Mano Tinderio feilas ir kitos Y kartos siaubo istorijos

tinderisSveiki atvykę į katastrofiškų pasimatymų pasaulį… Sakoma, jog Tinderis yra naudingas, ypač, jei esi vienišas ir neturi ko prarasti. Bet egzistuoja gana ryškus atotrūkis tarp to, kas sakoma ir to, kas vyksta realybėje: nieko nelaimi, švaistai savo laiką ir, negana to, už visa tai dar ir sumoki! Sveiki atvykę į katastrofiškų pasimatymų pasaulį, pavadinimu “Tinderis”…

Yra daugybė teigiamų dalykų, kurie susiję su pažinčių programėlėmis – to negalime paneigti – tačiau, jos taip pat tampa karštosiomis kėdėmis žmonėms, kurie nežengia koja kojon su sėkme vystydami tarpusavio santykius. Juk labai dažnai tikrieji žmonių veidai socialiniuose tinkluose nepaaiškinamai išnyksta po trimis ar keturiais Instagramo filtrais…

DAŽNIAUSI TINDERIO NESĖKMIŲ SCENARIJAI:

Tinderis

Taigi, Jūs susirašinėjote valandų valandas. Išnaudojote tiek daug megabaitų interneto. Jis buvo toks įdomus, toks intelektualus, toks…NETIKRAS! Leiskite man išplėsti šį scenarijų…

Stilingai atrodydama atvyksti į kavinę, kurioje užsisakai dvigubą makiato su avižų pienu, užsiberi šiek tiek cinamono, užsisakai porą spurgų (dėl kurių galėtum galvą padėti!). Pagalvoji, jog jis išrinko tobulą vietą susitikimui… Apsižvalgai ir pasvarstai, jog atvykai kiek per anksti. Toliau besižvalgydama pasirenki pačią intymiausią vietelę, nes, juk jis gali būti TAVO IŠRINKTASIS. Svajoji apie tai, kaip, išgėrę kavą, vaikštinėsite parke, o kai tau pasidarys šalta, jis paskolins savo švarką, nes juk “brrr… lauke šalta”. Tavo fantazijos siautėja, kol vaikinas, sėdintis prie gretimo stalelio, nepakelia akių nuo skaitomos Paul Coelho knygos. Jis nusišypso, pamoja ir pakilęs nuo stalelio prieina prie tavęs. “Kas, po velnių, tu toks?” sukasi mintis tavo galvoje, tačiau dar nespėjus to ištarti balsu, jis prisistato. Ne, ne, ne! Tai negali būti jis! Tavasis vaikinas turi žymiai daugiau plaukų ant galvos (ir žymiai mažiau ausyse). O ką jau kalbėti apie išskirtinai seksualią jo barzdelę! Beje, jis niekada neskaitytų Coelho. “Aš mėgstu išlaikyti privatumą socialiniuose tinkluose”-, jis paaiškina,- “Juk neatrodau visiškai kitaip nei nuotraukose, tiesa? Bet kokiu atveju, mūsų ryšys yra kažkas daugiau nei tik įvaizdis”. Jis paima tave už rankos… O, DIEVE, PADĖĖĖĖĖK!

Prisistatymas Tinderyje lyg ir atitinka realybę, bet… tai buvo senokai…

Koks mielas! Tokios puikios manieros, tokia aukšta klasė! Tau tai patinka… Na ką jau… Tu tai dievini! Beje, viso susirašinėjimo metu jis nepadarė nei vienos rašybos klaidos. Ar jau galima įsimylėti? Ne… dar per anksti. Toks subrendęs, išsilavinęs… Tokių seniai nebėra… Jis pasisiūlo paimti tave iš darbo tarsi tikras džentelmenas. Šioks toks oldskūlas, bet vauu, okeyyy… Tau tai gali patikti. Kadangi nenori, kad kolegos pamatytų, jog tavęs kažkas, susitariate susitikti prie parduotuvėlės, esančios už keleto kvartalų. Jis nurodo, jog vairuoja juodą BMW, kuriame ir lauks. Kristianai Grėjau, ar čia tu? Po kelių minučių už keleto metrų pastebi automobilį. Jis atidaro duris. Pala, ar čia tikrai jis? Telefone renka kažkieno numerį. Suskamba tavo telefonas. O, Dieve! Tai tikrai jis. Tai žinoma, kad jis vairuoja BMW… Gal šis automobilis anūkų dovana jo 70-ojo gimtadienio proga?! Hmm… tai nebuvo tik pablukęs filtras ant nuotraukos, nes pati nuotrauka buvo daryta ne vėliau nei 1965 m. Tu išjungi savo telefoną. Sorry not sorry: viena yra savanoriškas apsisprendimas draugauti su gerokai vyresniu ir visiškai kita – melas tiesiai į veidą.

Sveikas, mielas ex

Tik pajutusi tikro gyvenimo skonį, netrukai susirasti “draugių”. Pažinai save, tyrinėdama, mmm… kitų kūnus. Negerai? Pff… kam rūpi, mergyt?! Tai tavo gyvenimas! Vakarėlis Ibizos paplūdimyje su gražuole, sutikta prieš pora mėnesių, nerūpestingas pasimatymas kine su paryžiete barmene, trumpa kelionė su karšta venesueliete… Tinderis – tik pabandymui. Tiesiog. Nes tai buvo paprasta, o tu esi atvira viskam – net seksui trise su atsitiktinai sutikta miela porele. Staiga sumachinai su mergina, esančia vos už 5 km. – tame pačiame miestelyje. Nenori nieko rimto, tačiau malonu jausti ką nors šalia. Išsiunti jai žinutę. Tavo nuostabai, pirmasis pokalbis nėra nuobodus, įprastas “labaskaipgyvenigeraiotu”. Koks palengvėjimas! Dienos bėga, o jūs vis susirašinėjate. Ji miela, labai miela ir nelieka nieko kito kaip tik atsiduoti jos kerams ir mėgautis. Minutėlę, jos mėgstamiausias filmas “Užrašų knygelė”? Tai likimas. Ir ji nekenčia tos kvailos avokadų dievinimo manijos? Vesk mane, dabar. Ji TO-BU-LA. Tai tęsėsi per ilgai, turi nedelsiant susitikti su šiuo puolusiu angelu! OMG, ji net parinko tavo mėgstamiausią barą pirmajam pasimatymui! Atvyksti. O šū-as! Tavo ex čia gurkšnoja gėrimą, todėl nusprendi palaukti arčiau išėjimo, kad pasiūlytum partnerei eiti kur nors kitur. Laikas bėga, darosi vėlu. Ex praeidama tave pamato, pasisveikina. Praėjo amžiai nuo jūsų paskutinio pokalbio… Atsakai į pasisveikinimą, tikėdamasi, jog ji neužsibus šalia per ilgai… Neužsimini jai, jog atėjai į pasimatymą. O ne, ji jau žino. Žinoma, kad žino. “Ji neateis”,- pasako ex, tarsi pranašė. Pala, ką?? “Ji neateis, nes aš ją išgalvojau”. OK. ŽEME, PRARYK MANE.

Kaip oriai išgyventi visa tai?

Deja, nieko nepadarysi su tokio tipo žmonėmis. Nesvarbu, kaip stipriai analizuosi asmens Tinderio profilį, pamatyti jo tamsiąją pusę labai sunku. Beje, net ir tu pats nesi 100% nuoširdus internete. Sutik, visada keli tik geriausias nuotraukas ir akcentuoji tik geriausias savo savybes. Tai nėra blogai, jei nepersistengiama.

Tinderis problema tampa tada, kai susiduriama su kraštutine situacija, tokia kaip ex partnerio apsimetinėjimas kitu asmeniu siekiant tave susigrąžinti ar atkeršyti, tikrojo amžiaus slėpimas ar klaidinimas nuotraukomis. Išgyventi tokias situacijas Jums padės tik Opiumas.

Skaitykite daugiau:

Masturbatoriai – vyrų malonumas