Sekso pozos, kai Vyras viršuje

Sekso poza vyras viršuje

Sekso poza “vyras viršuje”. Šiandien pakalbėsime apie vyrų dominuojančias pozas. Aptarsime šio žanro klasikos variantus – misionieriaus pozą ir šuniuko stilių, taip pat ištyrinėsime mažiau populiarias pozas, kurios gali suteikti jums jausmingą orgazmą.

Iki šių dienų pozos, kuriose vyras viršuje, yra populiarios dėl daugelio priežasčių:

  • daugelis vyrų trokšta aktyvios pozicijos;
  • tingios damos gali atsipalaiduoti ir linksmintis;
  • partnerio padėtis viršuje suteikia gilų įsiskverbimą;
  • tokia pozicija yra tinkama pastojimui, nes vyro sėkla neišteka, kaip pozoje moteris viršuje.

Svarbiausias dalykas bet kurioje pozoje yra suteikti vienas kitam nepamirštamą malonumą. Pažvelkime į aktyvių vyrų pozų variantus.

Misionieriaus poza

Jis: atsigula ant partnerės, atsisukęs į ją.

Ji: guli ant nugaros, klubus išskečia.

Manoma, kad ši poza savo pavadinimu būdinga puritonams, kurie galvoja, kad moteriai nuodėminga aktyviai dalyvauti procese, vedančiame į motinystės pašaukimą būk vaisinga ir dauginkis vykdymą. Žinoma, ši poza atsirado laikų aušroje – prieš krikščionių pasirodymą. Misionieriaus poza laikoma pagrindine, nes iš jos kyla daugybė variantų.

 misionieriaus

Sekso poza vyras viršuje. Žokėjaus poza

Jis: atsiklaupia virš partnerės, perkeldamas svorį ant rankų ir kojų.

Ji: guli ant pilvo, nugara į partnerį, suglaudusi kojas.

Ši poza yra analogiška Jojikės pozai, tik skirta vyrams. Šį pavadinimą gavo ne tik dėl partnerio padėties. Faktas yra tas, kad vyrui labai patogu pliaukštelėti savo moteriai per sėdmenis, tarsi raginant nepaklusnią kumelę.

 žokėjaus

Lygintuvo poza

Jis: guli ant partnerės, apglėbęs kojomis jos klubus.

Ji: guli ant pilvo, nugara į partnerį, sujungusi kojas.

Nuostabi poza moterims, kurios mėgsta jausti švelnius partnerio bučinius ant nugaros ir kaklo. Idealiai tinka preliudijai su erotiniu masažu, nes vyras gali erzinti savo merginą glamonėmis, o po to iškart pradėti lytinį aktą.

Sekso poza vyras viršuje lygintuvas

Sekso poza vyras viršuje. Bamperis

Jis: guli ant partnerės priešinga kryptimi nei moteris, veidu žemyn.

Ji: guli ant pilvo, veidu žemyn.

Ar laikote save tikrais sekso asais? Manote, kad jau išbandėte įvairiausias pozas? Kiti taip pat manė, kad yra kieti iki tol, kol nepasitaikė pozos Bamperis aprašymas. Jei atvirai, viena pora ilgai kratė smegenis, bandydami suprasti, kaip tai atlikti. Po valandos įtempto dūsavimo jiems net pavyko, bet vis tiek netapo mėgstamiausia poza. Galbūt jūs turėsite kitokią nuomonę?

 Bamperis

Kūjis ir priekalas

Jis: guli ant partnerės klubų, atsisukęs veidu į ją, perkeldamas svorį ant rankų ir kojų.

Ji: guli ant nugaros, pakėlusi sulenktas kojas per kelius.

Manoma, kad ši padėtis padeda greičiau surasti G tašką. Asmeniškai, mano nuomone, paieškos sėkmė priklauso nuo varpos formos ir partnerio judesių. Jei jums patinka gilus įsiskverbimas, ši pozicija tikrai patiks.

 Sekso poza vyras viršuje kūjis ir priekalas

Sekso poza Vyras viršuje. Giliau, nei atrodo

Jis: guli ant partnerės klubų, atsisukęs į ją, perkeldamas svorį ant rankų ir kojų. Ji: guli ant nugaros, pakėlusi sulenktas kojas per kelius.

Poza panaši į ankstesnę, tačiau partnerei reikia dar labiau prispausti kojas prie krūtinės, leidžiant mylimam vyrui įeiti iš nugaros.

 Giliau, nei atrodo

Šaukšteliai ant pilvo

Jis: guli ant partnerės, prispaudęs ją visu kūnu.

Ji: guli ant pilvo, nugara į partnerį, sujungusi kojas.

Ši parinktis suteikia glaudų kontaktą, leidžiantį vyrui glostyti mylimosios kaklą, apipilant ją bučiniais ir apgaubiant karštu kvėpavimu. Vienintelis trūkumas: moteriai gali būti sunku, jeigu vyras yra didelio svorio, o ji trapi. Tokiu atveju paprašykite mylimojo, kad neužgultų visu svoriu.

 Šaukšteliai

Sekso poza Vyras viršuje. Ragatkė

Jis: atsisėda ant kelių, atsisukęs į savo partnerę, laikydamas jos rankas.

Ji: guli ant nugaros pakėlusi kojas.

Nuostabi poza vyrams, kurių varpa nėra labai didelė, nes ši kūnų padėtis leidžia  giliau įsiskverbti. Susikibę rankomis ne tik padidinsite akimirkos intymumą, bet ir suteiksite vyrui daugiau stabilumo aktyviai stumiant varpą.

 Sekso poza vyras viršuje

Triumfo arka

Jis: atsiklaupia atsisukęs į savo partnerę, laikydamas rankomis jos sėdmenis.

Ji: guli ant nugaros, užmeta kojas ant partnerio pečių, o tada išsiriečia, pakeldama nugarą nuo lovos.

Nepaprastai jausminga poza, reikalaujanti įgūdžių. Pagrindinis ir, deja, pagrindinis trūkumas yra tas, kad nelengva ilgai išsilaikyti tokioje padėtyje. Todėl periodiškai leiskite pailsėti nugarai, nusileidus ant lovos. Jei ši padėtis jums vis dar sunki, tiesiog gulėkite ant lovos krašto, nesiriečiant tilteliu. Taip pat galite naudoti stabilų pufą su minkšta sėdyne. Esmė yra išlaikyti galvą žemyn, o tai padidins kraujo pritekėjimą į smegenis, todėl seksas tiesiogine to žodžio prasme svaigins.

 Triumfo arka

Meilės tiltelis

Jis: atsiklaupęs atsisuka į savo partnerę, laikydamas rankomis jos sėdmenis.

Ji: guli ant nugaros, užmeta kojas ant partnerio pečių ir tada pakyla, perkeldama svorį ant pečių. Ši pozicija savaime yra gera, tačiau geriausia, kai derinama su ankstesne. Tai suteiks jums atokvėpį. Neįprastas pasvirimo kampas dovanos naują ir nepamirštamą patirtį.

Meilės tiltelis

Sekso poza Vyras viršuje. Dalinis špagatas

Jis: atsiklaupia tarp partnerės kojų, rankomis laikydamas pakeltą koją.

Ji: guli ant šono, sulenkusi vieną koją per kelį, o kitą pakeldama.

Atsižvelgiant į tai, kad viena koja yra sulenkta, nebus sunku padaryti tokį pusinį špagatą. Poza yra gera tuo, kad ji suteikia neįprastą įsiskverbimo kampą. Prieš vyrą atsiveria erotiškai viliojančių jo moters linkių vaizdas.

Sekso poza vyras viršuje  Dalinis špagatas


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas

WordPress PopUp Plugin