Faktai apie moters orgazmą

Faktai apie moters orgazmą

Faktai apie moters orgazmą. Moterų orgazmas yra subtilus ir ne taip lengvai pasiekiamas dalykas.

Kalbama, kad Austrijos karalienė Marija Tereza (XVIII a.) kentėjo nuo nevaisingumo. Kreipdamasi į teismo gydytoją Van Swaiten, ji gavo tokią rekomendaciją: „Jūsų Didenybės klitoris turi būti sužadintas prieš lytinį aktą“. Išmokusi pasiekti orgazmą, karalienė pagimdė 16 vaikų. Tačiau imperatorienė Jekaterina II Didžioji prisimenama dėl neišsenkančio seksualinio apetito.

Faktai apie moters orgazmą

Svajodama apie seksą su moterimi, stiprioji žmonijos pusė dažniausiai įsivaizduoja geidulingą moterį, pasirengusią bet kada ir bet kurioje vietoje pradėti lytinius santykius bei susijaudinančią vien nuo minties apie tai. Toks stereotipas mums implantuotas iš televizoriaus ekranų ir, tiesą sakant, pačioms moterims pridėjo daugybę kompleksų. Visgi moterys, daugeliu atveju, nėra nepasotinamos Jekaterinos, greičiau Marijos Terezos, kurioms reikia mokytojų kelyje į orgazmą. Tam, kad geriau suprastumėte orgazmo paslaptis, Opiumas šiek tiek parašys apie moteriško orgazmo ypatybes.

Fiziologiškai moterų orgazmas yra spazminis makšties prieangio raumenų susitraukimas lytinio akto metu. Juos gali lydėti stiprios malonumo bangos, sklindančios visame kūne.

Ar Jūsų nuotaika gera? Tada pradėkime.

Žmogaus patelė ne taip seniai išmoko pasiekti orgazmą. Biologiniu požiūriu moterų orgazmas yra iš gamtos paveldėtas rudimentas, pavyzdžiui, kaip vyro spenelis arba moters klitoris. Tai yra, norint pastoti ir pagimdyti sveikus palikuonis, žinduolių patelėms (kuriai priklauso žmonės) orgazmo nereikia. Kodėl moteris išmoko tai patirti? Galbūt dėl ​​dvasingumo ugdymo ir žmonijos suvokimo. O gal tam, kad orgazmo pojūčiai parodytų moteriai apie teisingą tėvo pasirinkimą savo vaikams.

Faktai apie moters orgazmą. Ne visos moterys gali jį patirti

Remiantis statistika, 30–40% moterų arba visai nepatiria orgazmo, arba patiria labai retai. Net tos moterys, kurios turi normalų gebėjimą suvokti seksualinį malonumą, jo nepatiria kiekvieno lytinio akto metu. Seksologai mano, kad jei moteris nepatiria orgazmo iki 20–23 metų amžiaus, tai yra įprasta norma, tačiau po 25 metų, kai užsiimama reguliariu lytiniu aktu, seksualinio pasitenkinimo nebuvimas gali būti laikomas nukrypimu nuo normos.

Faktai apie moters orgazmą. Moteriškas orgazmas yra ryškesnis ir stipresnis

Ir apskritai moterų orgazmas yra sudėtingesnis tiek fiziologiškai, tiek psichologiškai. Psichologiškai orgazminių išgyvenimų kokybė labai priklauso nuo emocinės nuotaikos. Jei moteris patiria stresą, ar yra susijaudinusi dėl kažko, ji gali visai nepasiekti malonumo viršūnės. Fizinėje plotmėje apskritai viskas labai painu ir įdomu. Bent jau dėl to, kad moteris, teoriškai, gali patirti kelių rūšių, skirtingos trukmės, gylio ir stiprumo orgazmus: klitorio, makšties, gimdos ir G taško.

Faktai apie moters orgazmą. Moteris retai patiria orgazmą pačioje lytinio akto pradžioje

Norėdama mėgautis juo, ji pirmiausia turi ištirti savo kūną, įgyti seksualinės patirties. Todėl moteriai, neturinčiai daug patirties seksualiniame gyvenime, dažnai būna sunku patirti orgazmą.

Faktai apie moters orgazmą. Moteris gali gauti tikrą pasitenkinimą tik tuo atveju, jei ji stipriai myli savo partnerį.

Vyrui yra paprasčiau. Teoriškai jis gali mėgautis viskuo, kas juda, nepaisant jo jausmų. Bet jei mes mylime savo partnerį, tada save visiškai atiduodame, o mainais gaunamas neapsakomai didelis malonumas.

Faktai apie moters orgazmą. Moteris gali imituoti orgazmą

Taip, kad vyrai patiki. Tuo pačiu sunku įsivaizduoti situaciją, kurioje vyrui pavyktų imituoti orgazmą. Kad ir kaip viešai smerkiamas orgazmo imitavimas, iš tikrųjų šis gebėjimas turi tam tikrą naudą žmonijai: viena vertus, moteris tuo padidina vyrų savivertę, kita vertus, ji repetuoja tikrą patirtį. Tai tarsi bandymas prajuokinti save, iš pradžių išspaudus dirbtinį juoką.

Faktai apie moters orgazmą. Lytinio akto metu energija teka iš vyro į moterį, o ne atvirkščiai

Štai kodėl moteris lovoje yra ištvermingesnė ir gali mylėtis daugiau kartų per naktį. Tik įsimylėjėliai, kuriems yra įvaldę tantrinio sekso techniką, sugeba apsikeisti energija, neprarasdami, bet papildydami ja vienas kitą.

Gebėjimas patirti orgazmą priklauso nuo mėnesinių ciklo fazės.

Susijaudinimas paprastai būna stipresnis ciklo viduryje. Taip yra dėl instinktyvaus poreikio susilaukti palikuonių. Kai kuriais ciklo etapais moteris gali visiškai nenorėti sekso.

Faktai apie moters orgazmą. Moterys, kaip ir vyrai, gali patirti orgazmus sapne

Seksologijos požiūriu tai yra įprastas fiziologinis reiškinys, nesusijęs nei su erotiniais sapnais, nei su seksualinio gyvenimo ritmu budrumo metu, nei su tuo, ar moteris masturbuojasi, ar ne.

Moteris sugeba patirti kelis orgazmus per trumpą laiko tarpą.

Seksologijoje šis reiškinys vadinamas daugybiniu orgazmu ir paaiškinamas tuo, kad kurį laiką po orgazmo seksualinis susijaudinimas (plato) išlieka. Tuo metu galimi pakartotiniai orgazmai.

Kai kurie seksologai mano, kad tai ne keli orgazmai, o vienas užsitęsęs. Tai gali trukti nuo kelių minučių iki pusantros valandos. Bet koks skirtumas mums, kaip jis vadinamas. Svarbiausia, kad tai sugeba tik nedaugelis vyrų, o moterų tai patiriančių, statistiškai yra apie – 17 procentų.

Apie moters erogeninių zonų žemėlapį galite pasiskaityti čia.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis Opiumas


Jūsų užsakytos aistros prekės bus patalpintos neperregimoje pakuotėje, be informacijos apie turinį ir anonimiškos! Pristatymas per 1–2 darbo dienas visoje Lietuvoje ir už jos ribų!