Sekso žaislai ir jų nauda

Intymūs sekso žaislai

Intymūs sekso žaislai: kas jie, kokie būna, kaip pasirinkti?
Kas yra sekso žaislai? Kodėl milijonai porų naudojasi specialiais sekso prietaisais? Kaip šie dalykai veikia santykius ir kam jų reikia? Kokie yra sekso žaislai, kaip juos pasirinkti ir naudoti? Atsakymai į įdomiausius klausimus apie produktus suaugusiesiems.

Kas yra intymūs sekso žaislai?

Intymūs žaislai yra produktai, kurie padeda linksmintis sekso metu. Jie naudojami eksperimentams poromis ar solo masturbacijai. Kai kurie žaisliukai pritaikomi preliudijai, siekiant padidinti susijaudinimą prieš seksą su partneriu, o kiti naudojami tiesiogiai intymumo metu, siekiant sustiprinti pojūčius, priartinti orgazmo akimirką.

Šiandien siūloma šimtai intymių produktų rūšių. Tai sekso žaislai vyrams ir moterims, prietaisai poroms, prekės BDSM ir kt. Tai apima net intymią kosmetiką, nes tai taip pat padeda padaryti seksą ryškesnį ir įdomesnį. 

Kam reikalingi intymūs sekso žaislai?

Vyrauja nuomonė, kad sekso žaislus perka tik vieniši žmonės. Tai absoliučiai klaidinga nuomonė. Dauguma sekso prekių parduotuvių klientų yra žmonės, kurie ilgą laiką gyvena porose. Pasitelkę intymius žaislus, jie stengiasi paįvairinti savo seksualinį gyvenimą, stiprinti ryšį, o santykiai tampa artimesni.

Kas renkasi tokio pobūdžio žaisliukus?

  • Poros, kurios nori įvairovės. Jei aistra ima blėsti, suaugusiesiems skirti produktai padeda ją susigrąžinti. Nauji pojūčiai seksą padaro geidžiamą ir įdomesnį. Sekso žaislai atsiveria naują pasaulį, kurio dar nepažino.
  • Smalsūs žmonės, norintys patirti visus naujus pojūčius. Sekso žaislų žinovai dažniausiai jau būna kažką išbandę, tačiau yra pasirengę judėti toliau ir gauti dar daugiau malonumo. Dažnai jie seka sekso industrijos naujoves, stengiasi rinktis daiktus su naujomis funkcijomis.
  • Žmonės, kuriems sudėtinga mėgautis seksu, bet labai to nori. Yra daug žmonių, kurie dėl sveikatos negali gyventi visaverčio seksualinio gyvenimo. Sekso žaislai jiems labai padeda. Artumas tampa įmanomas turintiems erekcijos sutrikimų, stuburo ar sąnarių traumų, antsvorio ir panašiai.
  • Vieniši žmonės. Intymūs sekso žaislai jiems padeda sumažinti įtampą, patirti orgazmą ir pabėgti nuo kasdienio gyvenimo rutinos. Yra produktų vyrams ir moterims, kurie garantuoja malonumą net nedalyvaujant antrajam partneriui.
  • Vyrai, norintys pagerinti savo ištvermę. Vakuuminio siurblio ar masturbatoriaus pagalba jie gali kontroliuoti sekso trukmę, susijaudinimo lygį. Eksperimentai su sekso produktais leidžia išmokti būti tobulu meilužiu, o tada pritaikyti visas žinias santykiuose.
  • Moterys, norinčios atskleisti savo jautrumą. Nereikia apsimetinėti naudojant sekso žaislą, galima ilgai ir kruopščiai tyrinėti savo kūną. Atrasdamos savo erogenines zonas, jos suranda tiesių ir įdomių kelių į orgazmą. Šiais atradimais taip pat galima pasidalinti su mylimuoju.
  • Žmonės, kuriems rūpi šlapimo ir reprodukcinės sistemos sveikata. Intymūs sekso žaislai taip pat gali tapti puikiu dubens dugno raumenų treniruokliu. Moterims šie pratimai padeda išvengti šlapimo nelaikymo ir dubens organų nusileidimo, vyrams – nuo prostatito ir hemorojaus. Žaisliukai gali ne tik pagerina sveikatą, bet ir suteikia malonumą.

Intymūs sekso žaislai. Seksologo nuomonė.

Žaisliukai yra būtini, visų pirma, siekiant išvystyti jausmingumą, trauką ir malonumą seksui tiems, kurie nepasiekia vieno ar kito malonumo viršūnių. Antroji „vargstančiųjų“ grupė – tie, kurie turi ir noro, ir seksualinės energijos, su jais viskas tvarkoje, tačiau patiems sekso veiksmams reikalingi tam tikri atributai: pavyzdžiui, specialūs apatiniai drabužiai. Daugelį vyrų jaudina moterys, vilkinčios odines kelnaites, avinčios ilgaaulius odinius batus, antrankius. Ir trečioji grupė, mažiausia – žmonės, kurie dėl įvairių priežasčių negali rasti partnerių savo intymiam gyvenimui. Natūralu, kad jiems reikia tokius partnerius pakeičiančių daiktų: moterims – dildo ir vibratorių, vyrams – masturbatorių ir kitų panašių prietaisų.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas