Kava, blynai ar aš?

kava

-Kava, blynai ar aš?
-Tu!

Į tokį mylimojo ar mylimosios viliojantį klausimą dažnai atsakoma seksualiu, šiek tiek prikimusiu ir žnabždančiu balsu. Nes, ar kava gali būti geriau iškart prabudus už orgazmą?!

Gerai žinomą patarlę apie košę ir sviestą būtų galima šiek tiek perfrazuoti: „Ryto seksu nesugadinsi“. Pradėdami savo dieną nuo tokių tikrai malonių pojūčių, jūs visai dienai pasikrausite energijos, sustiprinsite imuninę sistemą, sumažinsite streso lygį ir, kas labai motyvuoja daugelį moterų, aistringai deginsit kalorijas vardan gražios figūros.

Jei kalbėsime apie fiziologinę naudą, jau seniai nustatyta, kad rytinio sekso poveikis yra ne tik malonesnis, bet ir daug stipresnis nei mankšta. Mėgaudamiesi meile, be pagrindinių raumenų, jūs stiprinate rankų, dubens, sėdmenų ir krūtinės raumenis. Be to, orgazmo metu išsiskiriant endorfinams, užplūsta didis pakylėjimas ir, ši gera nuotaika trunka ilgai. Argi tai ne puikus ginklas kovai su antradienio slogučiu? Taigi priduokit hantelius metalo laužo supirkėjams ir, marš atgal po antklode!

Kai ryte pasaulis visas griūna ant galvos su nesibaigiančiais projektais ir ataskaitom, čia ir vėl padės oksitocinas, gerokai mažinantis stresą bei keliantis pasitikėjimą savim ir priimtais sprendimais. Tokių jaudinančių prabudimų priešininkai būna irzlesni, lengviau pasiduoda stresinėmis situacijoms, jų kraujospūdis dažnai dažniau nukrypsta nuo įprastinių normų. Kam iš mūsų reikia tokių problemų? Gamta pasirūpino, kad apsieitume be vaistų. O jos sukurtas geros nuotaikos, ramybės ir ilgaamžiškumo receptas yra paprastas: SEKSAS KIEKVIENĄ RYTĄ. SEKSAS BE PERTRAUKŲ. SEKSAS BE POILSIO DIENŲ… tik blynams pertraukėlės būtų ne prošal!

Mylėkim, būkim mylimi, mylėkimės…

Skaitykite daugiau:

Sekso žaislai – vyrui ne konkurentai!