Oralinio sekso technikos, atimančios sąmonę

Oralinio sekso technikos

Oralinio sekso technikos. Pristatome septynis pribloškiančius oralinio sekso būdus, kuriuos turėtų išbandyti kiekviena pora. Ir jau tikrai nesvarbu kam – vyrui ar moteriai, lūpomis bei liežuviu teiksite palaimą. Svarbu, kaip tai darysite.

Paprastos, tačiau ypatingai jaudinančios technikos, kurios perkels intymumą į naują malonumo lygį. Bet prieš tai patepkite lūpas specialiu oralinio sekso blizgiu kokosų arba braškinio šampano aromato, kuris dar labiau sustiprins malonumą.

Ledinukas

Klitoris ir varpa yra pačios jautriausios erogeninės žmogaus kūno zonos. Taigi įsivaizduokite, kad ši zona yra ledinukas.

Kiek įmanoma plačiau išskleidus liežuvį, slyskite juo nuo ledinuko koto link galvutės. Pasiekus viršūnę, pradėkite ją laižyti ir glamonėti pačiu liežuvio galiuku. Pažaidus porą sekundžių, lėtai leiskitės žemyn ir vėl kilkite aukštyn, šį kartą lūpomis apsivejant galvutę ir šiek tiek ją pačiulpiant. Kartokite šią techniką kelis kartus, kol aplaižysite ledinuką iš visų pusių. Oralinio sekso technikos turi dar vieną perliuką – tai vakuumas.

Vakuumas

Apžiokite lūpomis klitorio ar varpos galvutę ir švelniai, vakuumu traukite ją į burną, nepamirštant glamonėti liežuviu. Tada paleiskite galvutę ir pakartokite dar kartą, tik traukite šiek tiek intensyviau.

Palaipsniui didinkite vakuuminio siurbimo intensyvumą, paversdami jį ritmingu, kaip trintį įprasto sekso metu.

Su ranka

Oralinio sekso technika su ranka. Įsivaizduokite savo ranką taip, lyg ji būtų jūsų lūpų ir liežuvio tęsinys, neatsiejamai susijęs su šiomis kūno dalimis. Glamonėkite klitorio ar varpos galvutę burna ir tuo pačiu ritmu, tempu bei kryptimi – kitas tarpvietės sritis. Prieš tai įsigykite oralinio sekso purškiklį, skatinantį seilių gamybą. Juk kuo drėgniau – tuo maloniau.

Jei kalba eina apie kunilingą, vienu ar dviem pirštais galite apčiuopti G tašką ir pastimuliuoti jį kviečiančiu judesiu, taip tarsi pirštais darytumėte ženklą ateik čia. Atliekant minetą užtenka tvirtai suimti varpą delnu ir sinchroniškai judinti ranką su lūpų bei liežuvio judesiais ant galvutės.

Aukšta įtampa

Oralinio sekso technikos neįsivaizduojamos be aukštos įtampos būdo. Taigi maksimaliai įtempę liežuvį, šiek tiek sulenkę jo galiuką, pakaitomis glostykite sritį po galvute, o paskui ir pačią galvutę. Šių zonų jautrumas labai skirtingas, todėl partneris sulauks neįprastų ir galingų pojūčių.

Ugnis ir ledas

Prieš liežuviu ir lūpomis paliečiant partnerio erogenines zonas, į burną įsidėkite ledo gabalėlį arba šaldytų sulčių kubelį. Taip pat galite kunilingo ar mineto metu, pakaitomis gerti iš dviejų puodelių – su labai šiltu ir šaltu vandeniu. Temperatūros skirtumas suteiks pojūčiams ryškumo.

Zvimbimas

Tvirtai lūpomis apžiokite varpos galvutę arba klitorį ir pradėkite skleisti zvimbančius garsus. Tai gali atrodyti juokinga, tačiau nedidelė vibracija gali greitai privesti partnerį ar partnerę prie orgazmo. Ypač jei proceso metu liežuvio galiuku ir rankomis glamonėsite kitas erogenines zonas.

Drugelio plazdėjimas

Greitais, lengvais ir švelniais bučiniais išbučiuokite visą tarpvietės sritį, įskaitant vyro sėklides ir moters lytines lūpas. Ši neįprasta oralinio sekso technika taps netikėta, tikslinga ir nuoširdžia įžanga į tolimesnius erotinius žaidimus.


Prisijunkite prie mūsų gausių ir draugiškų grupių socialiniuose tinkluose:

Instagram

Facebook


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais? Ne?

Išbandykite – liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas naujiems pojūčiams!

Jūsų užsakytos aistros prekės bus patalpintos neperregimoje pakuotėje, be informacijos apie turinį ir visiškai anonimiškai. Pristatymas per 1–2 darbo dienas visoje Lietuvoje ir už jos ribų!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

7 TOP geriausi erotiniai romanai

„Tą kartą bučinys buvo ramus, ne toks aistringas, labiau apgalvotas, tačiau atrodė, kad Kristupas bučiuoja...

Grupinis seksas. Ar tai normalu?

Bet kokia sekso forma yra normalu, jeigu visi proceso dalyviai jame mėgaujasi malonumais laisva valia,...

5 slapti vyrų troškimai

Ko reikia vyrams, kad santykiuose jie jaustųsi laimingi? Daug dažniau kalbama ir rašoma apie tai,...

Ką reikia žinoti apie BDSM pradedančiajam

BDSM jau daugelį metų neišeina iš mados – daugiausia iššaukiančių drabužių ir ryškių fantazijų apie...

Vyrų erogeninių zonų žemėlapis

Kam mums reikia žemėlapio, kuriame yra tik vienas objektas? – nusijuoks moterys, galvojančios tik apie...

Erotinis varpos masažas

Prieš pradedant masažuoti varpą, būtina nuo rankų nusiimti visus papuošalus, ypač žiedus. Pagalvokite apie tai,...

Ko lovoje nori vyrai? Tęsinys.

Ko lovoje nori vyrai? Moterys atiduotų bet ką pasaulyje, kad tik tai sužinotų. Ar jiems...

Vyrai ir erotinės prekės

Vyrai ir erotinės prekės visada buvo kiek kontroversiška tema. Kiekvienas individas turi savo požiūrį į...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

2 × 1 =

WordPress PopUp Plugin