymas atsidūrė aklavietėje, taip pat galima naudojant neverbalinius signalus – jūsų pokalbis visai nesiriša, pauzės ilgėja, o pašnekovas nesistengia jų užpildyti. Į klausimus girdite tik vienskiemius atsakymus. Vyras nepaleidžia iš rankų telefono: atsiliepia į skambučius, tikrina socialinius tinklus.

Moteriai abejingas vyras vengia kontakto

Nesuinteresuotas vyras pasąmoningai vengs bet kokio galimo kontakto su moterimi. Jei vyras nukrypsta nuo jos, pavyzdžiui, atsilošia kėdėje, atsiremdamas į ją nugara, tai jau blogas ženklas. Taip jis nori atsiriboti.

Dar vienas atsainumo požymis – sukryžiuotos rankos ant krūtinės ar kojos ties keliais. Tačiau pagal etiketo taisykles, net jei pasimatymas nebuvo iki galo sėkmingas, o svajoji kuo greičiau nutraukti bendravimą, atvirai nerodykite jam ketinimo pabėgti. Kraštutiniu atveju, jeigu viskas labai blogai, sugalvokite atsitraukimo planą, pavyzdžiui, nusiųskite avarinę SMS draugei, kad ji jums paskambintų. Tuomet suvaidinkite situaciją, kad jums reikia skubiai išvykti, o vėliau nuoširdžiai prisipažinkite tam vyrui, kad nenorite tęsti bendravimo.

Juk norėtumėte, kad ir jis būtų sąžiningas su jumis?


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas

Ką daryti, jeigu nesiseka meilėje?

Žinoma, visada liūdna, jeigu romantiška istorija nesibaigė pačiu sėkmingiausiu scenarijumi, tačiau išgyvenant bet kokį liūdesį,...

5 ženklai, kad santykių išsaugoti nepavyks

Jeigu nuolat kovojate už savo laimę, vadinasi, tai jau nebe meilė: tai karas. Ir, ko...

Koks seksas patinka moterims?

Tau prisisapnavo, kad trokšti sekso, o ji vilki tokiais plonais marškinėliais... šššš, nereikia jos žadinti....

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

nineteen − sixteen =