Geriausias minetas

Minetas

Minetas arba oralinis seksas

Geriausias minetas. Daugelis damų su malonumu atlieka oralinį seksą, mėgaudamosi juo ne mažiau nei patys džentelmenai ir netgi tapdamos šio intymaus akto valdovėmis. Patikėsite ar ne, bet buvo atvejis, kuomet dėl to, kad žmona nemalonino vyro oraliniu seksu, subyrėjo visa imperija. Turima omenyje – finansinė imperija.

Kvapą gniaužiantis minetas

Labai turtingas vyras įsimylėjo striptizo šokėją, kuri gebėjo dovanoti kvapą gniaužiantį minetą. Kvapą gniaužiantį – tiesiogine šio žodžio prasme. Jis daug metų pragyveno su žmona, su kuria buvo draugai, verslo partneriai, augino tris vaikus, tačiau moteris šaltai ignoruodavo vyro oralinių glamonių prašymus. Ir tuomet nutiko ši istorija su striptizo šokėja. Dėl to kilo skandalai, nuoskaudos, turto dalijimas, akcijų žlugimas, stresas… Viskas, kas buvo statoma dešimtmečius – žlugo. Šio žlugimo kaltininkas buvo tiesiog… oralinio sekso nebuvimas.

Atsisakymas oralinių glamonių – rizikingas

Laikai praėjo, kai minetas buvo laikomas prakeiksmu. Minčių, kad tai amoralu, šlykštu, išsigimėliška, nuodėminga ir vulgaru – tučtuojau atsikratykite. Dabar yra kita era ir be mineto – seksas nebe seksas. Viskas, kas patinka dviem vienas kitą  mylintiems žmonėms, yra leistina, priimtina  ir gražu, nepaisant visuomenės požiūrio. Atsisakymas mylėtis oraliniu būdu yra rizikingas, turint omenyje harmoniją santykiuose.

Kai į santykius atsėlina sausra

Šiame tekste neliesime oralinio sekso būdų, peržvelgsime tik keletą pozų, norėdami suteikti jums idėjų, jeigu dar kažko neišbandėte ar jaučiate į santykius atsėlinančią sausrą.

Minetas

 

1. Minetas. Pradėsime nuo oralinio sekso žanro klasikos, nemėgindami nieko nustebinti. Ši poza yra viena iš minėtos klasikos, ir ji ne tik patogi, bet ir ypatingai jaudinanti. Jei viskas atliekama teisingai, moteris mėgaujasi ne mažiau nei vyras būdami tokiose kūnų padėtyse.

Stora, minkšta pagalvėlė po jos keliais, šiltos grindys, intymi aplinka… visa tai yra labai svarbu geram oraliniam seksui.

Minetas yra moteriškas menas

Moteris neturėtų skubėti. Kuo ilgiau ji sugebės išlaikyti savo partnerį ties pačia orgazmo riba, tuo jis bus ryškesnis ir galingesnis. Nuostabusis minetas yra moteriškas menas lydimas vyro gebėjimu apdovanoti moterį komplimentais ir, žinoma, kunilingu. Paprastai fantazijų materializavimas ir vienas kito troškimų įgyvendinimas leidžia išlaikyti aistrą ir tvirtą ryšį tarp partnerių.

Minetas

2. Ši laikysena yra ir patogi, ir pikantiška ir jausminga savo neįprastumu. Tai išmanantys patvirtintų. Jei už moters būtų veidrodis, vyrą tai dar labiau įkaitintų. Ar gali būti labiau vyrą jaudinantis vaizdas už grakštų ir besirangantį iš pasitenkinimo moters kūną.

Atliekant minetą vertėtų pažaisti su užpakaliuku

Dailiosios lyties atstovėms atliekant minetą vertėtų pažaisti su savo užpakaliuku, tai išstumiant jį, tai pakeliant šiek tiek aukščiau, tada nuleidžiant, išriečiant apatinę nugaros dalį ar išskečiant šlaunis. Didelė tikimybė, kad vyras neatlaikęs įtampos – palūš ir, palikęs minkštasuolį, įsiskverbs į ją iš nugaros. Tokiu atveju jo nereikia tramdyti, nes būtent dėl ​​to viskas ir pradėta. Nebent moteris buvo suplanavusi mėgautis baltyminiu kokteiliu.

minetas

3. Minetas turi daug atlikimo technikų. Dėl tos priežasties dabar labai madingi specialūs oralinio sekso kursai. Tai savaime nėra blogai, nes iš savo draugių visko neišmoksi. Trečioje iliustracijoje pavaizduotoje padėtyje patogu praktikuoti taip vadinamos gilios gerklės techniką, kai varpa visiškai įskverbiama į moters burną. Jei jums tai naujiena – būkite atsargios, jei ne – žinote, apie ką kalbama. Atmesta moters galva padaro tiesioginį įėjimą iš burnos į stemplę, o penis ramiai nugrimzta iki galo.

Kai penis yra didelės apimties

Vyras turi būti labai dėmesingas ir atsargus su moterimi, mylėdamasis šia technika. Ir, žinoma, neturėtumėte jos praktikuoti, jei penis yra didelės apimties.

minetas

4. Ši poza mėgstama aktyvaus oralinio sekso gerbėjų. Čia vyras valdovas. Jis kontroliuoja intymaus akto ritmą ir dominuoja, o ji yra “priversta” jam paklusti. Šis emocinis fonas jaudina daugelį porų. Vyro pranašumo jausmas ir moters suvaržymas. Jūs netgi galite išbandyti rolinių vaidmenų žaidimą su šiurkščiais prievartos elementais ar grubiais epitetais. Vyras, žinoma, neturėtų persistengti ir būti atsargus, švelniai prisispausdamas moters galvą ir atsargiai įstumdamas vyriškumą į burną.

Vyro dominavimas

Moterys įsivaizduoja save prievartaujamomis

5. Penktoje iliustracijoje dar akivaizdesnis vyro dominavimas. Jis tiesiogine prasme pasitenkina į savo moters burną, o jai nieko kito nebelieka, kaip tik paklusti. Turintiems plačią intymaus gyvenimo pasaulėžiūrą, tai gali būti ypač malonus ir beprotiškai jaudinantis seksas. Jūs netgi galite įsivaizduoti, kad esate prievartaujamos. Tik vėlgi svarbu nepersistengti, stumiant varpą į moters burną. Gerklė nėra guminė.

Oralinis seksas su šampanu

6. Mineto metu galite paaštrinti ir sustiprinti abipusius pojūčius taip, kaip parodyta šiame paveikslėlyje, derinant oralinį seksą su šampanu. Jo burbuliukai švelniai svaigins, o jei dar gėrimas šaltas, tuomet… Šampanas su kąsneliu penio yra tikrų sekso gurmanų tema.

Dabar šiek tiek daugiau informacijos apie pačią pozą. Jei moteriai po keliais bus minkštas kilimėlis, tokioje padėtyje atliekamas minetas ją ir jį dar labai jaudins. Už moters esantis veidrodis padės padidinti emocinį to, kas vyksta, foną. Žvilgsnis į moters sėdmenis oralinio sekso metu vyrą dar labiau sujaudins.

Stimuliuojama išangė

7. Ši poza patiks vyrams, turintiems jautrią išangę, arba tiems, kurie nori tai išbandyti. Išangės stimuliavimas kartu su minetu suteiks vyrui neįtikėtiną pasitenkinimą, jei moteris viską atliks sumaniai. Sumaniai, tai neskubant, atsargiai ir švelniai. Ir pats oralinis, ir pirštų žaismas turėtų būti itin švelnus.

Geras analinio sekso lubrikantas, galbūt specialus vibratoriusšiam tikslui, trumpi moters nagai ir, žinoma, vyro pasinaudojimas klizma prieš sekso seansą. Visa tai yra papildomos žaidimo rekomendacijos.

Su dildo

8. Ne tik vyrui atliekamo mineto metu galima paaštrinti pojūčius. Jei jūsų namuose yra veidrodinė ar žvilgių plytelių siena ir turite dildo su siurbtuku, išbandykite seksą „trise“. Ši poza padės realizuoti tokią erotinę fantaziją.

Sušildo liežuviu

Parklupdęs moterį keliais ir pats atsisėdęs ant kėdės, vyras pirmiausia ją sušildo liežuviu. Tada, pritvirtinęs sekso žaislą ant sienos, jis padeda į makštį įskverbti dirbtinę varpą. Sėdėdamas ant kėdės, jis mėgaujasi oraliniu seksu, o moteris, užsimerkusi ir siūbuodama, fantazuoja apie seksą su dviem vyrais.

NetikėtumasMinetas ir netikėtumas

9. Tęsiant pojūčių sustiprinimo temą, negalima praleisti netikėtumo ir spontaniškumo faktorių. Daugelis mano, kad tai patys geriausi afrodiziakai. Jie labai jaudina ir sukuria ypatingą emocinį foną.

Pagavusi momentą, staiga moteris gali pradėti oraliniu būdu tenkinti vyrą, pavyzdžiui, per sekmadienio pusryčius, kai vyras to visiškai nesitiki.

Labai svarbu, kad būtų paruoštas koks nors ypatingai mylimas vyro patiekalas, o moteris prisėlinusi pradeda į ekstazę varantį veiksmą, kai jis jau pusryčiauja. Belieka tikėtis, kad vyras nepasprings nuo netikėtumo.

RizikaOralinis seksas su rizikos faktoriumi

10. Minetas ir, žinoma, rizika! Galimybė būti pagautam vilioja daugelį. Tai priskiriama kategorijai „draudžiami vaisiai yra saldūs“. Ne visi ryžtasi tokioms avantiūroms, tačiau stiprios emocijos suartina žmones, jei jie patiria jas kartu. Įsivaizduokite, kiek laiko jaunavedžių pora prisimins tokį erotinį nuotykį. Ar turėjote ką nors panašaus? Nebūtinai, žinoma, per vestuves, bet, pavyzdžiui, ant parko suoliuko, lifte, galinėje taksi sėdynėje, paskutinėje kino teatro eilėje… na, niekada nežinai, kur dar, bet tik tam, kad rizikuotum ir galėtum iš tikrųjų būti pagautas … minetas šiuo požiūriu yra nepaprastai įdomi patirtis.

Kviečiame apsilankyti mūsų Facebook paskyroje