Keletas slaptų užuominų meilužei, svajojančiai tapti žmona!

meilužėNuolatinis SMS žinučių pypsėjimas telefone, skrajojimas padebesiais, laukais pašėlusiu tempu lakstančios mintys, o problemos – kokios problemos? Jos tiesiog neegzistuoja! Akivaizdu – įsimylėjot, tiesiog Aukščiausiojo Jums siųstą vyrą, su kuriuo jaučiatės taip nuostabiai, kaip dar niekuomet nebuvo, bet… yra vienas „bet“! Jis – vedęs, o Jūs – jo meilužė!

„Žmona ne siena – pastumsime“, „meilėje, kaip ir kare, visos priemonės yra geros“, „meilužė – nuo žodžio meilė“ ir daugelis kitų, palaikančių posakių, nekeičia reikalo esmės. Jūsų išrinktasis vis dar vedęs. Ir jums tenka antrojo smuiko vaidmuo. Bet širdžiai neįsakysi…
Galioja specialios taisyklės merginoms ir moterims, kurios yra įsimylėjusios vedusius vyrus. Įsidėmėkite tas taisykles ir, galbūt, netrukus būsite perkeltos į „aukščiausią lygą“ – iš meilužių į žmonas. O gal ir ne…

Neprisiriškite

Tikriausiai iniciatyva užmegzti romantiškus santykius priklausė jūsų išrinktajam? Turbūt tai jis buvo suinteresuotas jūsų pasimatymais? Taip? Tuomet, tegul taip lieka ir toliau. Yra neginčytina taisyklė, kad kuo labiau rūpiniesi tu, tuo mažiau rūpinasi tavimi. Jei norite, kad vyro susidomėjimas jumis neblėstų – laikykite jį per atstumą. Šimtai skambučių per dieną, sms-kės ir gmailai su meilės deklaracijomis turi būti pamiršta.

Nesiskųskite

Kuo labiau skųsitės tuo, kad jūs be jo džiūstate, mirštate, kad jums liūdna ir sunku, tuo greičiau jam nusibosite. Nepatenkinta, liūdna ir irzli meilužė jam nereikalinga – viena garbi ponia su pykčio raukšle tarpuakyje, jau laukia namie, kam jam dar viena?

Gerbkite save

Nesilydykit prieš jį, nesitaikstykit su jam patogiom pasimatymų aplinkybėm ir, nemiskit trupiniais, nuo stalo nubrauktais. Sutikite su pasimatymu tik tuo metu ir toje vietoje, kur jums, bet ne jam, patogu. O perstumdyti darbo grafiką, pakeisti įpročius ir nuolat būti erotinėje parengtyje – neprotingas reikalas. Nemanykite, kad nusipelnėte dievinimo, nes, “juk aukoju tam vyrui savo laiką ir dovanoju nuostabų seksą”… Kad ir kaip bebūtų gaila, meilužės dažnai apsirinka..

Netikėkite visais jo pažadais

Kaip ilgai esate kartu? Ir jis vis dar vedęs? Nors patikino, kad niekas jų nesieja su žmona, kad jie skiriasi ir t.t. Supraskite: labai norint, galima išsiskirti per kelias savaites ar net dienas.
Vedęs vyras – laikinas vyras. Nusiteikti tam reikėtų santykių pradžioje ir nesvaigti, kad viską metęs lėks pas Jus šlovindamas meilę. Neužsidarykite celėje, celibato įžaduose. Gyvenkite… linksmai gyvenkite. Ir nepamirškite vaizdingai apie tai jam papasakoti. Vyrai turi stiprų medžiotojo instinktą ir, jie mėgsta sumedžioti, o ypač – sunkiai sumedžiojamas lapes. Tik… nepersistenkite.

Nekurkite ateities

Nekurkit ateities ir smarkiai pažabokit vaizduotę, auginančią jausmus. Ji baisiai mėgsta statyt princesiškas pilis. Įsivaizduokite, kad jis palieka žmoną, pasiūlo jums susituokti, auginti du vaikus, įsigyti šunį, kaip filme „Bethovenas“ … Stop! Su vedusiu vyru vargu ar greitai tai išsipildys. Lai jis jus myli ir lepina, o jums jo pamilti nebūtina. Be abejo, moteriai sunku likti šalto proto, įklimpus į ryšį … nes jei tai prasidėjo su šiuo vyru, reiškia jis jums patiko nuo pat pradžių. Todėl negyvenkite iliuzijomis – nusivylimas nebus toks kartus.

Mėgaukitės

Nesunkinkite situacijos. Vertinkite kiekvieną kartu praleistą akimirką. Buvo gerai – puiku, tas laikas pasibaigė – nieko, bus kitas. Jei vyras yra geidžiamas daugelio moterų, įvertink tai, kad jis pasirinko tave. Tai reiškia, kad esate geriausia… na, bent jau šiąnakt…

Neinkškite

Jei norit kuo ilgiau išsaugoti šį ryšį – gerbkite jo šeimą. Supraskite, kad jis yra tėvas turintis vaikų ir žmoną, todėl privalo leisti mažiau ar daugiau malonų laiką su jais. O jau jums lieka tai – kas lieka ir, inkšti nėra reikalo. Daugelis meilužių naivokai įsitikinusios, kad tas vargšelis kenčia šeimoje be galo, be krašto, kad vesdamas nemylimą moterį – skaudžiai apsiriko ir… violà – sutiko JĄ – svajonių moterį. Jeigu santuokinis jo gyvenimas prilygtų pragarui, jau seniai būtų išsiskyręs. Jis tiesiog trokšta įvairovės bei linksmybių kasdienybėje ir, keisti nieko neketina.
Skamba žiaurokai? O ko tikėjotės?

Nedarykite iš jo stabo

Nedarykit iš jo stabo. Ir nepavydėk žmonai. Jūsų išrinktasis tikrai yra tas pats „kadras“. Spręskite pati: apgaudinėja žmoną, apgaudinėja lengvai ir be sąžinės priekaištų, telefonu meluodamas, kad užtruko darbe ir t.t. Be to, ar kada pagalvojai apie tai, kad tikrai nesi pirmoji – jo mylimiausia meilužė? Žodžiu, su vedusiu vyru turi būti nuolatinėje parengtyje. Nėra jokios garantijos, kad tas, kuris išdavė vieną kartą, neišduos kito. Ir… greičiausiai jūs, atsidursite išduotosios vaidmenyje.

Kelkite savivertę

Skirkite daugiau dėmesio saviugdai, kelionėms, grožiui, sveikatai! Dažniau pasidovanokite sau, kaip nuostabiausiai moteriai, mielų dovanėlių. Realizuokite save, įgyvendinkite idėjas ir norus. Džiaugsmingai gyvenkite savo gyvenimą. Nes jeigu jūs jo negyvensite – gyvenimą suvartos kiti. Metas suprasti, kad jūsų pasitenkinimas gyvenimu, jokiu būdu neturi priklausyti nuo jokio vyro. Vyrai gali būti tik maloniais priedais prie jūsų laimės. Nenuvertinkite, mielosios, savęs.

P.s. Vyrai vertina ne tas moteris, kurios daug į juos investuoja, o tas, į kurias jis pats deda daug jėgų, laiko, energijos ir pinigų.

Siunčiu padrąsinimą ir šiltą apkabinimą, kurie, tikiu, perteiks tai, kad esate unikalūs žiedai, verti geriausių bičių, ne tranų.

Skaitykite daugiau: 

Skausmingas seksas menopauzės metu, ką daryti?