20 sekso pozų, kai moteris viršuje

Sekso poza, kai moteris viršuje

Sekso poza, kai moteris viršuje, vyro žvilgsniui atsiveria stulbinantis vaizdas. Beje, atsigulęs galite ne tik grožėtis, bet ir aktyviai dalyvauti procese: glamonėti moters krūtis, spenelius, kaklą, pilvą ir klubus. Be to, šioje padėtyje patogu stimuliuoti klitorį, dėl kurio labai greitai galite ją nuvesti į orgazmą. Manoma, kad G taškas, esantis po gakta, aktyviai dalyvauja šioje pozoje. Jo stimuliavimas suteikia moteriai ypatingą malonumą. Ši padėtis idealiai tinka ilgesniam lytiniam aktui, kai jau esate šiek tiek pavargę.
Teko pastebėti, kad sekso pozos, kuriose moteris yra viršuje, tampa vis populiaresnės, nes jos leidžia damoms vadovauti procesui ir garantuotą malonumą. Todėl atrinkome jums 20 įdomiausių sekso pozicijų, kai moteris viršuje, enjoy!

Sekso poza, kai moteris viršuje. Jojikė

Prieš stačia galva neriant į eksperimentus ir išbandant įvairiausias Kama Sutra pozas, rekomenduojame pasiteisinusią klasiką. Vyras guli ant nugaros, o meilužė jį užsėda ant jo, apkabindama klubais. Svarbus momentas. Ši poza taip vadinama todėl, kad būtent ponia atlieka didžiąją dalį judesių, nustato ritmą, siūbuoja ir judina dubenį. Taigi pasiruoškite aktyviems veiksmams.

Moteris viršuje. Jojikė

Kompasas

Atrodo, kad partnerius trauktų vieną prie kito. Nors tai beveik identiška poza Jojikės versijai, moteris joje pasilenkia vyro link, kad darbas taptų komandiniu, o meilužė galėtų pailsėti ir atpalaiduoti kojas.

Kompasas

Atvirkštinė Jojikė

Pozicija taip pat panaši į Jojikės pozą, tačiau čia moteris pabalnoja savo partnerį, nusisukdama nuo jo ir stipriai suglaudusi kojas. Tai suteikia jai daugiau judėjimo laisvės ir patogumo.

Moteris viršuje. Atvirkštinė jojikė

Sekso poza, kai moteris viršuje. Batutas

Vyras atsisėda ant sofos ar lovos, atsilošia, o moteris sėdasi ant jo. Moteris būdama viršuje patiria mažiau krūvio keliams, todėl jai lengviau judėti. Sakytume, kad tai yra patogiausio sekso poza.

Batutas

Kampas

Kitas variantas Raitelių tema, tačiau jis skirtas labiau pasirengusioms moterims, neturinčioms problemų su keliais. Jei norite pridėti polėkio ir gylio, tuomet seksui ši padėtis bus tinkama. Ponia tupi virš savo partnerio taip, kad juosmuo ir keliai suformuotų stačią kampą. Galite atsiremti į vyro kojas, tačiau nepersistenkite.

Moteris viršuje. Kampas

Sostas karalienei

Jei norite pasijusti tikra karaliene, tuomet geriausias sostas bus jūsų partnerio penis. Vyras atsilošia ant kėdės, kojos pražergtos, o moteris patogiai sėdi ant jo, suspaudusi klubus. Ši poza suteikia neįtikėtiną pojūčių diapazoną, tiesiog dėl lengvai reguliuojamo įskverbimo gylio.

Sekso poza, kai moteris viršuje. Sostas karalienei

Sekso poza, kai moteris viršuje. Nusidėjėlė

Paprasta poza seksui be įtampos, puiki lytinio akto pradžiai ar pabaigai. Moteris atsigula ant partnerio nugara, kojos viršuje. Ji pati gali reguliuoti įsiskverbimo aukštį ir gylį, o vyras gali lengvai pasiekti klitorį.

Moteris viršuje. Nusidėjėlė

Lotosas

Jogos tiksliai žino kažkokių paslapčių, suteikiančių ryškesnių pojūčių. Šioje padėtyje partneris sėdi lotoso padėtyje, o moteris pabalnoja jį išskėstomis šlaunimis ties juosmeniu. Ši poza suteikia puikų mobilumą.

Lotosas

Uždaras lotosas

Poza, kur moteris viršuje, yra beveik identiška ankstesniam variantui, tačiau čia meilužė apglėbia kojomis vyro liemenį. Daugelis mano, kad ši sekso pozicija yra labai intymi, tačiau tam reikia tam tikro pasiruošimo ir treniruočių, nes ji riboja judėjimą. Tai puikus pasirinkimas praktikuojančioms Kegelio pratimus, kurių pagalba sustiprinami makšties raumenys, todėl pasiekiamas stipresnis penio suspaudimas.

Uždaras lotosas

Krabas

Skirtingai nei Atvirkštinė Jojikė, meilužė atsilošia nugara, perkeldama savo svorį į ištiestas rankas. Tai yra tinkama parinktis trumpiems aktams, nuo kurių palaipsniui galite įvesti kitas pozas, mažiau varginančias rankas.

Moteris viršuje. Krabas

Sekso poza, kai moteris viršuje. Tiltelis

Ryškiausi pojūčiai kyla keičiant kūno pozas ir krūvius. Kai rankos pavargsta po Krabo, išgelbėja pozos, kai moteris viršuje, kur jos ilsisi, bet kojos įsitempia. Tiltelio pozai dama sulenkia kelius, gulėdama ant vyro nugaros. Tai suteikia visiškai kitokį įsiskverbimo kampą.

Tiltelis

Žiogelis

Jei šuniuko poza moteriai atrodo pernelyg beasmene, o vyras pasitiki savo sugebėjimais, patariame pereiti prie sunkiosios artilerijos. Atsirėmęs ant sofos kojomis ir pakėlęs dubenį, partneris įgauna maksimalų judrumą, o moters krūtinė atsiduria burnos lygyje. Toliau, manau, jūs suprantate, kaip elgtis.

Žiogelis

Moteris viršuje. Žirklės

Ši poza seksui, kai moteris viršuje, yra viena iš daugybės Žirklių variacijų, kai vyras iškelia vieną koją į viršų, o moteris įsitaiso jam tarp kojų. Moteris gali sėdėti šiek tiek šonu, jei jai nepakanka vietos.

Žirklės

Pėstininkė

Viena sunkiausių Lotoso modifikacijų, kai krūtine į vyrą sėdinti sėdinti meilužė užmeta kojas ant partnerio pečių. Jo užduotis yra tvirtai laikyti jos nugarą rankomis. Tai geriausias pasirinkimas, kai poroje didelis ūgio skirtumas, kur ponia yra žemesnė.

Moteris viršuje. Pėstininkė

Amazonė

Šioje padėtyje vyras guli ant nugaros, kojos išskėstos ir pakeltos, o meilužė jį pakinko iš viršaus, pasiremdama ant kelių. Moterys gauna daugiau įrankių kontrolei ir pačios reguliuoja visą procesą. Jei norite išbandyti prostatos stimuliavimą su partneriu, tai puikus pasirinkimas pradedantiesiems.

Amazonė

Vertikalė

Meilužis guli ant nugaros, o partnerė sėdi ant jo, statmenai kūnui ir neištiesdama kojų. Ji gali atsiremti į vyro liemenį arba įsikibti į sofos galą. Ši poza suteikia platų judesių pasirinkimą – pirmyn ir atgal, į dešinę ir į kairę, aštuoniukės ir klubų judinimas.

Vertikalė

Moteris viršuje. Išsiskleidęs žiedelis

Daugelis sekso pozicijų moterims siūlo išskėsti kojas ir ne šiaip sau: tai pagerina kraujotaką mažajame dubenyje, kas sukelia ypač ryškius pojūčius. Jei moteriai sunku, vyras gali palaikyti jos klubus. Pagrindinis vaidmuo čia priklauso partneriui, kuris turi judėti ir nustatyti ritmą.

Išsiskleidęs žiedelis

Dvyniai

Partnerių padėtis yra beveik identiška: abu sėdi tiesiai, ant kelių, tačiau moters kojos šiek tiek praskleistos, ir ji yra viršuje. Vyras ją palaiko rankomis per juosmenį, taip reguliuodamas judesius ir ritmą.

Moteris viršuje. Dvyniai

Atversta knyga

Šią pozą, kai moteris viršuje, ir  tuo pačiu treniruojami pilvo raumenys, mes vadiname puikia sporto salės alternatyva. Šioje padėtyje, kai meilužė atsilošia sėdėdama ant sėdinčio partnerio, vyras gali patogiai pasiekti klitorį ir makštį. Puiki poza moterims patiriančioms klitorinį orgazmą.

Atversta knyga

Orinis palaikymas

Desertui Jums palikome Ekstremalios Jojikės pozą, kuri padės pakilti į naujas aukštumas. Tiesiogine šio žodžio prasme. Ji reikalauja bendradarbiavimo. Vyras laiko pakėlęs moters , kuri sėdi ant jo, kojas. Partnerė atsiremia rankomis į sulenktas meilužio kojas ir šiek tiek spyruokliuoja.

Orinis palaikymas

Moteriai esančiai viršuje, lengviau valdyti procesą, o meilužis gali atsipalaiduoti ir mėgautis juo. Patariame laiku pakeisti vietas ir pozas didesniam malonumui


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas