Sekso žaislai poroms

Sekso žaislai porai

Sekso žaislai porai – labiausiai parduodamos prekės. Tai yra dalykai, kurie leidžia paįvairinti intymumą, padidinti susijaudinimą ir patirti daugiau malonumo. Yra tūkstančiai dalykų, kurie gali pagerinti poros gyvenimą. Ką jie renkasi dažniausiai?

Masažuokliai

Vibruojantys sekso žaislai porai, tinkami įvairių sričių stimuliavimui. Dažniausiai tai būna išorinė įtaka. Jie gali glostyti ir stimuliuoti spenelius, pilvą, šlaunų vidinę pusę ar išangę. Idealiai tinka klitorio ir kapšelio stimuliacijai.

Sekso masažuokliai būna įvairių formų. Yra mažų modelių ir masyvių. Pagrindinis skirtumas yra įkrovimo būdas. Praktiškiausios parinktys veikia su įkraunama baterija, taip pat yra tokių, kurie jungiami prie tinklo arba veikia su elementais.

Ypatingas masažuoklių pliusas – jo forma, kuri neprimena sekso žaislo. Jis gali būti paliktas gerai matomoje vietoje, niekas nesupras, kad šie yra sekso žaislai porai. Tai puikus sprendimas mylimiesiems, kurie gyvena tarp daugybės smalsių akių.

Analinio sekso žaislai porai

Daugumą analinio sekso žaislų gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys. Jie tinka masturbacijai ir poros eksperimentams. Vieni modeliai padeda pasiekti orgazmą, kiti paruošia kūną analiniam seksui. Kokius analinio sekso žaislus galite įsigyti šiuolaikinėje Opiumo sekso parduotuvėje?

  • Analiniai stimuliatoriai turi pailgą formą. Jie skirti įskverbiamiesiems judesiams jautrioje srityje. Lygūs ir reljefiniai modeliai dovanoja skirtingas patirtis. Analiniai sekso žaislai porai turi ribotuvą arba padelį, neleidžiantį žaisliukui įslysti per giliai.
  • Analiniai kaiščiai. Tai yra dalykas, padedantis priprasti prie svetimkūnio pojūčių išangėje. Jų pagalba analinis seksas tampa dar malonesniu. Palaipsniui ir iš lėto įskverbiant bei dėvint kaištį atsipalaiduoja sfinkteris, todėl vėliau malonu ir komfortiška įsiskverbti penį, dildo ar didesnį analinį kaištį. O malonios vibracijos šioje vietoje ir išsiplėtimo jausmas suteikia beprotiškai svaiginantį jaudulį.
  • Analiniai cirkoniai, uodegytės. Tai užpakaliniai kaiščiai, turintys ypatingą reikšmę. Uodegytė padeda reinkarnuotis, per kelias sekundes išbandyti naujo personažo, pavyzdžiui kiškučio, vaidmenį. Analiniai cirkoniai puošia kūną. Gražus kristalas grakščiai atrodo išangėje. Papuošalai gali būti puiki dovana.
  • Analiniai karoliukai, grandinėlės. Tai sekso žaislai porai, kuriuos malonu įskverbti ir ištraukti iš kūno. Jei pasirinksite tinkamą momentą, pojūčiai taps daug stipresni. Jie susideda iš skirtingo diametro jungčių ir gali būti sunerti ant kietos arba minkštos grandinėlės.

Vibratoriai poroms

Vibruojantys sekso žaislai poroms naudojami tiek preliudijai prieš seksą, tiek sekso metu. Jie netrukdo, kartu su vibratoriumi, peniui įsiskverbti į makštį vaginalinio sekso metu, bet ją pripildo. Akto metu stimuliuojamos abiejų proceso dalyvių erogeninės zonos. Pavyzdžiui, V formos žaislas skverbiamas į moters kūną. Viena jo dalis masažuoja G tašką, kita – liečia klitorį. Sekso metu žaisliuko judesius jaučia ir vyras, tuo metu penio galvutės masažas padeda jam pajausti dar daugiau potyrių.
Porų vibratoriai gali veikti skirtingas sritis, pavyzdžiui, partnerių išangę. Arba sujungti moters makštį ir vyro išangę. Yra daug šių sekso žaislų taikymo variantų ir būdų. Jie skiriasi poveikio taškais, formomis, valdymo metodais.

Varpos movos

Dauguma penio movų yra skirtos padidinti varpą. Jos prailgina vyrišką organą nuo 1 iki 8 cm, taip pat padidina apimtį. Yra modelių su reljefu, kuris papildomai stimuliuoja partnerę. Kai kuriuose prietaisų tipuose yra vibracija, kurią gali pajusti ir vyras, ir moteris. Vibruojanti kulka pasukama taip, kad ji liestų jos klitorį. Varpos movos būna atviros ir uždaros, jos gaminamos iš skirtingų medžiagų ir skirtingo tankio. Kai kurios movos atrodo lyg gyva oda, o kitos priešingai, neprimena jos.

Penio žiedai

Penio žiedas vyrams neleidžia per greitai finišuoti. Jis taip pat padeda sustiprinti ir išlaikyti erekciją. Žiedas užmaunamas ant varpos maksimalaus susijaudinimo momentu, leidžia kontroliuoti lytinių santykių trukmę. Šiuolaikiniai penio žiedai yra įvairių skersmenų. Jie gali būti aprūpinti vibraciniu elementu, kuris geba masažuoti vyro kapšelį ar moters klitorį. Atskiri modeliai leidžia stimuliuoti abu partnerius vienu metu. Dažnas šiuolaikinis modelis valdomas išmaniuoju telefonu. Žiedą galima užmauti tik ant vyro varpos arba, vienu metu, ant sėklidžių ir penio. Pojūčiai yra visiškai skirtingi. Žiedai taip pat būna aprūpinti analiniu stimuliatoriumi. Su juo kiekviena frikcija perduodama į vyro išangę, todėl seksas tampa stebuklingu.

Strap – on

Dildo, falo imitatoriai su dirželiais ar kelnaitėmis yra vadinami strap – on. Jis gali būti pritvirtintas prie moters kūno, ir tada ji veikia, kaip aktyvioji partnerė. Yra strap – on vyrams, kurie skirti dvigubam įsiskverbimui. Taip pat falo protezų – tai tuščiaviduriai strap – on vyrams, kurių silpna erekcija. Varpos protezo pagalba galite išbandyti naują dydį, kuris taip pat gali būti įdomus.

Straponai yra liejami, kai tvirtinimas sujungtas su falu arba nuimamas. Yra modelių su vibracija, išsiplėtimu, sukimu ir net šildymu. Be to, ant tvirtinimo gali būti atšakų, kurios masažuoja aktyvaus partnerio erogenines zonas. Strap- on be diržų – sekso žaislai porai, kurie taip pat labai populiarūs. Tačiau tokius žaislus savyje gali nešioti tik moteris. Viena jo dalis įvedama į makštį, antroji skirta analinei angai. Naudojimas teikia malonumą abiem.

BDSM prekės

Dauguma BDSM skirtų prekių taip pat yra sekso žaislai porai ir jų asortimentas labai didelis. Perkamiausios prekės yra raiščiai akims, kaukės, antrankiai, kulkšnių antrankiai. Tačiau dar yra daugybė fiksavimo priemonių, kostiumų. Visi BDSM produktai gali būti naudojami sunkesniems eksperimentams ar lengvesniems pojūčiams. Pavyzdžiui, rykštė iš tikrųjų naudojama plakimui, tačiau dažniau ji perkama siekiant įbauginti ar sukurti stilingą įvaizdį. Išsirinkti sau geidžiamą, jaudinantį ir praktišką sekso žaislą nėra sunku, svarbu tik susitvarkyti su norais.

Sekso žaislai porai – fistingui

Analiniai kaiščiai, dideli dildo ir didžiuliai vibratoriai yra skirti fistingui. Fistingas –  angliškai „kumštis”, tai populiari sekso forma, kuomet vyras į moters makštį įskverbia pirštus, paruošia ją, kad paskui įgrūstų kumštį ir taip suteiktų jai didžiulį malonumą. Tuo pačiu būdu, galima kumšiu stimuliuoti ir išangę – tiek vyrui, tiek moteriai. Analinis fistingas tuomet tampa labiau reguliuojamas ir jaučiamas.

Dažniausiai tai yra porinė praktika, kai vienas iš partnerių švelniai ištempia kito jautriąsias skyles. Plėtros jausmas atneša daug malonių akimirkų. O kad procesas būtų lengvesnis, rekomenduojama naudoti specialius sekso žaislus. Eksperimentuoti su dideliais sekso žaislais neįmanoma be lubrikanto. Kumščiavimui reikia daug labai kokybiško ir ilgai slystančio lubrikanto.

sekso žaislai porai


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas