Ko vyrai nori lovoje?

Ko vyrai nori lovoje

Ko vyrai nori lovoje? Pas mus, biure, užvirė diskusija apie tai, kad vyrai kažkodėl retai pasipasakoja, ką naujo norėtų išbandyti intymiojoje srityje. Ir mes nusprendėme atlikti eksperimentą.

Pakalbinome artimus bičiulius, kad išsiaiškintume: apie kokį seksą jie svajoja? Dalinamės šia vertinga informacija su jumis. Išsisaugokite.

Andrius, 27 m

Ko vyrai nori lovoje

Su mergina draugauju trejus metus. Dvejus iš jų gyvename kartu. Žinoma, dabar sekso yra daug mažiau, nei anksčiau. O kai prie to priartėjame, viskas būna labai įprastai. Tada su ja nusprendėme pradėti eksperimentuoti – nusipirkome žaisliuką, skirtą porai, sekso parduotuvėje ir išbandėme instrukcijoje pateiktas pozas, apie kurias anksčiau net nežinojome. Tiesą sakant, tai tikrai atgaivino intymumą. Aš tik už tokį aistros atgimimą. Štai jums ir atsakymas, ko vyrai nori lovoje.

Jonas, 45 m


Ko vyrai nori lovoje? Hmm… Dievinu, kai mano žmona, užsidegusi, staiga, čia ir dabar, ima reikalauti ją pamylėti. Ir nesvarbu kur esame: lėktuve, vakarėlyje su draugais, ryte virtuvėje, ar pas tėvus.

Nerimantas, 49 m

Ko vyrai nori lovoje
Geras klausimas. Neatsakysiu jums, ko vyrai nori lovoje. Verčiau pasakysiu, ko negaliu pakęsti. Nepakenčiu, kai moterys užsiima seksu tylėdamos, kaip partizanai. Man patinka klausytis, girdėti aimanas, jausti, kad jos mėgaujasi procesu. Man tai patinka. Ir aš toks ne vienas.

Aivaras, 28 m

Ko vyrai nori lovoje
Jeigu ką nors darau ne taip, gal skausmingai, reikia apie tai kalbėti, o ne kęsti ir vėliau skųstis draugėms, mamai ar močiutei.

Igoris, 55 m


Man patinka stebėti įsiaudrinusią moterį paties įkarščio metu, tai labai jaudina. Jeigu jau moteris guli mano lovoje, šalia manęs, vadinasi, ji man patinka. Atsipalaiduokite, išsiskleiskite, moterys! Jūsų celiulitai mums nerūpi. Ir tai yra viskas, ko nori vyrai lovoje.

Dominykas, 28 m


Ko aš noriu? Dirty Talk. (nešvankių šnabždesių). „Brangusis“, „mielasis“, „aš tavęs labai noriu“ – žinoma, nuostabu. Tačiau kartais trokštu išgirsti ne tai, o „dulkink mane visaip“.

Arnoldas, 43 m


Ko vyrai nori lovoje. Galiu atsakyti už daugelį iš jų. Vyrai mėgsta įvairovę. Ne tris standartines pozas, o, pavyzdžiui, dešimt. Deja, ne visas moteris domina vyrų norai, o po to inkščia, kad esame neištikimi.

Tomas, 38 m


Jei moteris netikėtoje vietoje man ištartų: „Aš be kelnaičių. Daryk su manimi, ką nori“, tikriausiai iš karto pasiūlyčiau tapti mano žmona.

Opiumo eksperimento išvados apie tai, ko vyrai nori lovoje

Lietuvoje dar nesusiformavo intymių santykių kultūra. Partneriai nėra pratę vienas su kitu kalbėtis, aptarinėti savo seksualines fantazijas ir troškimus. Vadinasi iš čia ir kyla nepasitenkinimas intymiu gyvenimu. Kad seksas būtų aistringas, ryškus ir tenkintų abu partnerius, būtina tarpusavyje kalbėtis, aptarti savo troškimus ir lūkesčius. Netylėti apie tai, kas kelia diskomfortą procese, dalintis tuo, ką norėtumėte išbandyti ir, tuo pačiu, nebijoti įžeisti partnerio.

Diskutuoti apie seksą yra normalu ir netgi būtina.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas

Homoseksualaus kunigo išpažintis…

Didžiąją gyvenimo dalį galvojau: kaip norėčiau būti gimęs paprastu žmogumi “, – sako homoseksualus kunigas...

Kokie apatiniai drabužiai mėgstami vyrų?

Norėdamos pritraukti dėmesį ir sužavėti vyrą, turite žinoti, kokia merginos ar moters išvaizda ir aprangos...

9 dalykai, kurių vyrai nori lovoje

Palikdami nuošalyje juokelius apie kefyrą ir televizoriaus pultelį, apie kuriuos, kaip manoma, lovoje gulintys vyrai...

Ką dovanoti moteriai kovo 8 proga?

Artėja pirmasis pavasario mėnuo, o kartu su juo, pastovus kaip pats pavasaris, vyriškas galvos skausmas......

Geriausi visų laikų meilės patarimai

Vyrams patinka moterys, kurios visuomenėje elgiasi lyg karalienės ir, kaip paleistuvės - lovoje......

Aistra

Žmona jį užtiko su kita. Niekaip nenustebau, nes jo aistra visada buvo stipresnė už jį......

Sekso taisyklės: viskas apie kunilingą

Bet kuris vyras yra patinas, jis gimsta tam, kad paimtų ir gautų valdžią, nesvarbu pasaulio...

Kodėl vyrai sugrįžta pas pirmąsias?

Pirma moteris – reiškinys arba fenomenas, egzistuojantis daugumos vyrų gyvenime. Jeigu tikėti serialais ir jausmais,...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

three + four =

WordPress PopUp Plugin