5 būdai pratęsti sekso malonumus

pratęsti seksąPratęsti seksą ir jo malonumus.
Skaičiai nemeluoja. Daugumai porų orgazmui pasiekti prireikia 5–10 minučių. Kaip pratęsti malonumą lovoje jam ir jai? Penki veiksmingi triukai.

Stebėkite savo kvėpavimą

Priešlaikinis orgazmas labai priklauso nuo to, kaip jūs ir jūsų partneris kvėpuojate. Paspartėjęs kvėpavimas yra vienas iš artėjančio seksualinio finišo signalų. Jeigu kontroliuosite įkvėpimų, iškvėpimų dažnį ir tinkamu momentu kvėpuosite lėčiau bei giliau, tokiu būdu beveik neabejotinai pailginsite norimą efektą.

Kaip pratęsti seksą? Naudokite liežuvį

Gudrus būdas pratęsti lytinį aktą yra naudoti liežuvį. Ne, tai ne apie oralinį seksą ar tuščią plepėjimą.

Jaučiate, kad artėja seksualinių malonumų pikas? Perbraukite liežuviu per viršutinį gomurį už dantų. Lengvas kutenimas beveik neabejotinai kuriam laikui pristabdys malonią baigtį, o jūs galėsite mėgautis procesu dar ilgiau.

Atlikite intymius pratimus

Dar vienas patikimas būdas prailginti lytinį aktą moteriai – dubens dugno raumenis lavinti Kegelio pratimais. Klasikinė versija: per 10 sekundžių greitai suspauskite ir atlaisvinkite makšties raumenis, tada pailsėkite tiek pat laiko. Atlikite šį pratimą 3 ar daugiau kartų per dieną. Toks intymus makšties lavinimas naudingas ne tik lytinio akto prailginimui, bet ir padeda moteriai pasiruošti gimdymui, atkuria audinius po vaiko gimimo. Negana to šie pratimai, ypač kartu naudojant vaginalinius kamuoliukus, yra daugelio uždegiminių procesų lytinių organų srityje profilaktika.

Kaip pratęsti seksą? Pakeiskite pozą

Tinkamai parinktos seksualinės pozos taip pat gali pratęsti malonumą. Sakralių pozų Šventoji Trejybė:

  • Vyras viršuje. Partneris turėtų riboti amplitudę, sulėtinti judesių ritmą, giliai kvėpuoti ir įtempti pilvo raumenis;
  • Moteris viršuje. Tai paprastas būdas pratęsti lytinį aktą be papildomo streso, ypač jeigu vyras užima ne gulimą padėtį, o pusiau sėdimą;
  • Poza ant šono. Ši poza reikalauja mažiausiai fizinių pastangų iš abiejų partnerių, užtenka tik šiek tiek pajudėti kūnais.

Kaip pratęsti seksą? Nepamirškite preliudijos

Pats švelniausias erotinių žaidimų pratęsimo variantas yra preliudija. Daugelis partnerių sekso metu yra pernelyg įsiaudrinę dėl susijaudinimo ir nori kuo greičiau pasinaudoti situacija. Šiuo atveju tai ypač liečia vyrus. Jie nervinasi ir nerimauja, nes viskas einasi labai gerai, todėl nenori prarasti užsidegimo. O dabar pabandykite įsivaizduoti, kad mylėjimasis yra ne maratonas, bet atsipalaidavimo ir malonumo akimirka. Suorganizuokite vienas kitam romantišką sekso preliudiją. Flirtuokite su partneriu, erzinkite jį ir tai, kas vyksta, paverskite viliojančiu žaidimu, kuriame abu mėgaujatės distancija, o ne finišo pasiekimu. Tuomet klausimas, kaip ilgesniam laikui pratęsti seksą, išnyks savaime.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite – liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame pamėgti mus Facebook paskyroje. Nuobodu nebus.

Mylintis ir mylimas Opiumas