Geriausios pozos G taško stimuliavimui

G taškas

G taškas. Šiame tekste daugiausia dėmesio bus skiriama sekso pozoms, kuriose geriausiai stimuliuojamas G taškas. Kadangi daugelis moterų patiria pasitenkinimą stimuliuojant šią erogeninę zoną, tad informacija tikrai bus naudinga daugeliui mūsų skaitytojų. Prieš neriant į sekso pozas, kurios labiausiai jaudrina G tašką, turėtumėte žinoti, kas tai yra ir kur jis yra. Vienas iš svarbiausių gero sekso kriterijų kiekvienam iš mūsų yra pasiekti orgazmą ir, taip pat, padėti pasitenkinti partneriui. Puiku, kai meilužiams tai nesuteikia sunkumų. Bet ką daryti tiems, kuriems tai nepavyksta arba tiems, kuriems jau nusibodo sekso monotonija? O gal norite suteikti savo partneriui ypatingą malonumą. Mes visi puikiai žinome, kad norint pasiekti orgazmą tiek vyrams, tiek moterims svarbiausia yra teisingai stimuliuoti partnerio erogenines zonas, tai yra tas vietas, kurios jautriausios glamonėms.

Nuostabi vietelė, vadinama G tašku

Apskritai kiekvienas iš mūsų įsivaizduojame, kokios yra erogeninės zonos ir kur yra pagrindinės, tačiau mums daug kas lieka paslaptinga. Dauguma žmonių, besidominčių seksualine tema, ne kartą yra girdėję, kad moters kūne yra viena nuostabi vietelė, vadinama G tašku, kurio poveikis sukelia galingą orgazmą. Nepaisant to, kad ši tema šiuo metu populiarėja daugelyje šaltinių, daugeliui nepavyksta jo atrasti. Pabandykime praskleisti šios paslapties šydą.

Kaip stimuliuoti G tašką

Kaip galima stimuliuoti šį tašką? G taškas yra tokioje padėtyje, kuri neleidžia jo stimuliuoti įprasto lytinio akto metu, išskyrus tuos atvejus, kai partneris turi varpą, kuri erekcijos metu įgauna išlenktą formą. Todėl norint jį stimuliuoti, reikia pasirinkti tam tikrą pozą. Paprastai rekomenduojama padėtis iš nugaros (moteris gali atsiklaupti ar atsigulti ant pilvo), arba užimti „raitelės“ poziciją, kad galėtų lengvai kontroliuoti partnerio judesius. Tačiau geriausias ir efektyviausias poveikis G zonai pasiekiamas specialiai sukurtų sekso žaisliukų pagalba.

G taško vibratorius

Šiandien jie yra taip plačiai naudojami ir tokie įvairūs, kad prieš įsigyjant turėsite nuodugniai ištyrinėti savo pojūčius ir G taško vietą. Skiriamasis vibratorių, skirtų stimuliuoti G taškui, bruožas yra lenkta forma. Jie gali turėti tik vos pastebimą išlenkimą arba aiškiai išreikštą. Taip pat vibratoriai gali būti ploni, kaip jūsų pirštas, arba labai stori, labai trumpi arba labai ilgi. Turėtumėte pasirinkti masažuoklį pagal savo fiziologines savybes. Vibratorius turėtų būti pakankamai ilgas, jei jūsų G taškas yra giliai, tačiau jei jis yra arti makšties angos, jums gali būti maloniau naudoti trumpesnį žaislą. Jei stimuliavimui pakanka lengvo stimuliavimo, pakanka naudoti vibratorių, kuris neturi labai ryškiai išlenkto galiuko, o jei reikia stipresnio efekto, geriau rinkitės labiau išreikštą.

Medžiaga, iš kurios pagamintas sekso žaislas, turi didelę reikšmę

Medžiaga, iš kurios pagamintas sekso žaislas, taip pat turi didelę reikšmę. Vibratorius gali būti pagamintas iš plastiko, metalo arba kietojo latekso, toks žaislas tinka mažiau jautriam ar giliai esančiam G taškui. Bet jei esate pakankamai jautri, geriau naudokite minkštesnį vibratorių, pavyzdžiui, pagamintą iš silikono. Šio tipo vibratoriai gali turėti kelis vibracijos lygius, kad galėtumėte pasirinkti sau tinkamiausią. Taip pat yra produktų, kurių vibracija yra pulsuojančio tipo. G taškui stimuliuoti tinka ir vibratoriai su besisukančiu galiuku. Jais galite reguliuoti ne tik sukimosi greitį, bet ir lenkimo kampą bei gylį. Reikėtų prisiminti, kad nepaisant to, ar ketinate naudoti specialų masažuoklį, ar ne, norėdamos pasiekti geriausią efektą, turėsite paeksperimentuoti ir pajausti kas jums labiausiai tinka.

Taigi, pradėkime. “Šuniuko” poza 

G taškas sėkmingiausiai stimuliuojamas Šuniuko pozoje. Mylintis šioje pozicijoje, patiriamas maksimalus pasitenkinimas. Jūs galite mėgautis „banaliu“ intymumu, arba išbandyti analinį seksą iš šios padėties – tai taip pat labai malonu. Sekso, Šuniuko pozoje, metu, tam, kad pasiektumėte maksimalų efektą, išrieskite nugarą kaip katė ir šiek tiek nuleiskite apatinę kūno dalį.

G taško poza „Rider“ (moteris viršuje)

Jojikės poza yra viena paprasčiausių ir tuo pačiu mėgstamiausių moterų sekso pozų. Matyt, būtent, todėl, kad šioje padėtyje jos gali kontroliuoti visą procesą, o G taškas stimuliuojamas lengvai ir natūraliai. Galite nusistatyti jums labiausiai patinkantį kūno pasvirimo kampą, tempą arba drąsiai pakeisti sekso padėtį į kitą.

G taško poza “Kojas aukštyn”

Tai taip pat tobulai stimuliuojant G tašką poza. Kaip matote iš paveikslėlio, šioje padėtyje kojos yra užkeltos ant partnerio pečių. Pirma, jūs gulite misionieriaus pozicijoje, tada, kai tik vyras įsiskverbia, užkeliate kojas ant jo pečių. Daugelis moterų teigia, kad kuo aukščiau kojos pakeltos, tuo daugiau malonumo patiria.

G taško poza “Atvirkštinė jojikė”

Poza “Atvirkštinė jojikė” yra „Jojikės“ pozos modifikacija. Moteris sėdi ant vyro, tik atsukusi nugarą į jį. Pasilenkite į priekį, kol rasite sau patogiausią kampą, kuriuo pasieksite G taško stimuliaciją, tuo pačiu galėsite įsikibti į partnerio kulkšnis. Šioje padėtyje bus patogu atlikti sukamuosius judesius klubais, apibūdinamus aštuonetu, arba tiesiog judėti aukštyn ir žemyn – kaip jums maloniau.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas naujiems pojūčiams!

Jūsų užsakytos aistros prekės bus patalpintos neperregimoje pakuotėje, be informacijos apie turinį ir visiškai anonimiškai! Pristatymas per 1–2 darbo dienas visoje Lietuvoje ir už jos ribų!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis Opiumas