Ką padovanoti mylimai moteriai kovo 8 ir nenuvilti

Ką padovanoti moteriai?

Ką padovanoti moteriai kovo 8 – ją? Pavasario pradžia prasideda mylima moterų švente – kovo 8 – tąja. Tai diena, kai moterys ypatingai laukia jaukių, netikėtų, gal net intymių staigmenų.

Už Tarptautinę moters dieną galima būtų padėkoti… feministėms. Taip taip, feministėms, kad ir kaip absurdiškai tai beskambėtų.

Nuo 1901 metų moterys pradėjo aktyviai kovoti už lygybę su vyrais įvairiose gyvenimo srityse. Moterų diena pirmą kartą buvo švenčiama JAV, tik ne kovo 8 dieną, o kitomis datomis. Nepaisant feministinių ideologijų, visame pasaulyje, kovo 8-oji yra moteriško švelnumo ir švelnaus moteriškumo šventė. Kiekviena dailiosios lyties atstovė šią dieną džiaugiasi maloniu, padidintu dėmesiu ir pasijunta reikšminga bei mylima. Todėl, vyrai, rinkdami dovaną, stenkitės, kad bet kokio amžiaus ar socialinės padėties moteriai ji būtų ne tiek naudinga, o kiek maloniai glostanti širdį.

Taigi ką padovanoti moteriai ar merginai?

Moteris labiausiai tikisi dėmesio iš mylimo ir mylinčio vyro. Todėl stiprioji lytis turėtų parodyti maksimalų dėmesį ir stengtis šią dieną būti labiau romantiškais, nei įprastai. Užtikriname, jeigu kovo 8-ąją jausmingai pamaloninsite moterį, jums bus suteiktas „geriausio vyro“ vardas visiems metams!

Statistika sako (net rėkia), kad didžioji dauguma moterų svajoja gauti romantišką kelionę, kaip dovaną į kokį nors vaizdingą planetos kampelį. Bet jei dėl kokių nors priežasčių šis jos troškimas neįgyvendinamas, galite atkreipti dėmesį į kitus, ne mažiau malonius, variantus.

Dovanoti ką nors nereikšmingo? Gėles, saldumynus, papuošalus – visa tai jau buvo. Jei norite išrinkti kažką originalaus, jausmingo ir paliksiančio moterį be žado, gerąja prasme, tuomet atkreipkite dėmesį į intymias elektroninės parduotuvės Opiumas.com prekes.

Ką padovanoti moteriai?

Moterys dažnai drovisi lankytis erotinių prekių parduotuvėse, tačiau, nepaisant to, jas labai domina ten parduodami intymūs žaisliukai, aksesuarai ar kvepalai su feromonais, skirti vilionėms. Jei norite padovanoti savo moteriai ką nors intymaus, žinoma, galima prieš tai aptarti šį klausimą su ja ir sužinoti, kam ji nusiteikusi, tačiau, taip pat, galite padaryti sujaudinsiančią staigmeną. Galbūt turėtumėte pradėti nuo erotinio apatinio trikotažo, kurio yra labai įvairaus: nuo kelnaičių, kurių nereikia nusiimti meilės metu, gundančių korsetų iki pikantiško, vibruojančio apatinio trikotažo ir daug daugiau.

Ką padovanoti moteriai? Kvepalus su afrodiziakais.

Nuoširdžiai rekomenduojame dovanoti seksualią kūno kojinę su išpjovomis intymiose vietose, kad nereikėtų gaišti laiko menkaverčiams niekams intymumo metu. Moterims šis drabužėlis labai patinka, o vyrai –  tiesiog dievina moterį, vilkinčią kūno kojine! Be to, jos yra elastingos, puikiai išsitempia, todėl vargu ar suklysite, parinkdami dydį. Taip pat rekomenduojame vaidmenų kostiumą, kuriuo vilkėdama, moteris virs jūsų mėgstamu, seksualiu, personažu, apie kurį seniai svajojo ji ir jūs: tai gali būti stiuardesės, kambarinės ar griežtos policininkės uniforma. Moksliškai įrodyta, kad rolių žaidimai stiprina meilės ryšius ir žymiai sumažina neištikimybės tikimybę bei skyrybas! Kodėl verta keisti mylimą žmogų kažkuo kitu, jei jūsų romantiškojoje gyvenimo dalyje nelieka vietos rutinai, pastovumui ir nuoboduliui?

Ką padovanoti moteriai? Jaudinantį erotinį masažą.

Kvepalai su afrodiziakais, pasąmonės lygiu veikiantys vyrus, daro moterį patrauklesne ir seksualesne jo akimis – taip pat ideali staigmena moteriai. Tokia intymi dovana būtų daug įdomesnė, nei atsitiktinai parinktas tualetinis vanduo.

Nėra nieko geriau, kaip palepinti mylimąją jausmingu, erotiniu, masažu su prabangiais, afrodiziakais prisotintais aliejais, kurių daugelis yra valgomi, o tai savo ruožtu pagardina meilės preliudiją.

Ką padovanoti moteriai? Pojūčius, stipresnius orgazmus ir geras emocijas.

Taip pat, Opiumas turi daug priemonių, kurios sustiprina moterų libido, dėka kurio jos patiria nežemišką palaimą intymiomis akimirkomis. Tai – stimuliuojantys kremai (tinkantys poroms), geliai ar purškikliai – pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų. Visų šių nuostabių priemonių veikimo principas yra tas pats – greitesnis susijaudinimas ir didesnis malonumas.

Jei norite padovanoti kokį nors konkretų žaisliuką, pradėkite nuo Kėgelio  kamuoliukų, kurie moterų sveikatai yra ne tik labai naudingi, bet ir itin malonūs naudoti. Šie nuostabūs kamuoliukai atlieka lengvą vidinę treniruotę, kuri užtikrintai pagerina moteriško tuneliuko tamprumą ir padeda sustiprinti pasitenkinimą. Mieli vyrai – jūs tai tikrai pajausite ir įvertinsite.

Ką padovanoti moteriai? Karščiausio taško, klitorio stimuliatorių.

Ypatingai moterį nudžiuginsite padovanoję karščiausio moters taško stimuliatorių, kuris yra vienas labiausiai perkamų žaisliukų. Pradėti rekomenduojame nuo valdomo išmaniąja programėle, kurios dėka galėsite kontroliuoti jos maloniąją gyvenimo dalį netgi nuotoliniu būdu, tais atvejais, kuomet esate išvykę.

Jei nuspręsite, kad dovana moteriai turi teikti naudos ir jums, tuomet padarysite stulbinančią staigmeną, padovanodami vibratorių, skirtą poroms. Šie vibratoriai suteiks ypatingus pojūčius abiem, vienu metu. Poros vibratoriai yra patys populiariausi intymūs žaisliukai visame pasaulyje!

Ir, šiukštu, nemanykite, kad išbandžiusi vibratorių, moteris pamirš jus ir žais tik su juo. Tai yra absoliutus kliedesys. Vibratorius naudojamas ne tik moterų masturbacijai, bet ir tradicinio akto spalvingesnei įvairovei!

Dovanas myli visos be išimties moterys, o tai reiškia, kad kiekvienas stipriosios lyties atstovas turi puikią galimybę įtikti savo mylimajai ir pelnyti meilės kupiną jos akių spindesį. Dovanojimo aktas bus dvigubai malonus, jei atsisakysite banalumo ir parodysite kūrybiškumą. Žinoma, dovanoti intymias dovanas reikėtų atsargiai ir tik toms damoms, kurios yra aistringos, plačių pažiūrų bei nepripažįstančios rutinos santykiuose.

Ką padovanoti moteriai? Patalų kvepalus su afrodiziakais.

Buduaro ir patalų kvepalai su afrodiziakais gali tapti pačia, intymiai, nekalčiausia, bet labai efektinga ir efektyvia dovana, kuri tiks net santykių aušroje. Malonaus aromato, įspūdingo dizaino dulksnos buteliukas nepaliks abejinga nė vienos moters, o svaiginančių, lakiųjų medžiagų poveikis suteiks jums abiem daug nepamirštamų akimirkų.

Jausminga, intymi ir dėmesingai parinkta dovana moteriai papasakos apie jūsų jausmus jai daug plačiau, nei tūkstantis gražių žodžių.

Lepinkite savo brangiausias moteris, dovanodami jaudinančias emocijas kartu su Opiumas.com

Maloniai kviečiame sekti mus paskyroje Facebook.