Kodėl nereikia skubėti prisipažinti meilėje?

Penkios laiko patikrintos priežastys neskubėti prisipažinti meilėje, nes tikroji – reikalauja laiko.

Artumo džiaugsmą lengva supainioti su meile

Kai prie ko nors labai prisirišame, artumo džiaugsmą lengva supainioti su meile. Jūs galite mėgautis buvimu šalia žmogaus, jausdami savo ranką jo delne, mėgautis tuo, kad esate pora, tačiau tai nėra tas pats, kas gilūs jausmai realiam žmogui.

Tikroji meilė, tai ne tik geismas, aistra, ir jau tikrai ne priklausomybė, tai gilus vienas kito priėmimo jausmas, kai gali būti savimi, neapsimetinėjant ir netrokštant perkonstruoti partnerio pagal savo standartus ar principus. Iš pirmo žvilgsnio tai nutinka labai retai ir, norint suvokti, kad tikrai esate dvi puselės vienos visumos, gali prireikti daugiau laiko, ne dienos ar savaitės. Net jeigu ir labai norisi pagaliau prisipažinti meilėje širdies išsirinktąjam, priskirkite sau dar vieną, lemiantįjį, time out, kad iš tikrųjų suprastumėte, ką jums tai reiškia.

Prisipažinimas nesustiprins prisirišimo

Bet kokiuose, net ir pačiuose idealiausiuose santykiuose pasitaiko nesutarimų. Tačiau, kad ir kaip norėtume greičiau išsukti nuo šaltų susvetimėjimo bėgių į karštus emocinius, frazė aš tave myliu buvo sugalvota ne tarpusavio sutarimo pagerinimui. Todėl neverta prisipažinti meilėje, tikintis, kad po šių žodžių jums svarbus asmuo jūsų nepaliks. Prisipažinimas negali išsaugoti santykių, ištaisyti klaidų ar atkurti pasitikėjimo. Tai ne superklijai, ne burtai ir ne karinio NLP elementas. Tai negali tapti slaptu ginklu, ypač situacijoje, kai svarbūs žodžiai pirmą kartą ištariami ekstremalioje situacijoje, išreiškiant neviltį ar pateisinimą, o ne tikrus jausmus.

Labai svarbu tinkamai pasirinktas laikas prisipažinti meilėje

Kartais pajuntame tokį jausmų antplūdį, kad užgniaužia kvapą, o prisipažinimas tiesiog nevalingai išsprūsta iš lūpų. Emocijų proveržis gali užklupti tiek plaukiojant valtimi Italijos ežere, kur jūs abu tokie gražūs, pasipuošę, tiek ir aistringo orgazmo automobilyje momentu kurį staiga sustabdėte užklupti aistros.

Būtent apie tai čia ir kalbama. Jeigu jums svarbu, kad akimirka, kai ištariama frazė aš tave myliu, taptų ypatinga jūsų gyvenime, pasistenkite susilaikyti iki tol, kol intuityviai nepajusite, kad atėjo tam laikas.

Galite pasigailėti tai ištarę

Nepamirškite, kad žodis nėra žvirblis. Prieš nuspręsdami prisipažinti meilėje, turėtumėte įsitikinti, kad ištariate tai todėl, jog jaučiate gilius jausmus, o ne dėl to, kad žmogus yra geras, seksualus, turtingas, daug žadantis, ar tiesiog norėjote patirti šiek tiek romantikos. Viskas, kas pasakyta be tikrų ir nuoširdžių ketinimų, gali virsti skausmingu apgailestavimu.

Frazė aš tave myliu nėra viena iš tų, kurią lengva atsiimti.

Ir todėl, kad meilė kiekvienam skirtinga

Abi pusės jūsų poroje, meilę gali suvokti skirtingai, ir tai visiškai normalu. Prieš nusprendžiant prisipažinti meilėje, verta išsiaiškinti, kiek jūsų versija atitinka partnerio versiją. Eskaluoti ir provokuoti abipusiškumo nepavyks. Tegul vyro ar moters emocijos pražysta laisva valia, antraip rizikuojate išgąsdinti beužgimstančius jausmus, jeigu partneryje jie bręsta lėčiau nei jumyse.

Jeigu poroje abu turite santykių patirties, ar prasminga kalbėti apie tai, kas buvo patirta praeityje ir kas svarbu šiandien: rūpestis, saugumas, stabilumas, rojus trobelėje, geresnė ateitis? Patirtų sunkumų ir vienas kito jausmų supratimas leis pažvelgti į situaciją iš jo pusės, prieš suteikiant valią meilės deklaracijoms.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas

Kodėl nepatiriu orgazmo? Šaliname priežastis!

Sekso pagalba išreiškiame meilę, švelnumą ir prieraišumą, per seksą taikomės, bendraujame. Ir tai taip pat...

Aistringi žaidimai dviems

Daugelis žavisi vyrais, moterimis, vilkinčiais teisėsaugos uniformomis. Policininkas ir vagis, kelių policijos pareigūnas ir vairuotojas,...

Kaip prailginti seksą?

Viena dažniausių problemų seksualiniame poros gyvenime yra per greita ejakuliacija. Tačiau kur yra normos, riba...

Ką padovanoti mylimai moteriai kovo 8 ir nenuvilti

Ką padovanoti moteriai kovo 8 – ją? Pavasario pradžia prasideda mylima moterų švente – kovo...

Realios sekso scenos kine. TOP 18 filmų

Filmas sukėlė precedento neturintį ažiotažą, išprovokavusį skandalą aplink Warner Bros. Jauni hipiai pašėlusiai mylėjosi tiesiog...

Kaip įkalbėti vyrą sekso žaislams?

Vyrai užuominų nesupranta, todėl beprasmiška pradėti iš toli. Kita vertus, grubus tiesmukiškumas taip pat nė...

OPIUMAS ISTORIJOJE

Opiumas buvo žinomas ir vartojamas daugiau nei 7000 metų. Puikiai ištirtas ir plataus masto tyrimas...

Vyras ar vibratorius?

Jei anksčiau moterų masturbacija buvo laikoma gėdingu dalyku, tai dabar beveik kiekvienos moters stalčiuje yra...