Aistringi šventinės nakties siužetai

Šventiniai scenarijai

Šventiniai scenarijai, vainikuojantys metų pabaigą, tiems, kurie laisvadienius planuoja praleisti santykių labui.

Besibaigiantys metai, tai ne tik laikas daugiau pagalvoti apie antrąją pusę, bet ir puiki proga įnešti kibirkšties į jau nusistovėjusį bendrą gyvenimą. Pagal Opiumo apklausą, nesvarbu, ar tai būtų pragmatiškos verslininkės, ar namų šeimininkės, ar iškilios menininkės – dauguma moterų metų pabaigoje ir sekančiais, laukia permainų asmeniniame gyvenime.

Tačiau tik pasakose stebuklai vyksta mostelėjus burtų lazdele. Gyvenime princesės pačios kuria savo laimę. O naujieji metai kaip niekad tinkami santykiams atnaujinti. Juk tai lengva ir linksma šventė, simbolizuojanti seno užbaigimą ir naujo pradžią. Be to, Naujųjų metų išvakarių magiją visada galima panaudoti, kaip svarų argumentą eksperimentams.

Kaip sakoma: Kas atsitinka Vegase, tas ir lieka Vegase. Tai yra, praėjusiuose metuose.

Taigi važiuojame. Pristatomi 5 karšti Opiumo rekomenduojami šventiniai scenarijai.

Einu ieškoti

Ar prisimenate, koks azartas ir jaudulys mus apimdavo vaikystėje, kai slėpdavomės spintoje ar ieškodavome draugų už užuolaidų ir po lovomis? Suaugusiųjų slėpynės gali būti tokios pat įdomios, ypač nusistatant keletą pikantiškų taisyklių ir palaipsniui keliant seksualinę temperatūrą.

Pavyzdžiui, ieškotojo, raiščiu užrištomis akimis, surastas žaidėjas turi nusivilkti kažkurią dalį savo garderobo ir/arba atlikti užduotį tiesiog suradimo vietoje: pirmą kartą – apkabinti, antrą – pabučiuoti, trečią – apdovanoti jausmingomis glamonėmis ir paskutinis turas tegul baigiasi aistringu seksu. Kad ilgai laukto intymumo neužgožtų erzinantys sužalojimai, šiame žaidimo lygyje būtinai išsirinkite tinkamą vietą slėptuvėms.

Karštoji Azija

Šventiniai scenarijai be šio siužeto neįsivaizduojami. Naktis tajų stiliumi yra trys viename variantas, be pralaimėjimo, abiems. Pirma, dėl Azijos kultūros populiarumo, tailandietiškas masažas ilgą laiką buvo vienas iš vyrų erotinių fantazijų lyderių. Antra, tai leidžia pasinerti į jaukią egzotiškų atostogų nuotaiką ir visiškai atsipalaiduoti. Galiausiai, tailandietiškų technikų galima išmokti ir daugelis iš jų nėra tokios sudėtingos. O ir reikalavimai tokio scenarijaus įgyvendinimui gana demokratiški. Čia galima apsiriboti būtiniausiausiais atributais – sekso paklodė, masažo aliejus, masažinė žvakė, arba sukurti pilną Tailandą su atitinkamu dekoru, meniu ir kostiumais.

Tailando vakaro siužetui taip pat nėra griežtų reikalavimų. Sugalvokite bet kokius klasikos variantus, svarbiausia, kad juose būtų trys pagrindiniai ingredientai: atsipalaidavimas, erotinis kūno masažas ir, žinoma, aistringas seksas, desertui. Atpalaiduojančiam pasiruošimui puikiai tiks tradicinis mylimo žmogaus pėdų plovimas – į dubenį su šiltu vandeniu įpilkite spygliuočių tinktūros – tai ne tik naudinga, bet ir įneša į procesą naujametinių natų, arba bendra burbulinė vonia. Kūno masažą pradėkite nuo jausmingo aliejaus pylimo ant savo ir partnerio kūno. Po to sklandžiai delnais slyskite per sėdmenis, krūtinę ir kitas nuogo kūno dalis, stimuliuodami erogenines zonas. Na, o po masažo pereikite prie pagrindinio dalyko, papildydami šią dalį naujomis technikomis ar sekso žaislais.

Šventiniai scenarijai

 

Šalta! Karšta!

Ši variacija, dar vieno gerai žinomo žaidimo, ne tik praskaidrins suskambančių vidurnakčio kurantų laukimą, bet ir taps išeitimi tiems, kurie drovisi tiesiogiai įteikti partneriui seksualininės paskirties dovaną. Paslėpkite erotinę dovaną bute ar name ir pakvieskite mylimąjį ją surasti. Pridėkite žaidimui jausmingumo, palydėdami jo paieškas ne tik tradiciniais šalta/karšta, bet ir jaudinančiomis užuominomis, kokia tai dovana, kuriai kūno daliai skirta ir, kaip jam bus malonu. Svarbiausia pasirinkti tinkamą dovaną. Patikėkite, po valandos paieškų suradus didžiulį juodą dildo – vyras iš šalies gali ne tik komiškai atrodyti, bet ir gali sugadinti šventę. Geriau pradžioje teikti pirmenybę šiuolaikiniams, ne fiziologiškai atrodantiems, žaislams, o tokiems kaip vibruojantis masažuoklis dviems ar stilingas vibratorius poroms.

O kai išrinktasis, visas laimingas, ras žaisliuką, tuoj pat pakvieskite jį išbandyti. Vibruojantis masažuoklis dviems ir vibratorius poroms, puikiai papildys klasikinį seksą. Argi ne puikūs šventiniai scenarijai?

Kreivų veidrodžių karalystėje

Drąsiausiems patiks kardinalaus apsikeitimo vaidmenimis scenarijus. Juk Naujieji metai kupini stebuklų, vadinasi, šią naktį gali įvykti siužetas, kuriame veikėjai pasikeičia kūnais. Kurį laiką tapkite Juo ir pakvieskite jį tapti Tavimi lovoje! Glostykite savo mylimąjį taip, kaip trokštate, kad vyras su jumis darytų – ilgai, sustojant ties jautriausiomis vietomis, siūlant jums malonias pozas ir sekso formas. Jūsų partneris, savo ruožtu, tegul leidžiasi į idealias jam, moteriškas glamones. Toks žaidimas bus tikrai įdomus eksperimentas, o kartu ir labai naudinga emocinė patirtis, padėsianti geriau suprasti vienas kito norus.

Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

nineteen − nine =