Prostatos masažas ir sekso žaislai

Prostata

Prostatos masažas. Prostata yra jautriausias vyro kūno taškas, kurio stimuliacijos teikiami pojūčiai dažnai lyginami su moterų G taško stimuliacijos pojūčiais. Stimuliuojama prostata geba ne tik suteikti neįprastai malonius pojūčius lytinio akto metu, bet ir išsaugoti brangią vyro sveikatą.

Reguliarus prostatos masažas padės išvengti prostatito, impotencijos

Reguliari, aukštos kokybės, prostatos stimuliacija padės išvengti tokių nemalonių ligų kaip prostatitas, impotencija ir kitos uždegiminės ligos. Pagrindinis dalykas yra teisingas požiūris į šį klausimą: toks masažas turi būti atliekamas ne tik reguliariai, bet ir kokybiškai. Norint pasiekti maksimalų prostatos masažo efektą, taip pat suteikti malonių pojūčių vyrui, reikia teikti pirmenybę specialiems sekso žaisliukams, kurie yra sukurti būtent šioms problemoms išspręsti. Dėl anatominės formos tokie žaislai gali lengvai surasti prostatą ir atlikti kokybišką, o svarbiausia – naudingą masažą.

Prostatos masažuoklis Hugo

Prostatos masžuoklis

Kaip surasti prostatą?

Prostata yra 4-5 centimetrų gylyje nuo išangės pradžios. Taip pat verta paminėti, kad įskverbus sekso žaisliuką į išangę, vibruojančią dalį būtina nukreipti pilvo ertmės link, nes ten ir yra brangus auksinis taškas. Daugelis vyrų ir moterų daro klaidą, kuomet prostatos stimuliacijos metu, nukreipia išlenktą stimuliatoriaus galiuką link nugaros, taip nuvildami save nepatenkintais lūkesčiais. Norėdami palengvinti prostatos paiešką, nenaudojant specialių priemonių, turite būti šiek tiek susijaudinę. Tai padidins P taško dydį ir jis bus greičiau apčiuopiamas.

Vibruojantis prostatos masažuoklis su penio ir sėklidžių žiedais

prostatos masažas

Prostatos masažas. Kaip veikia masažuokliai?

Prostatos masažuokliai užima gana didelę sekso žaislų rinkos dalį. Jų įvairovė kasmet didėja, nes atsiranda didžiulė šios kategorijos paklausa. Pagrindinė masažuoklių grupė yra: vibratoriai, išangės kaiščiai, strap on ir kiti. Žaislų forma ir dydis gali būti įvairūs. Kalbant apie pačius prostatos masažuoklius, jie turi tikslinę formą. Šie masažuokliai, kaip ir G taško stimuliatoriai vibratoriai, turi išlenktą galiuką ir gana stiprų vibracijos režimą. Su jų pagalba reikiamo, erogeninio vyriško taško paieška tampa kelis kartus greitesne. Tam tikri moteriški sekso žaisliukai neabejotinai gali būti naudojami ir vyrų malonumui, tačiau jų pagalba ne visada įmanoma pasiekti geriausią rezultatą. Tam tikslui sukurta visa prostatos stimuliavimo sekso žaislų linija, kurios gausu Opiumas internetinėje sekso prekių parduotuvėje. Bet jei trokštate patirti prostatos masažo malonumą ir neturite po ranka specialaus žaislo, galite naudoti moterišką G taško stimuliatorių. Štai keletas taisyklių, kurių reikėtų laikytis atliekant šią procedūrą:

  • Naudokite tik tuos masažuoklius, kurie yra šiek tiek išlenkti per visą ilgį.
  • Masažuoklio gale turi būti stiprus vibracijos elementas.

Kaip naudoti prostatos masažuoklius?

Rinkdamiesi žaislą prostatos masažui, atkreipkite ypatingą dėmesį į tuos stimuliatorius, kuriuose yra galingas vibracijos elementas. Sukamaisiais judesiais jie padės lengviau rasti prostatą. Visi masažuokliai taip pat turėtų papildomai veikti vyro tarpvietę. Po tokios masažo procedūros atsidursite pačioje seksualinės palaimos viršūnėje. Nė vienas stipriosios lyties atstovas negali atsispirti tokiam aistros ir seksualinio pasitenkinimo pojūčiui.

Stipriausias jūsų gyvenime orgazmas

Jei norite į sekso žaidimų pasaulį įnešti ką nors naujo ir anksčiau nepatirto, pabandykite pakviesti savo damą sekso metu naudoti strap-on. Tokie eksperimentai ne tik teigiamai paveiks vyrišką sveikatą, bet ir suteiks  neprilygstamą paslaugą siekiant stipriausio jūsų gyvenimo orgazmo.

Naudoti prostatos masažuoklius yra paprasčiau, nei paprasta. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įskverbti žaislą į išangę, įjungti jūsų reikalavimus ir pageidavimus atitinkantį vibracijos režimą, rasti maloniausią malonumo tašką ir pabandyti atsipalaiduoti. Prieš įskverbiant masažuoklį, pasirinkite tinkamą analiniams žaidimams skirtą lubrikantą, kad maloniau ir sklandžiau įslystų. Jei norite, suteikite papildomą rankų stimuliaciją.

Šildantis analinis lubrikantas

analinis lubrikantas prostatos masažui

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis Opiumas