Kodėl moterys myli blogiukus?

Kodėl moterys myli blogiečius? Jie yra šiurkštūs, grubūs, pasitikintys savimi, iš jų sklinda brutuali energija. Jie neskiria pernelyg didelio dėmesio savo moteriai, manipuliuoja ja, apgaudinėja, svetimoteriauja. Neretai pažeidinėja net įstatymus. Tačiau moteris, tarsi užhipnotizuota, nuolankiai žvelgia jam į akis, viską atleidžia ir apie kitus vyrus nenori net girdėti. Kodėl moterys taip myli blogus berniukus?

Kodėl moterys myli blogiečius? Brutualaus vyro įvaizdis

Blogų berniukų (bad boy) sąvoką į leksiką įvedė amerikiečių filmai, dažniausiai veiksmo filmai. Terminas pasirodė esąs pats tinkamiausias apibūdinti tokio tipo vyrus (beveik reiškinius). Šie vyrai turi ypatingą, kiaurai besiskverbiantį žvilgsnį. Ant jų kūno dažnai nelieka laisvos vietos nuo tatuiruočių, jie atrodo visiškai atsipalaidavę, nenoriai diskutuoja, jų pozos ir gestai aiškias parodo, kas čia yra viršininkas. Tokiam vyrui užtenka pažiūrėti į moterį, ir ji jau jo. Retai kuriai pavyksta atsilaikyti. Kodėl moterys yra godžios tokiems vyrams? Kodėl jos neteikia pirmenybės gerai išauklėtoms, garbingoms sieloms, kurios joms sukelia tik žiovulį ir nuobodulį?

Moterys myli blogiečius už pirmapradį vyriškumą

Moterys myli blogiečius už savybių kompleksą, būdingą pirmapradžiam vyriškumui: žiaurią jėgą, gebėjimą skverbtis į priekį, nesustoti prieš kliūtis, atsikratyti varžovais ir pirmam pasiekti tikslą. Jie pasirenkami dėl brutalios vyriškos esmės.

Ir net jeigu jų tikslo siekimo metodai ne visada yra visuomenei priimtini, o kartais net neteisėti, tai moterims nesvarbu. Nugalėtojai nėra teisiami. Moterys myli blogiečius dėl nežaboto noro laimėti, dėl baimės nebuvimo, dėl sugebėjimo visus parklupdyti vardan pergalės. Moteris pasiduoda valdžiai. Štai ir viskas.

Moterys myli blogiečius, kurie pasižymi alfa patinų savybėmis

Jie pasivys, paims ir prieš  nieką nesustos. Jeigu jis nusprendė, kad moteris turi priklausyti jam, taip ir bus. Taip, jam ir stengtis pernelyg nereikės, ji pati jam skirs prioritetą, atstumdama kitus.

Žinoma, amerikiečiai nėra šio tipo atradėjai, jis egzistavo visada. Tokių vyrų buvo ir rusų literatūroje: Pechorinas, Oneginas, Paratovas. Kuo mažiau mes mylime moterį, tuo paprasčiau jai patikti... – rašė poetai. Tokie herojai lengvai ir greitai įsimylėdavo, lengvai išduodavo, be gailesčio atstumdavo moteris. Tačiau dailiosios lyties atstovės prie jų visada skrisdavo, kaip plaštakės į ugnį.

Pavojus ir rizika paaštrina pojūčius

Blogi vaikinai yra mylimi dėl jų rizikos jausmo. Juk santykiai su jais tokie pavojingi, tarsi stovėtum ant bedugnės krašto: kutena nervus, stabdo širdį. Moterys myli blogiečius dėl nepalenkiamos drąsos, adrenalino. Santykiai su jais visada jaudinantis nuotykis. O tai, kaip žinia, itin paaštrina emocijas. Juk moterys santykiuose nori prieskonių. Joms nuobodu ramybė ir nuspėjamumas. O su blogiuku ji gauna daug adrenalino. Nuolat balansuodamos ant streso ribos, labiau vertina retas švelnumo akimirkas. Atrodo, kad daugelį moterų ypač traukia tai, kas sukels joms stiprias, audringas emocijas. Jas jaudina nuolatinis gyvenimas ant ugnikalnio: išdavystės, skandalai, grubumas, atstūmimai. Užtat po to kokie saldūs būna susitaikymai!

Be to, blogi vaikinai dažnai yra labiau patyrę ir nevaržomi sekso, nes per savo gyvenimą jie turi daugiau seksualinių partnerių, nei paprasti vyrai. Jų nekankina nepilnavertiškumo kompleksai, lengvai susipažįsta su moterimis ir nesunkiai pratęsia pažintį lovoje. Dažnas partnerių keitimas jiems yra įprastas reiškinys.

Nuolatinis poreikis kovoti, stimuliuoja moteris, kursto jų norą nugalėti varžoves ir laimėti būtent šį vyrą.

Moterys myli blogiečius. Aš jį perauklėsiu!

Daugeliui silpnosios lyties atstovių būdingas nesunaikinamas gynėjos ir gelbėtojos sindromas. Tai ypač aktualu jaunoms merginoms, kurios įsitikinusios, kad perauklės savo mylimąjį. Su jomis jis atsikratys žalingų įpročių, neigiamų charakterio bruožų, taps baltu ir pūkuotu. Jis turi būti išgelbėtas, ir tik aš galiu tai padaryti! mano jos. Jas traukia blogiukai tiek, kad net yra pasiruošusios iškęsti patyčias ir smurtą.

Psichologai tvirtina, kad damų, turinčių gelbėtojos ir gynėjos sindromą, meilės reikalai baigiasi nusivylimu: blogiukai sudaužo jų naivias idėjas ir sugriauna jų lūkesčius.

Blogi vaikinai ir geri vaikinai: kas laimi?

Vertindamos stipriosios lyties atstovus, moterys nevyriškomis savybėmis suvokia drovumą, kuklumą, nuolankumą, iniciatyvos stoką. Moterų akimis, už tokių charakterio savybių slypi vyriški kompleksai, baimė prarasti, ambicijų stoka, vangumas, apatija. Todėl, kai moteris gerbėjui sako: „Tu esi nuostabus draugas, galiu su tavimi pasikalbėti apie bet ką, tu visada mane suprasi“, jam tai reiškia pralaimėjimą ir nokautą. Nes tikroji šių žodžių prasmė yra tokia: „Aš nenoriu tavęs, tu manęs nejaudini, mes su tavimi neturėsime sekso, pamiršk tai! Užtat gebėjimas veržtis į priekį, nekreipiant dėmesio į kliūtis, noras pasiekti savo nepaisant priemonių, moterų supratimu, tai ypač vyriškos savybės. Ir tokio vyro moteris neatsisakys.

Moterys trokšta peržengti padorumo ribas

Moterys myli blogiečius dar ir dėl to, kad joms tai asocijuojasi su noru išsiveržti iš artimųjų, tėvų, auklėtojų primestų padorumo ribų, sako psichologai. Tos, kurios yra prisirišusios prie savo namų, vaikų, tėvų, nesąmoningai stengiasi pabėgti nuo šios įtakos, piešdamos sau iliuzinį blogiuko, kuris jas ištrauks iš rutinos, įvaizdį. Pelenei tai savotiškas princo ant balto žirgo analogas.

Ar tikrai gerai besielgiantys, garbingi vyrai neturi jokių šansų?

Tačiau ar tikrai gerai besielgiantys, garbingi vyrai neturi jokių šansų? Geri vaikinai nemoka kovoti, jie pasitraukia į šalį, kai moteriai blogai, ir vėl pasirodo, kai viskas gerai, sako psichologai. Taip pat nėra jokios garantijos, kad blogiukas padės. Bet jis bent pasistengs, nes jam patinka jaustis didvyriu. Geri vaikinai lengvai patenka į tetų, mamų, tėčių ir panašiai, įtaką. Ir jei bent vienam iš jo giminaičių jūs nepatiksite, santykių tikimybė bus lygi nuliui. O jeigu nepatiksite bent vienam blogiuko giminaičiui, jis jus mylės, nepaisydamas kitų nuomonės.

Moterys myli blogiečius. Geras vaikinas belsis nedrąsiai

Geras vaikinas stovės už jūsų durų ir belsis taip nedrąsiai, kad jo net negirdėsite. Jis apsisuks ir išeis namo, tvirtina psichologai. Blogasis vis tiek pateks pas jus. Jei jam neatidarysite durų, jis įeis pro langą. Išgersite validolio ir jam pasirodžius negalėsite kalbėti pusvalandį. Jūs net galbūt pademonstruosite pykčio priepuolį. Bet išspirti jo negalėsite ir nenorėsite, tai jau tikrai.

Trumpalaikėje perspektyvoje gerieji tikrai pralaimi blogiesiems. Tačiau ilgainiui gerieji laimi. Moteris anksčiau ar vėliau supranta, kad gyvenime nori šeimos, vaikų, tvirto užnugario, palaikymo. Ir ji pasirenka gerą vyrą.

Gyvenimui ir šeimai blogiukas – skausmingas pasirinkimas, atnešantis kančių. Būti su juo tarsi gyventi ant ugnikalnio. Tačiau nesantuokiniam ryšiui, kaip tikina daugelis moterų, jis nepakeičiamas. Su juo patirta aistra bus nepamirštama. Romanas su blogiuku gali tapti ryškiu gyvenimo epizodu ir suteikti neįkainojamos patirties, kurios reikia moteriai.

Moterys myli blogiečius. Kaip apsaugoti save santykiuose su blogiečiu?

Kaip apsisaugoti nuo santykių su blogiuku? Ogi niekaip. Turite tai įveikti kaip vėjaraupius. Tokie santykiai reikalingi norint įgyti moteriškos patirties, sveiko imuniteto ir daugiau niekada nepakliūti į tokius tinklus. Kai kurios moterys tai praeina ir net įveikia saugiai.

Tačiau tos dailiosios lyties atstovės, kurios per mažai pažaidė su „blogiukais“ ir laiku neparodė jiems tinkamos vietos gyvenime, nedažnai tampa laimingos…


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas