Karštasis Kleopatros desertas

Kleopatros oralinio sekso technikos

Kleopatros oralinio sekso technikos, arba kaip tapti Deive lovoje.

Išsaugoti romantiškus santykius ne visada paprasta. Nesvarbu, kiek laiko pora bebūtų kartu, sėkmingam meilės vystymuisi reikia abiejų partnerių pastangų. Ir jeigu vyras dažniausiai atlieka gynėjo, aprūpintojo ir padėjėjo, saugančio savo sielos draugę, vaidmenį, tada atsakomybė už ryšio jausmingumą poroje dažniau tenka moteriai. Jeigu moteris turi tokių įgūdžių, kaip Kleopatros desertas, tada tikimybė ryškaus, gyvybingo seksualinio gyvenimo garantuota.

Kleopatros oralinio sekso technikos

Kas tai yra ir kodėl jos pavadintos Egipto imperatorienės vardu? Šis įgūdis – tai visas kompleksas jaudinančių technikų, paremtų oraliniu seksu. Įvaldžiusi nors keletą iš jų, net kukli moteris gyvenime, gali tapti nepailstančia pantera lovoje. Kas įtraukta į šį desertą ir kodėl jis siejamas su Kleopatra?

Egiptietiškoji erotika

Istorikų, kino ir įvairių literatūros kūrinių dėka daugelis žino, kad Kleopatra buvo labai temperamentinga persona. Moteriai, kaip jokiai kitai, buvo svarbu laisvi, neįpareigojantys santykiai ir, ji palankiai žiūrėjo į seksualinius eksperimentus miegamajame. Kleopatros oralinio sekso technikos ir meistriškas jų atlikimas jai pelnė pravardę Moteris su tūkstančiu burnų. Pasak gandų, imperatorė tokiu būdu patenkino daugiau nei šimtą partnerių. Kad kiekvienas meilės žaidimas būtų unikalus, Kleopatra naudojo įvairias technikas. Glamonių metu ji sujungdavo lūpas, liežuvį, gerklę ir savo kūną. Nepaisant to, kad visi jos veiksmai buvo susiję, išskirtinai, su minetu, tai neatimdavo galimybės suteikti vyrams malonumą krūtų, šlaunų, rankų ir kojų prisilietimais.

Pagrindinės Kleopatros oralinio sekso technikos

Norint tapti tikra Kleopatros deserto meistre, reikia nemažai praktikos ir pasiruošimo. Taip yra todėl, kad kai kurie vyro pamaloninimo būdai pradedančiosioms gali pasirodyti gana sudėtingi. Visų pirma reikia atsikratyti neteisingo išankstinio nusistatymo, kad dažnas oralinis seksas yra iškrypimas. Vyrai dievina minetą ir jiems be galo patinka eksperimentuoti šia kryptimi. Jeigu esate pasirengusi išskleisti vaizduotę ir, pritaikyti jau seniai naudojamas karštąsias praktikas, rezultatas jus maloniai sužavės.

Pirmoji technika: Shirley Temple

Daugelis damų stebisi, kodėl Kleopatros oralinio sekso technikos buvo pavadintos žavingosios Holivudo gražuolės vardu. Tačiau čia nėra nieko nuostabaus. Šio jaudinančio akto metu būtina įtemptą liežuvio galiuką aistringai vedžioti išilgai penio – aukštyn/žemyn, arba visiškai atpalaidavus, braukti juo, pradedant nuo kapšelio, per visą penio stormenį link galvutės (tik – nuo pagrindo į viršų). Tai primena ledinuko laižymą, kurį kažkada pademonstravo jau minėta aktorė. Kiekviena gali įvaldyti šią techniką, o rezultatas būna labai įspūdingas.

Antroji oralinio sekso technika: Eglingas

Kitas oralinio sekso tipas, įtrauktas į būtinų Kleopatros malonių sąrašą – Eglingas. Gebėjimas jaudinančiai žaisti su vyro sėklidėmis ir sumaniai, dėmesingai elgtis su šia ypatingai jautria, turinčia daug nervinių galūnėlių zona, yra būtent tai, kas išskiria išmintingą, nuovokią meilužę nuo mėgėjos. Juk tik vienas neteisingas judesys ir, vyro įspūdžiai, patirtis bei požiūris į jus taps nemaloniais. Pradžioje pabandykite pradėti tiesiog laižydamos kapšelio odą visu liežuvio paviršiumi ir atidžiai stebėdamos jo reakciją. Kai tik pasijausite drąsiau, imkite liežuvėliu darbuotis vienoje riešutėlių pusėje. Liežuviu eikite žemyn aplink kapšelį, iki tarpelio tarp sėklidžių. Lėtai pakilkite iki vidurio, o tada, iš kito šono, vėl žemyn, aplink kitą sėklidę. Tai vyrą nuves į nirvaną.

Trečioji oralinio sekso technika: Karališkasis minetas

Apie karališkąjį minetą sklando legendos. Laikoma, kad tai pati sudėtingiausia ir pati maloniausia mineto forma, kokia tik galėjo būti sugalvota, nes jos metu vyras patiria kolosalų malonumą. Karališkasis minetas dar vadinamas gilios gerklės minetu. Šio proceso metu varpa giliai įskverbiama moteriai į gerklę ir ji atlikdama rijimo judesius, stimuliuoja vyriškąją lytį. Tam, kad išmokti šią techniką, reikia įsisavinti porą įgūdžių:

  • Sulaikyti kvėpavimą, todėl, kad varpa periodiškai pristabdo deguonies srautą
  • Suvaldyti žiovulio refleksą. Visiškai jo pašalinti neįmanoma, bet galima žymiai sumažinti. Tam reikia treniruočių.

Prieš tai savarankiškai pasitreniruokite, naudodamos dirbtinį falą, o tik vėliau maloniai mylimam žmogui pristatykite rezultatą. Ir pasirūpinkite lubrikantu ar specialiu seiles gaminančiu purškikliu, skirtu oraliniam seksui. Šios priemonės pagerina slydimą gilios gerklės metu

Taigi užimame tinkamą poziciją

Karališka oralinio sekso technika atliekama atsiklaupus prieš vyrą ar gulint ant nugaros ir nuleidus galvą žemyn, o vyras tarsi lieka kaboti virš partnerės. Tačiau tokios pozos reikalauja tam tikrų įgūdžių ir patirties.

Pirmiesiems žingsniams, o verčiau sakyti – rijimui, geriau pasirinkti pozą moteris viršuje. Šioje pozoje lengviausia valdyti įsiskverbimo gylį, o tai labai svarbu pradedančiąjai. Priimančiosios partnerės galva turėtų būti taip, kad burna ir gerklė sudarytų vieną tiesią liniją. Taigi sukuriant optimalias sąlygas sklandžiam ir netrukdomam varpos slydimui burnos ertmėje.

Taigi atverkite burną ir iškiškite liežuvį, kaip pas Lor gydytoją. Tada imituokite žiovavimą, kad atvertumėte gerklę ir sumažintumėte žiovulio reflekso riziką. Bet tik imituokite, o ne žiovaukite! Juk aistros akimirką žiovaujančio partnerio vaizdas nė kiek neprisideda prie susijaudinimo, atvirkščiai.

Ketvirtoji oralinio sekso technika: Anilingus technika

Tai gana prieštaringa sekso forma. Daugelis vyrų gėdijasi prisipažinti, kad liežuviu liečiant išangę, patiria malonius pojūčius, tačiau užtenka jiems tik vienos patirties ir, pamiršta apie gėdą. Prieš glamones būtina laikytis visų higienos taisyklių. Taip pat rekomenduojama naudoti bučiuojamąjį lubrikantą. Paprasčiausiai patepkite vyro išangę lubrikantu. Stenkitės, kad veiksmai būtų lėti, jausmingi ir atsargūs, kad partneris galėtų atsipalaiduoti. Po to galima švelniai prisiliesti liežuvio galiuku prie išangės, piešti ratus, pamažu skverbiantis į vidų.

Įvaldytos Kleopatros oralinio sekso technikos pavers jus rafinuota meiluže

Egipto karalienė buvo tikrai protinga ir nevaržoma moteris, kuri nebijojo savo geismų. Įvaldę keletą technikų, kurios visos kartu reprezentuoja Kleopatros desertą, galite pakeisti savo intymųjį gyvenimą į gerąją pusę, pridėdami dar daugiau jaudinančių ir malonių akimirkų.
Įvaldžiusios Kleopatros desertą tapsite aistringa, rafinuota meiluže. Na o dėkingo vyro reakcija neprivers jūsų laukti – mainais jis stengsis suteikti jums dar daugiau malonumų.


Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje 🙂

Masturbacija

Tai daroma dėl malonumo, stimuliuojant vienas kito erogenines zonas. Negalima sakyti, kad masturbacija yra iškrypimas,...

Kodėl moteris imituoja orgazmą?

Vaikinui gali būti sunku suprasti, ką mergina jaučia orgazmo metu, nes pojūčiai orgazmo metu labai...

Paplūdimio seksas su nepažįstamuoju

Man patinka rašyti apie savo gyvenimą, ypač apie jo intymią dalį, man patinka skaityti ir...

Erotinis masažas miegamajame

Glostymas, maigymas ir net purtymas yra žodžiai, kurie jaudina vaizduotę. Tiesą sakant, tai toli gražu...

Moterų bruožai, kurie nepatinka vyrams

Ji visada su viskuo, ką jis teigia, nuolankiai sutinka, baimindamasi atstūmimo ar kitos nemalonės...

Kunilingas, arba oralinis moters patenkinimas

O žmogau, kaip man patinka geras oralinis seksas! Patinka tiek jį dovanoti, tiek mėgautis dovanojama...

Analinis seksas. Ar tai iškrypimas?

Dalis mano, kad analinis seksas – nenatūralus, iškreiptas ir net nešvarus reikalas. Bet intymus gyvenimas...

Kūno kalba per pirmąjį pasimatymą

Nesuinteresuotas vyras pasąmoningai vengs bet kokio galimo kontakto su moterimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

11 − one =