Satisfyer išmanusis klitorio stimuliatorius

Satisfyer išmanusis, vakuuminis klitorio stimuliatorius Curvy 1+

Dabar Satisfyer išmanusis, vakuuminis klitorio stimuliatorius Curvy 1+ atitinka pačias pažangiausias valdymo išmaniąja progamėle technologijas. Oficiali Satisfyer Connect mobilioji programėlė yra interaktyvi platforma, leidžianti maloniai praleisti laiką su Satisfyer Connect, būnant atskirai ar su partneriu. Programa jau laimėjo Twice Picks apdovanojimą CES 2020.

Ypatinga savybė yra ta, kad Satisfyer Connect palaiko keleto įrenginių valdymą vienu metu. Kodėl verta apsiriboti vienu įrenginiu, kai galite naudotis keletu vienu metu?

Paprastas ir išmanus programų meniu siūlo daugybę labai įdomių funkcijų

Satisfyer išmanusis, vakuuminis klitorio stimuliatorius Curvy 1+ pasižymi:

  • Daug įvairių vibracijos modelių.
  • Tiesioginis valdymas.
  • Savo ritmus galite susikurti paprasčiausiai braukdami pirštu per ekraną. Be to, galite reguliuoti laiką ir galią, o žaislus, turinčius kelis variklius, valdyti kiekvieną atskirai.
  • Aplinkiniai garsai. Bet kokį garsą galima paversti malonumu! Šiame režime tokie garsai, kaip balsas ar muzika, virsta vibracija. Pasiimkite sekso žaislą į koncertą arba dviese patirkite giluminį bendravimą.
  • Vibracija pagal muziką. Telefonu grojama muzika taip pat virsta vibracija. Dabar galite mėgautis mėgstama daina visiškai naujais būdais.
  • Nuotoliniai žaidimai. Kur bebūtų jūsų partneris, jis galės jums įtikti, valdydamas savo žaislą ir tavo pasitenkinimą iš kito pasaulio krašto. Tuo pačiu metu bus galima bendrauti per tekstinius pokalbius, skambučius ir vaizdo ryšius.
  • Siekiant užtikrinti papildomą saugumą, kiekvienas dialogo dalyvis gali sukonfigūruoti laiką, po kurio jų bendravimas bus automatiškai ištrintas.
  • Pasidalykite vibracijos režimais. Matyt, Satisfyer nusprendė vadovautis Laime turi būti dalijamasi principu, todėl programa suteikia galimybę pasidalinti savo vibracijos režimu su sekso partneriu. Anonimiškai, žinoma.
  • Priminimo funkcija. Galite nustatyti priminimą pasirinktu laiku. Puikus būdas planuoti romantišką pasimatymą iš anksto arba gražiai pradėti dieną.
  • Satisfyer išmanusis, vakuuminis klitorio stimuliatorius Curvy 1+ taip pat  valdymas per Apple Watch išmaniuosius laikrodžius.

Liepos mėnesį pasirodė šie pionieriai, valdomi per Satisfyer Connect, tai bekontaktis, vakuuminis klitorio stimuliatorius Curvy 1+  ir tobulasis porų vibratorius Doubly Joy iš Satisfyer, turintys gausybę vibracijų bei elegantiškus korpusus. Jie yra visiškai nepralaidūs vandeniui ir įkraunami magnetiniu būdu.

Satisfyer Connect jau galima atsisiųsti iš App Store ir Play Store.

 

Satisfyer išmanusis, vakuuminis klitorio stimuliatorius
Curvy 1+

Vakuuminis klitorio stimuliatorius

Išmanusis porų vibratorius Double Joy Satisfyer

Išmanusis porų vibratorius

Maloniai kviečiame sekti mus paskyroje Facebook.