Vyras ar vibratorius?

Vibratorius

Jei anksčiau moterų masturbacija buvo laikoma gėdingu dalyku, tai dabar beveik kiekvienos moters stalčiuje yra paslėptas koks nors erotinis žaislas. Be to, ne visos vibratorių naudotojos yra vienišos moterys. Kodėl gražioji žmonijos pusė teikia pirmenybę dirbtiniam malonumui? Ar vibratorius gali pakeisti vyrą?

Masturbacija su vibratoriumi. Pranašumai

Ne veltui vibratorius užkariavo daugelio moterų širdis. Šis mažas sekso žaislas suteikia nepamirštamą malonumą sumaniose rankose. Masturbacijos mėgėjos išskiria šiuos pasitenkinimo su vibratoriumi privalumus:

Vibratorius garantuoja orgazmą

Garantuojamas ryškus orgazmas. Vibruojančio mechanizmo poveikis jautriausiuose taškuose teikia nepaprastą malonumą. Moteris žino, kaip turėtų judėti vibratorius, ir jai nereikia garsiai išreikšti savo norų.
Vibratorius visada pasiruošęs seksui
Vibratorius visada pasiruošęs seksui ir yra budrus. Jei vyro erekcija dažnai priklauso nuo jo nuotaikos, vibratorius neturi jausmų. Jis neturi rūpesčių ir pasirengęs bet kuriuo metu įtikti moteriai. Joks stresas, ligos ir apmaudas negalės jo išbalansuoti.

Vibratorių dydžiai

Platus dydžių asortimentas. Jei mylimas vyras turi labai mažą penį, sunku ką nors pakeisti. Žinoma, sekso kokybė ne visada priklauso nuo varpos dydžio. Tačiau kiekviena moteris mėgsta pilnos makšties jausmą. Elektroninėje parduotuvėje opiumas.com galite nusipirkti bet kokio ilgio ir storio dildo.

Naujausias vibratorius vibruoja, stimuliuoja, šildo

Papildomos funkcijos. Be vibruojančio mechanizmo, šiuolaikiniuose intymiuose žaisluose yra papildomų stimuliavimo programų. Kai kurios moterys mėgsta dvigubo įsiskverbimo žaislus. Idealus meilužis su galingiausiu falu negali sukelti tokių pojūčių nenaudodamas papildomų daiktų. Taip pat galima klitorio stimuliavimas, pulsavimas ir šildymas! Naujausi vibratoriai stimuliatoriai netgi garantuoja pirmąjį orgazmą per 1 minutę!

Vibratorius neleidžia drovėtis

Vibratorius nepriverčia drovėtis. Daugelis moterų yra pernelyg nedrąsios lovoje. Tai trukdo joms išsakyti savo norus partneriui, trukdo duoti patarimus mylimajam ir nepalieka orgazmui teisės į gyvenimą. Su vibratoriumi moteris gali būti atvira ir visiškai atsiduoti pojūčiams.

Vibratorius – bet kada pakeičiamas

Vibratoriaus privalumus galima vardyti nesustojant. Masturbacija leidžia moteriai išsaugoti savo seksualinę sveikatą ir reguliariai patirti orgazmus. O vibratorių visada galima pakeisti nauju, jis ištikimas, neisterikuoja ir neerzina savo elgesiu. Kyla klausimas, kam tada vyrai apskritai reikalingi?

Vyrų vaidmuo sekse

Pilnaverčio sekso su mylimu vyru nepakeis masturbacija aukštųjų technologijų žaislais. Jei daugeliui stipriosios lyties atstovų seksualinis ryšys yra tik būdas patenkinti pirmykštį instinktą, moterys į lytinius santykius žiūri kitaip. Moteriai seksas yra mylėjimasis, kuriame svarbų vaidmenį vaidina abipusiai partnerių jausmai vienas kitam.

Funkcionalus vibratorius

Be to, kad ir koks funkcionalus būtų vibratorius, jis negali pakeisti šiltų vyriškų rankų. Masturbacijos metu moteris pati atlieka visą darbą. Tai yra orgazmo garantas, tačiau po kurio laiko dirbtinės varpos savininkė tikrai norės artumo jausmo su partneriu.

Moterys gali nebijoti tapti priklausomos nuo vibratoriaus

Lygindamos seksą su vyru ir malonumą su dirbtine varpa, moterys dažnai suteikia vibratoriui daugiau privalumų. Tačiau nepamirškite, kad dirbtinis glostymas gali sukelti priklausomybę. Moteris, kuri užsiima tik savimasturbacija, palaipsniui praranda makšties jautrumą. Tačiau rimtam susirūpinimui nėra pagrindo: pilnavertis seksas su partneriu greitai grąžins ankstesnes erogeninių zonų svybes. Vienišos moterys gali nebijoti tapti priklausomos nuo vibratoriaus.

Moteriai reikalingas ir mylimas žmogus, ir vibratorius

Kad būtų laiminga, moteriai reikia ir mylimo žmogaus, ir vibratoriaus, o kartais ir daugiau nei vieno. Vibratorių galite naudoti ne tik atskirai, bet ir poroje. Naudodamasi vibratoriumi, galite parodyti vyrui, kaip liesti, kad lengviau patirtumėte orgazmą.

Vibratorius porai

Yra ir poroms skirtų vibratorių, jie padeda pasitenkinimą ir orgazmą pasiekti kartu. Ypatinga forma netrukdo įsiskverbti, bet tuo pačiu metu stimuliuoja abiejų partnerių intymių vietų erogenines zonas.

Sekso žaislai yra naudingi santykiams

Bet kokie sekso žaislai yra naudingi santykiams. Jie padeda kalbėti apie savo norus, išbandyti kažką naujo. Net produkto pasirinkimo laikotarpiu žmonės pradeda bendrauti apie norus ir pageidavimus, kurie sujungia ir įneša naujų emocijų į bendravimą. Vibratorius yra naudingas dalykas, kurį turėtų turėti kiekviena moteris. Tačiau neturėtumėte piktnaudžiauti žaislu. Geriau naudoti vibratorių kartu su partneriu. Tai padarys seksą ryškesnį ir suteiks įsimintiniausių orgazmų.