Sekso žaislai – vyrui ne konkurentai !

sekso žaislai

Turime suprasti, kad kiekvienas mūsų planetos žmogus yra atskiras individas, su savo tarakonais galvoje, tikslais, prioritetais, fantazijomis ir norais. Todėl negaliu atsakyti už visas moteris. Aš noriu nesigėdydama pasidalinti savo mintimis, kodėl tapo įdomūs sekso žaislai ir, kodėl juos įsimylėjau juos iš visos širdies.

Kodėl man reikalingi sekso žaislai

• Nes norėjau savo kūną ir pojūčius ištirti ne buities rakandų, daržovių ar egzotiškų vaisių pagalba, o šiuolaikiniais, saugiais ir specialiai pritaikytais žmogaus pasitenkinimui bei įtampos pašalinimui, suaugusiųjų žaislais.
• Nes esu adekvati seksualinė egoistė ir noriu mėgautis aukščiausiojo dovanota duotybe. Sekso žaislų pagalba atradau naujų erogeninių zonų, aiškiai žinau, ko noriu lovoje, ir galiu tai perduoti savo sutuoktiniui ar mylimąjam, taip sustiprindama mūsų tarpusavio ryšį… Ne tik seksualinį. Gebėjimas nustebinti ir pradžiuginti mylimą žmogų yra toks pat svarbus, kaip gaunami pojūčiai, todėl sekso žaislų naudojimas gali dar labiau sustiprinti poros santykius.

Sekso žaislai orgazmui

• Nes esu viena iš daugybės moterų, kurios gali drąsiai pasakyti, kad turi žaisliuką, kuris suteikia orgazmą, kai to noriu, ir tik per kelias minutes.
• Nes kiekvieną kartą stebiuosi inžinierių vaizduote, kokio nuostabaus dizaino, mielus, švelnumu ir minkštumu prilygstančius odai, daugiafunkcinius, diskretiškai atrodančius žaislus jie kuria. Nesvarbu, kad jie nėra tikri falai (nors jie ir puikūs), bet ergonomikos stebuklas, tobulos formos, panaudojimo galimybės, išraiškingos venos, realistiškas dizainas, dydis – visa tai man patinka.

Atrasti erogenines zonas

• Nes žaisliukų pagalba aš galiu įvairiais būdais pamaloninti mylimąjį. Žodžiais neapsakoma euforija tyrinėti vienas kitą, mėgautis procesu, atrasti naujas erogenines zonas ir patirti ryškių, magiškų pojūčių iš seksualinės praktikos.
Nes moterys sekso nori ne mažiau nei vyrai.
Taip, sekso žaislai NIEKADA nepakeis įprasto ir sveiko lytinio akto su vyru. Nepakeis mylimo žmogaus šilto prigludimo ir apkabinimo. Vibratorius nepabučiuos, nešnabžtelės į ausytę ir kavos į lovą neatneš – tik patenkins esminį geidulio instinktą.

Įsigijo vibratorių

Vyrus moterys myli, o žaisliukai tik išpildo minimalius gamtinius poreikius.
Jei moteris įsigijo vibratoriu  vyras tai turėtų priimti kaip įvertinimą su pliuso ženklu. Nes jo moteris nėra konservatyvi nuoboda, nebijo eksperimentų ir nori išbandyti naujoves. Taigi ne taip jau viskas ir blogai, ar ne?

Moteriai vibratorius – seksualinis pasitenkinimas

Žaisdama su linksmalazde ar rožiniu kiškučiu, moteris atsikrato streso, pašalina susikaupusią seksualinę įtampą, išvengia galvos skausmų ir, kartais, netgi pagirių simptomų. Jei vyrui dažnai tenka išvykti, moteriai vibratorius – seksualinis pasitenkinimas ir ilgesio nuslopinimas. O jei vyras užsienyje, tai karštą ir drėgną meilės seansą galima susiorganizuoti nuotoliniu būdu. Žinoma, tai nėra tas pats, bet, kaip sakoma, geriau nei nieko. Todėl vyrai neturėtų žvairuoti į tą daikčiuką ir purkštauti.

Kegelio kamuoliukai mankština makšties raumenis

Žmona nelaužo ištikimybės, neišduoda su jo geriausiu draugu ar kaimynu. Priešingai – ji kaip tik gerina savo nuotaiką, psichinę būseną, kraujo apytaką, kėgelio kamuoliukais mankština makšties raumenis galvodama tik apie JĮ. Taigi kaip nepavydima dušui, su kuriuo moteris palaiko kasdienį intymų ryšį, taip neturėtų būti pavydima jos sekso žaisliukui.

Opiumas

Sekso prekes

Sekso žaislai

Erotines prekes