9 dalykai, kurių vyrai nori lovoje

Ko nori vyrai lovoje

Ko nori vyrai lovoje? Palikdami nuošalyje juokelius apie kefyrą ir televizoriaus pultelį, apie kuriuos, kaip manoma, lovoje gulintys vyrai svajojo visais laikais, pateiksime patarimų, kaip jį išvesti iš proto. Pasiruošę? Mėgaukitės!

Dabar mano eilė

Vyrams patinka moterys, kurios imasi iniciatyvos sekso srityje arba, dar geriau, išprovokuoja patį seksualinį aktą. Banali tiesa sako: jam nėra nieko labiau gundančio už susijaudinusią moterį, kuri geidžia aistringo sekso su juo. Tavo mylimajam labai svarbu žinoti, kad tu nuolat nori būtent jo. Nebijok spontaniškai parodyti savo entuziazmo. Pavyzdžiui, nusiunčiant erotinę žinutę vidury baltos dienos. Bet buk atsargi! Neusižaisk su šia galia ir dažniau suteik jam valdžios vairą. Vyrai tokias iniciatyvas sveikina, tačiau moters perėjimas prie seksualiai agresyvaus elgesio lovoje, sukels susižavėjimą tik nedaugeliui.

Ko nori vyrai lovoje? Naujų seksualinių triukų

Vyrams seksas gana prioritetinis užsiėmimas, todėl gali tapti svariu argumentu ilgos ir laimingos meilės naudai, o moteriai – savotišku santykių valdymo svertu. Eksperimentai lovoje – puikus stimuliatorius vyriškajai lyčiai. O seksualinis potraukis prilygsta apetitui: visi norime išbandyti skirtingus skonius, nes valgyti tą patį – nuobodu. Vyras nori lovoje matyti moterį, kuri galėtų suteikti jam naujų, nepakartojamų pojūčių.

Už tokį torsą turi būti baudžiama. Jis veda mane iš proto

Ne tik moterys myli ausimis, ir karts nuo karto nori išgirsti komplimentų bei pagyrų dėl savo išvaizdos. Vyrai taip pat yra labai jautrūs saldžioms, glostančioms pastaboms ir žodžiams. Tavo partneris nori žinoti, kad jis turi kažką ypatingo, kas moterį jaudina. Tai gali būti apie jo išvaizdą, manieras, sugebėjimą seksualiai patenkinti moterį, gerą jumoro jausmą ar intelektualinius sugebėjimus. Drąsiai sakyk, kokios jo savybės tau atrodo itin seksualios, ir jo savivertė augs lyg ant sparnų.

Ko nori vyrai lovoje dar? Įjunk šviesą

Intymumo metu palik įjungtas šviesas, ir taip parodyk savo pasitikėjimą partneriu. Vyrams labai patinka matyti moteris apsinuoginusias, jas apžiūrinėti, tyrinėti, susipažinti su kiekviena kūno dalimi. Liaukis mylėtis tamsoje ar vyniotis paklodėmis. Nebūtina namuose uždegti visų esamų šviesų, užtenka intymios ir erotiškos žvakių šviesos, grotuvo švytėjimo ar įžūliai pro užuolaidą besiskverbiančių saulės spindulių. Naudokite šias mažas gudrybes, kad sukurtumėte filmo efektą. Vyrai iš prigimties yra vizualai ir susijaudina vien žiūrėdami į savo įraudusią partnerę. Be to, dauguma stipriosios lyties atstovų svajoja ir tikisi, kad jų damos taip pat mėgsta stebėti intymų procesą. Tos, kurios išdrįsta atvirai save stimuliuoti šviesoje prieš savo vyrą, gauna papildomų aistringų bonusų.

Tik Įsivaizduok…

Bet kuris vyras nori, kad jo moteris būtų laisvos sielos ir nesidrovėtų savo erotinių troškimų. Nėra nieko seksualiau, kaip įgyvendinimas mylimojo meilės fantazijų. Daugelis vyrų nedrįsta išpažinti savo svajonių, bijodami būti atstumti. Papasakok jam apie savo fantazijas ir paskatink jį tai padaryti. Ženk pirmąjį žingsnį, kad jos taptų realybe. Neprivalai tiksliai elgtis būtent taip, kaip nori jis, bet gali rasti kompromisą, kuris padės jums abiem mėgautis procesu. Arba, dar geriau, sugalvokite ir kartu atlikite svajonių seksualinį eksperimentą.

Ko nori vyrai lovoje? Nešvankių šnabždesių

Vyrai myli ne tik akimis, bet ir ausimis, tad erotiniai garsai lovoje juos itin jaudina. Į „idealios meilužės“ sarašą jie, be kita ko, įtraukė švelnų žemą balso tembrą ir tylią, gundančią kalbėjimo manierą. Pernelyg daug žodžių nereikia. Nečiulbėk į ausį, kaip praėjo tavo diena, ką pasakė draugė ar kur tuštinosi kaimyno šuo. Labiau užvedantis būdas pakurti rimtas aistras yra nešvarūs žodžiai. Būtina laiku ir virtuoziškai juos panaudoti. Nesavalaikis brutualių daiktavardžių, veiksmažodžių ir būdvardžių išrėkimas gali sukelti tik susierzinimą. Pažvelk atidžiau: jei pastebi išskirtinai emocinio, bet ne seksualinio susijaudinimo požymių, greičiausiai partneris tiesiog suerzintas.

Užsidėk pačius seksualiausius apatinius

Kam leisti didelius pinigus erotiškam apatiniam trikotažui, jeigu jie atsidurs ant grindų per dvi minutes? Taip, deja, galvoja kai kurios damos.

Stop, liaukis taip manyti! Vyrai dievina gražias, patraukliai supakuotas dovanas ir patiria džiaugsmą, jaudulį, nekantrumą bei tam tikrą nerimą, tyliai galvodami, kaip jie tai išpakuos. Nusirenginėk lėtai. Jį sujaudins lėtos peržiūros reginys, kuris netrukus atsidurs jo rankose. Apsirenk seksualiausią apatinį trikotažą, papildyk savo įvaizdį erotinėmis kojinėmis ir drąsiai veskis mylimąjį į kambarį su dideliu veidrodžiu.

Ko nori vyrai lovoje? Staigmenų

Esate iš tokių moterų, kurioms viską reikia suplanuoti ir pasiruošti mylėjimuisi? Nejaugi lovoje, kaip ir gyvenime, tau nepatinka netikėtumo faktoriai? Spontaniškumas yra puikus kuras stipriam libido. Vyrams patinka viskas, kas nežinoma, spontaniška ir netikėta. Jiems patinka jausti adrenaliną ir naujus atradimus sekse. Netikėtumo faktorius skatina dopamino gamybą, o tai sustiprina pasitenkinimo ir ypatingo gyvenimo malonumo jausmą. Pavyzdžiui, kiekvienas vyras galvoja apie seksą nestandartinėse vietose, pavyzdžiui, porno filmuose. Juk nenori, kad kuri nors kita taptų pagrindine veikėja, tiesa? Sujaudink ir išprovokuok savo partnerį pasimylėti privačioje iškyloje, tualete, iškilmingo renginio metu ar baseine.

Judėjimas – įdomus gyvenimas

Laikui bėgant poros seksualiniuose santykiuose neišvengiamai ateina momentas, kai abu atranda 1-2 pozas, kuriose jaučiasi patogiai. Tačiau, kaip rodo statistika, didelė dalis išsiskiria, susitaikę su tuo, kad jiems nuobodu lovoje. Drąsiai išbandykite naujus ir netikėtus dalykus, sekso žaisliukus, kurie įžiebia aistrą naujai, intymią kosmetiką, sustiprinančią pojūčius.

Vyrai pratę nuolat pildyti žinių bagažą praktiškai. Judėk, ieškok naujų pozų, kurios padės jam atrasti kerinčių atradimų. Ir prisimink auksinę visų be išimties vyrų taisyklę: tikra moteris turi būti šeimininkė virtuvėje, dama vakarėlyje ir aistringa kalė lovoje.


Ar kada nors aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Penio žiedai. Vyriško orumo sargybiniai

Mįslė: koks prietaisas gali visiškai pakeisti jūsų seksualinį gyvenimą tik už kelis ar keliasdešimt eurų,...

Keletas slaptų užuominų meilužei, svajojančiai tapti žmona!

Nuolatinis SMS žinučių pypsėjimas telefone, skrajojimas padebesiais, laukais pašėlusiu tempu lakstančios mintys, o problemos –...

Ką reiškia LGBTQ+ ?

LGBTQ+ inicialų reikšmės:       L                 ...

Kaip glamonėti moters krūtis?

Trumpai pakalbėkime apie tai, kaip tinkamai "tvarkytis" su moters krūtimis. Vyrai dievina moterų krūtinę, tačiau,...

Geriausias oralinis seksas

Žmogus gali pamiršti, kur pasidėjo raktus ar kur gyvena, tačiau niekada nepamirš koks buvo patirtas...

Kodėl vyrams patinka analinis seksas?

Jei jūsų vyras pasiūlė užsiimti analiniu seksu, neskubėkite nutaisyti nepatenkinto veidelio ir paniškai išbėgti iš...

Ką dovanoti moteriai kovo 8 proga?

Artėja pirmasis pavasario mėnuo, o kartu su juo, pastovus kaip pats pavasaris, vyriškas galvos skausmas......

Moters orgazmas: ką turi žinoti moterys ir… vyrai

Mielos moterys, argi mes slapta nesvajojame apie tai, kad kiekvienu orgazmu mėgautumės, tarsi nesuvaldoma kulminacija....

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

2 × one =