Kaip ieškoti erogeninių zonų

Erogeninė zona

Erogeninė zona gali būti bet kuri kūno dalis. O jei ieškosite, galite surasti daug įdomių vietų, kurios reaguoja į glamones ir sukelia jaudulį. Bet kaip tiksliai jų ieškoti, kaip rasti tinkamas kūno dalis? Yra paprasta ir aiški instrukcija.

Kas turėtų ieškoti erogeninių zonų?

Manoma, kad tokių zonų ieškoti turi partneris, tačiau tai ne visada yra patogu ir tikslinga. Daug lengviau patiems tyrinėti savo kūną ir suprasti, kuri erogeninė zona yra jautriausia. Pavyzdžiui, moterys, kurios dažnai masturbuojasi, reguliariai patiria orgazmą lovoje su vyru. Kadangi žino, kaip pasiekti malonumo viršūnę, jos taip pat gali parodyti veiksmų seką mylimam žmogui, kad visiškai pasitenkintų.

Pradėkite nuo savarankiškų tyrinėjimų

Reikia pradėti nuo savarankiškų tyrinėjimų. Svarbu susirasti nuošalią, jaukią vietą, atsipalaiduoti ir pradėti „žaidimus“ su savo kūnu. Pavyzdžiui atlikti  galvos, ausų, kaklo, vulvos, krūtinės savimasažą. Svarbu stebėti, kokias reakcijas sukelia kiekvienas prisilietimas. Kai kur galite paspausti šiek tiek stipriau, kai kur pakutenti ar paglostyti. Procesas turėtų būti neskubus ir labai atidus. Todėl geriau nenaudoti vaizdo įrašo, kad nesiblaškytumėte. Rekomenduojama lėta, tyli ir jausminga muzika.

Mieganti erogeninė zona

Kai kurios zonos nėra aktyvios, ir jos beveik neatsako į prisilietimus. Bet jei kaskart juos stimuliuoji, pojūčiai tampa intensyvesni ir įdomesni. Tai dažnai atsitinka su išangės sritimi, nes ji nėra dažnai liečiama ir prisilietimai neturi ryškaus erotinio charakterio. Tačiau ši erogeninė zona verta pradėti glamonėti, kad atrastumėte daug naujų pojūčių. Svarbu ne skubriai patekti į išangę, bet lėtai tyrinėti kūno plotą tarp sėdmenų. Jei keletą kartų paeksperimentuosite, prisilietimai pradės kelti didelį susijaudinimą, nes toje zonoje yra daug nervinių galūnių. Tą patį galite padaryti ir su kitomis sritimis. Taip pat turite atkreipti dėmesį į plotą po keliais, į pėdas ir delnus, kaklą, pilvą, vidines šlaunis. Bet kuris kūno taškas gali būti erogeninė zona, tačiau tai yra labai individualu.

Skirtingi prisilietimai

Viena erogeninė zona į glamones gali neatsakyti, kita sukelia ekstazišką palaimą. Pavyzdžiui, kažkas mėgsta lengvus prisilietimus prie spenelių, o kažkas – stiprius suspaudimus. Kažką jaudina krūtų aureolių laižymas, bet kažkas tam pojūčiui yra abejingas. Svarbu išbandyti įvairius stimuliacijos metodus, kad suprastumėte, kur yra išsidėsčiusios sužadinimo zonos. Todėl verta liesti kūną įvairiais būdais:

  • Lengvu pūtimu. Vos pastebimi prisilietimai jaučiami tarsi kutenimas.
  • Su ledo kubeliu. Gali būti malonu, o gali ir nejaudinti. Jais geriausia stimuliuoti save šiltoje patalpoje.
  • Vibratoriumi. Stiprus poveikis, ypač jei jis turi skirtingus greičius ir režimus.

Galite sugalvoti įvairių būdų. Net braukimas šukomis per odą gali būti labai jaudinantis.

Kaip atrandama erogeninė zona ant partnerio kūno

Daug maloniau ieškoti karštųjų taškų kartu, tačiau tam reikia laiko ir visiško abipusio pasitikėjimo. Vienas partneris paliečia kurią nors kito kūno dalį, o antrasis turi tiksliai pasakyti, ką jaučia. Tokie eksperimentai labai suartina, tačiau dažnai mylimieji  nežino, kaip savo jausmus išreikšti žodžiais, todėl procesas ne kiekvienai porai būna sėkmingas. Dažniausiai vienas partneris stimuliuoja kažkurį tašką ir tiesiog stebi kito reakciją. Ir būtent pagal tai nustato, ką reikia daryti, o ko ne.

Tai dažniausias naudojamas, bet ne visada trumpiausias būdas. Ieškant erogeninių zonų svarbu prisiminti, kad kai kurios įjungiamos tik tada, kai jau yra susijaudinimas. Pavyzdžiui, įprastame gyvenime prisilietimas gali sukelti juoką, ar gali kelti kutenimą. O sekso metu, priešingai – ypatingai seksualiai jaudina. Kad būtų malonesnė paieška, naudokite sekso žaisliukus. Pavyzdžiui, akių kaukė padės atitraukti dėmesį nuo supančios realybės. Vibratorius padės ypatingai stimuliuoti įvairias sritis.


Parinkome Jums geriausius sekso žaislus, kurie padės lengviau atrasti karštuosius taškelius.

Porų vibratorius G-Vibe G-Pop 2

 

Piršto mini vibratorius DiGiT, Hot Octopuss


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas naujiems pojūčiams!

Jūsų užsakytos aistros prekės bus patalpintos neperregimoje pakuotėje, be informacijos apie turinį ir visiškai anonimiškai! Pristatymas per 1–2 darbo dienas visoje Lietuvoje ir už jos ribų!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis Opiumas