Geriausias seksas mano gyvenime

Geriausias seksas

 

Geriausias seksas mano gyvenime.

Dvi dienas praleidau kankinančiame laukime. Trečią dieną jis parašė:

– Noriu pakviesti tave į kiną. Eime?

– Taip, taip, žinoma, taip! – suvirpėjęs sušuko mano kūnas ir siela.

Per dviejų dienų laukimą galutinai įsitikinau, kad niekas kitas manęs taip fiziškai bei emociškai netraukia kaip jis. Troškau jo kiekviena savo kūno ląstele.

Žinoma, paskirtąją dieną buvau nusiteikusi aistringam tęsiniui ir jis mane iš tikrųjų domino kur kas labiau, nei pats filmas. Nusipirkome bilietus paskutinėje eilėje, didelį kibirėlį spragėsių. Prisipažinsiu, didelį išsirinkau tyčia. Nuėjome į salę.

Jis elgėsi santūriai. Iš tikrųjų peržiūrėjome pirmąją filmo pusę, tačiau, vis dėlto, bendras spragėsių kibirėlis savo darbą atliko. Ir galiausiai po kelių atsitiktinių prisilietimų jis paglostė man riešą. Apsimečiau, kad to nepastebėjau. Abipusė trauka, nevaldomai augdama, pakibo ore. Tada jis nevalingai suspaudė mano pirštus ir mes susiliejome į aistringą, gilų bučinį.

Spragėsių kibirėlis jau gulėjo ant grindų, o aš jam ant kelių. Mes nebekontroliuodami savęs bučiavomės. Jis užtikrintai spaudė mano kūną savo glėbyje, rankos nuslydo ant įkaitusių klubų, tada po suknele. Pastebėjau patenkintą jo šypseną, kai išvydo kojines, dekoruotas dar didesnę įtampą keliančiais Kamasutra pozos fragmentais ir aukštakulnius. Akimis nusišypsojau jam, prikandusi apatinę lūpą. Aplinkybės buvo palankios tam, kas malonu įvykti čia pat: salė buvo tamsi, tuščia, paskutinė eilė. Bet aš norėjau įdomesnio tęsinio.

– Eime į viešbutį? – pasiūliau, jausdama, kad netrukus ištiks geriausias seksas mano gyvenime

Buvo akivaizdu, kad jis nori tęsti čia pat, salėje, bet šiandien žaidžiame pagal mano taisykles.

Atvykome į artimiausią viešbutį, kuris buvo netoli kino teatro. Kai užėjome į kambarį, vyras staiga griebė mane, pakėlė ir prispaudė prie sienos. Jis buvo panašus į laukinį žvėrį, pagaliau, po ilgos medžioklės, savo dantyse laikantį grobį. Godžiai bučiavo mano lūpas, veidą, kaklą, krūtis. Po akimirkos, ant mano kūno jau nebebuvo suknelės. Likau tik su juodais, nėriniuotais apatiniais, padabintais raištelių raišteliais bei kojinėmis. Ir vis dar jo glėbyje. Jis trumpam nurimo, parodė į raištelius ir nusišypsojo. Pasakiau, kad padėsiu jam tai išnarplioti, tačiau kiek vėliau ir, pasinaudojusi pauze, alkaną žvėrį nusiviliojau į lovą. Šiek tiek sulėtinau tempą ir toliau erzinau jį, taip dar labiau užvirindama situaciją.

Vyras nuolankiai sutiko žaisti pagal mano taisykles, neabejodamas, kad geriausias seksas taip arti.

Jis atsigulė, atsiremdamas į galvūgalį. Žvelgdama padūmavusiu žvilgsniu jam į akis, prišliaužiau keturiomis ir švelniai lūpomis paliečiau jo viršutinę lūpą. Tada lygiai taip pat – apatinę, o jau po to, nuslydusi žemyn, liežuviu brūkštelėjau per iškilų kauburėlį. Mėgavausi augančiu jo geismu, visai nenorėdama, kad ši laimė greitai ir banaliai pasibaigtų.

Pamažu didinau tempą. Erzinančius, orinius bučinius keitė gilūs ir šlapi. Jis nusiplėšė baltinius, bet vis dar mūvėjo džinsus. Tebevilkėdama apatiniais, pradėjau judėti pirmyn ir atgal per nokstančią jo didenybę, kuri desperatiškai veržėsi išsprūsti. Mėgavausi protą temdančia palaima. O klitoris nuo šių judesių burko.

Staiga vyras konvulsiškai nutraukė žemyn liemenėlės kaušelius, apnuogindamas mano krūtis ir ėmė jas spausti. Kai lūpomis apžiojo ir pradėjo švelniai kandžioti spenelius, pajutau, kaip per mane teka elektros srovė. Riesdamasi ėmiau leistis žemyn, liežuviu slysdama išilgai jo kaklo, krūtinės ir pilvo.

Tempas vėl sulėtėjo

Lėtai, žvelgdama į akis, atsegiau diržą, atitraukiau užtrauktuką ir nuvilkau likusius drabužius. Jo erekcija jau seniai pasiruošusi perverti mane iki pat viršugalvio.

Liežuviu apvedžiau aplink galvutę ir užlašinau keletą lašelių oralinio sekso aliejaus su CBD tam, kad pojūčiai dar labiau sustiprėtų. Buvo akivaizdu, kad jis praranda sveiką protą nuo dangiško malonumo. Aš, žinoma, negeidžiau, kad malonumai pasibaigtų minetu, todėl mylėjau jį iš lėto, atsargiai ir nedidindama tempo. Jo stangri varpa mane beprotiškai jaudino, todėl norėjau su ja žaisti, žaisti, žaisti, bet… Jis sugriebė mane ir apvertė ant nugaros, nusegdamas liemenėlę. Akimirksniu jo lūpos prisilietė prie vulvos ir pradėjo aistringai, bet tuo pačiu švelniai, ją bučiuoti. „Ach, jis tai daro ne ką prasčiau nei bučiuojasi. Mano vyras velniškai tobulas“ – pagalvojau aš.

Nenorėjau kunilingo metu pabaigti, todėl jį pristabdžiau

Jis palinko virš manęs, akimirkai stabtelėjo, erzindamas ir šypsodamasis, o jo didelis, karštas ginklas lėtai slydo į mane. Jaučiau, kaip kūnas ima tirpti, o mintys tampa miglotomis. Jis neskubėjo pabaigti. Norėjo, kad palengva gerčiau visą šio dieviškai jaudinančio intymaus akto nektarą. Jaučiau, kaip mano kūnas atsiskiria nuo proto. Nebegalėjau savęs tramdyti.

Jis lėtai ištraukė penį, stabtelėjo ir staigiai vėl įsiveržė iki pat gimdos. Jo liežuvis buvo mano burnoje, aš buvau pusiau be sąmonės. Kūnai varvėjo nuo prakaito, virpėjo, slysčiojo. Apverčiau jį ant nugaros ir atsidūriau viršuje. Pajutau dar labiau stiprėjantį pulsavimą savyje, spartėjantį jo kvėpavimą. Jis sukando mano spenelį, o aš tuo pačiu metu pajaučiau karštą srovę ir galingų spazmų bangą, užliejančią visą kūną…

Tai buvo nuostabu. Kritau ant jo ir suglebau, nebegalėdama pajudėti. Į realybę sugražino švelniai dėkingas jo bučinys.

Tai buvo geriausias seksas mano gyvenime.


Pasidalinkite šia naudinga informacija su kitais:

Geriausi vyrų draugai: vaginos ir masturbatoriai

Vyrui, neturinčiam nuolatinės moters intymiems santykiams, labai trūksta seksualinio pasitenkinimo. Natūralu, kad jam dažnai padeda...

5 būdai pratęsti sekso malonumus

Gudrus būdas kaip pratęsti seksą yra naudoti liežuvį. Ne, tai ne apie oralinį seksą ar...

Kaip pabaigti kartu: sinchronizuokimės su partneriu

Remiantis mokslu, statistiniais duomenimis ir kitais stebėjimais, vyrai bei moterys turi gana skirtingus seksualinius pojūčius....

Krūtų spenelių orgazmas

Pasirodo, kad malonumo viršūnę galima pasiekti ir nenusimovus kelnaičių. Masinė kultūra ir iškraipyti suvokimai apie...

Geriausias oralinis seksas

Žmogus gali pamiršti, kur pasidėjo raktus ar kur gyvena, tačiau niekada nepamirš koks buvo patirtas...

Masturbatoriai – vyrų malonumas

Ką reikia žinoti apie sekso žaislus vyrams, norint nusipirkti geriausią modelį už geriausią kainą. Viskas...

Seksas automobilyje

Seksas automobilyje yra toks jaudinantis! „Nagi, brangusis!… Užvesk jį!… Būk mano neklaužada berniuku!… Padaryk mane!…“...

Erotinės žinutės vyrui. Ugnį jos įžiebs akimirksniu

Kaip panaudoti dviprasmišką žinutę, kad pažadintumėte jo vaizduotę ir priverstumėte jį degti laukiniu troškimu? Mes...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

14 − eight =