Grubus seksas

Grubus seksas

Grubus seksas. Kaip teisingai juo užsiimti? Jeigu jūsų seksualinis gyvenimas nebeteikia ryškių pojūčių, tuomet galite pakviesti partnerį eksperimentuoti. Tam nereikia žaisti žaidimų ar bandyti akrobatinių pozų, tiesiog pakeiskite patį požiūrį. Mes išsamiai jums papasakosime, kaip užsiimti seksu, net jei anksčiau to dar nebandėte.

Troškimo grubaus sekso priežastys

Pateiksime pagrindines priežastis, kurios bus naudingos jums, bandant įtikinti partnerį išbandyti ką nors naujo:

Įvairovė: grubus seksas ir jo teikiami malonumai išskiriami atskira grupe, nes jie turi daug porūšių ir specialių būdų. Variantų gausa padės porai įnešti į santykius kažką naujo ir ekstremalaus. Teisingas vaidmenų pasiskirstymas yra pagrindinis grubaus sekso aspektas dominuojančiųjų ir paklusniųjų vaidmenų paskirstymui. Taigi kiekvienas iš partnerių galės visiškai atskleisti savo troškimus, nebijodamas būti pasmerktas. Be to, kai žmogus patiria malonumą atlikdamas jam priimtiną vaidmenį, orgazmas pasireiškia greičiau ir stipriau.
Daugiau aistros. Skausmo pojūtis ir dominavimo jausmas natūraliai suteikia daugiau aistros ir malonumo. Šiuo atveju atsiskleidžia visi užslėpti norai ir potraukiai, dėl kurių žmogus pradeda tiesiog ištirpti savo malonume;
Artimesni santykiai. Grubus seksas leidžia partneriams labiau suartėti, nes jie atskleidžia vienas kitam visas slapčiausias seksualines fantazijas.

Tai pagrindinės priežastys apsispręsti išbandyti šį intymių malonumų variantą, nes jis gerokai užkuria aistros ugnį ilgalaikiuose santykiuose. Tačiau, žinoma, nereikia pamiršti švelnumo. Viskas turėtų būti saikinga.

Grubaus sekso technikos

Jei nuspręsite mylėtis grubiuoju būdu, turite susipažinti su pagrindinėmis technikomis, nes tik perpratę jas, sužinosite, kaip tinkamai užsiimti tokios rūšies intymumu su savo partneriu. Visi šie metodai labai populiarūs visame pasaulyje, vadinasi į juos verta atkreipti dėmesį. Iš viso sąrašo galėsite pasirinkti labiausiai viliojantį

Spankingas

Atskiras BDSM grupės porūšis, kurį sudaro partnerio plakimas per sėdmenis mentele ar botagėliu. Tokia veikla užsiimti labai mėgsta vyrai, kaip ir pačius moterų sėdmenis. Sekso metu, norint pasiekti malonumą, atliekami plakimo judesiai delnu arba sekso žaisliukais. Čia svarbiausia nepersistengti ir įsiklausyti į partnerio norus, kitaip galite jį sužaloti. Jei plakimai patinka abiem partneriams, galite sustiprinti veiksmus.

Fistingas

Vargu ar tai galima visiškai priskirti grubiajam seksui, bet jei parodysite vaizduotę, tai kodėl gi ne. Daugelis porų kumščius naudoja preliudijai. Vyras įskverbia pirštus į moters makštį, kad dar labiau paskatintų jos susijaudinimą. Grubesnė forma leidžia įskverbti visą ranką, tačiau čia viskas jau priklausys nuo pačios moters, arba, tiksliau, nuo jos makšties galimybių.

Kitas variantas yra stimuliuoti išangę, kai viskas kartojasi, bet  pirštai ar visas kumštis skverbiami į išangę. Linksmybės suteiks daugiau malonumo, kai dar papildomai į moters makštį bus įskverbiama varpa. Tą patį galite daryti ir su savo vyro išange.

Analiniam kumščio įsiskverbimui reikalingas išankstinis partnerio sutikimas, kad sekso metu jis nebūtų nemaloniai nustebintas. Pernelyg griežtų apribojimų nėra, pagrindinis dalykas yra nedaryti staigių ir stiprių judesių ir nusikirpti trumpai nagus, kad nebūtų pažeista gleivinė.

Pėdų fetišas

Nevienareikšmiškas ir specifinis variantas, kai reikia žinoti niuansus, kad pasiektumėte maksimalų malonumą. Iš pradžių čia viskas gana įprasta – atliekama erogeninių zonų ir taškų stimuliacija, skirtumas tik tas, kad visa tai daroma kojomis.

Moteris pradeda pėdomis masažuoti vyro varpą, tada ją suspaudžia kojomis. Jei atliekate veiksmus moteriai, tada pirštais reikia masažuoti makšties sieneles, vėliau įsiskverbti į vidų.

Vyrai dievina šio tipo fetišus, būtent tarp pėdų fetišistų maždaug 95 proc. užima vyrai.

Galite patobulinti šį būdą, užsidėdami kojines su drąsiais batais, bet jei yra kulnai, turite būti atsargūs, kad nesukeltumėte sužalojimų.

Feistingas

Gana jauna tendencija, kuri pastaruoju metu labai išpopuliarėjo. Tai reiškia, kad vienas iš partnerių atsisėda genitalijomis ant kito veido. Tuo metu akcentuojamas oralinis seksas, tačiau tik horizontaliai pateikiant lytinius organus.

Čia nėra jokių specialių taisyklių ir rekomendacijų, tik įvertinimas savo ir partnerio svorio, kad sėdėdami ant jo veido, nepakenktumėte svoriu.

Flageliacija

Kai seksualinis pasitenkinimas pasiekiamas plakant ar mušant partnerį botagu. Tai patikimas būdas, jei dar tik pradedamas praktikuoti grubus seksas. Daugelis yra susipažinę iš porno filmų ar interneto platybių su šia galimybe – tai yra prievarta ir pasidavimas.

Kaip papildomų priemonių jums reikės botagų, antrankių, bondažo juostų ir viso kito, ką galima įsigyti Opiumas sekso prekių parduotuvėje, BDSM kategorijoje. Jų dėka vienas partneris verčia kitą imtis tam tikrų veiksmų. Tačiau, jei nuspręsite išbandyti šį variantą grubiam seksui, būtinai pasitarkite su savo partneriu. Labai svarbu, kad jūsų pozicijos sutaptų, tai yra, vienas vaidintų dominuojančio, antrasis – paklusniojo vaidmenį. Tikrai daugelis moterų neatsisakys tokio malonumo.

Shibari

Ak, ši paslaptingoji Japonija, kuri daug ko įnešė į sekso taisykles. Tai rytų praktika, kurioje yra daugybė grubių malonumų būdų, ir Shibari yra vienas populiariausių.

Japoniškai Shibari reiškia supančiojimą. Šiuolaikine prasme jis suprantamas, kaip erotinės vergovės menas, apimantis surišimą.

Shibari kilęs iš Hojo Jutsu kovos meno, ribojančio vergų laisvę. Japonijoje nuo 1400 iki 1700 metų  vietos valdžia ir samurajai šį meną naudojo kaip įkalinimo bei kankinimo formą. Pasinaudodami įvairiomis supančiojimo ir mazgų rišimo technikomis samurajai įrodydavo savo valdžią ir priversdavo vergus juos gerbti bei paklusti. 

XIX a pradžioje Hojo jutsu išsivystė į vadinamąjį Kinbaku – erotinės vergijos meną, tačiau šiandien ši erotinės vergovės meno šaka geriau žinoma kaip Shibari. Tai erotinio dvasingumo, o ne kovos menas. 

Shibari stilius virvių pagalba padeda sukurti geometrines formas. Shibari surišimo menas eina tolygiai su lig žmogaus vidaus organais, o patys mazgai ir surišimo technika privalo būti atlikta labai taisyklingai. Na o jau supančiojus, su vergu galima daryti ką tik nori.

 

Grubus seksas. Pagrindinės taisyklės

Daugumai vyrų labai patinka šiurkštus seksas, kai moteris yra jo auka, o jis – prievartautojas. Iš kur kyla šis potraukis, nežinoma, bet, žinoma, kad vyrams tai patinka, o moterys irgi nieko prieš. Imkime ir išsiaiškinkime kokios priežastys provokuoja potraukį šiurkštumui ir tuo pačiu apsvarstykime pagrindines grubiojo sekso taisykles.

Aistra piko viršūnėje

Žinoma, šis sekso stilius reikalauja daugiau aistrų. Moteris turėtų dėti maksimalias pastangas, kad sužadintų savo vyrą iki aukščiausios ribos ir stengtųsi kuo ilgiau neįleisti vyro. Bet per ilgai delsti taip pat neverta, vyrui gali nusibosti laukti, o tada viskas nueis veltui.

Padėtis gulint

Grubiam seksui nereikia vertikalios padėties, galima mylėtis ir gulint, tada vyras galės visiškai įsitraukti į savo damos užkariavimą ir prijaukinimą.

Pasverkite pasipriešinimą

Imituodami žaidimą, pavyzdžiui, aukos ir prievartautojo, neturėtumėte bėgti nuo vyro, galite šiek tiek nutolti, nusisukti, šiek tiek suspausti ar įkąsti, tačiau jūsų kūnas turėtų liesti jo kūną.

Nekovokite

Šį elementą galima priskirti kaip papildymą ankstesniam. Vėlgi, galima naudoti minimalų pasipriešinimą, tačiau nesiimkite fanatiškų veiksmų ir nepradėkite mušti savo vyro, ypač jautriose vietose!

Atkaklumas

Jei moteris jaučia, kad vyro varpa jau yra tvirta ir stovi geležinėje pozicijoje, tuomet ji neturėtų iš karto pasiduoti ir įsileisti. Jums reikia jį šiek tiek erzinti, bent minutę ar dvi. Patikėkite, seksas su pasipriešinimu bus daug ryškesnis, nei įprastas procesas. Suspauskite klubus. Neleiskite įsiskverbti savo prievartautojui tam tikrą laiką. Visa tai mus atveda prie pirmo dalyko, tai suteikti vyrui galimybę jus sumedžioti, juk medžioklė būna maloni tik tada, kai medžiotojas sėlina grobo, o ne priešingai!

Pakelkite baltą vėliavą

Pasipriešinimo taikyti nereikėtų iki pabaigos, moteris ilgainiui turėtų pasiduoti, bet tai daryti įtikinamai. Jūs turite įrodyti, kad nepaisant pasipriešinimo, esate sugauta

Grubaus sekso pozos

Grubaus sekso pozos yra spontaniškos, nes partneris dažniausiai vaidina pasipriešinimą, o vyras turi savo pasiekti. Todėl dažnai neįmanoma suplanuoti ir nuspėti, kokioje padėtyje bus galima prasiskverbti. Tačiau klasikinė šio malonumo poza, kai vyras įžengia į moterį iš nugaros, o ji gali gulėti, būti pasilenkusi, klūpėti arba būti prispausta prie sienos ar baldų.

Stop ženklas

Sugalvokite žaidimo sustabdymo žodį – ženklą, kuris parodys esamo veiksmo nutraukimą. Pats prašymas sustoti / paleisti / nedaryti nepadės grubiam seksui, nes aukos vaidmuo jau numato tokias frazes. Susitarkite su savo partneriu, kad šios frazės bus tik žaidimas, o kodinis žodis grąžins į realybę. Tai įsakymas nedelsiant nutraukti ir neturėtų būti naudojamas kitaip. Tada bus mažiau problemų!

Higienos laikymasis

Jei naudojatės sekso žaisliukais, būtinai juos nuplaukite ir sterilizuokite pasibaigus arba prieš seksą. Nusiplaukite rankas ir kitas kūno dalis, pabandykite rasti švaresnes vietas intymiems žaidimams.
Ir svarbiausia grubaus sekso taisyklė yra ta, kad kuo realesnis ir labiau įtaigesnis bus moters pasipriešinimas sekso metu vyrui, tuo didesnis bus jaudulys. Tačiau labai svarbu nenusivilti ir visada atsiminti apie leidžiamas ribas, nes grubus seksas dar nereiškia žiauraus.Grubus seksas


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas