Moterų bruožai, kurie nepatinka vyrams

Kokie moterų bruožai nepatinka vyrams?

Kokie moterų bruožai nepatinka vyrams? Pateikiame keletą niuansų, kurie toli gražu nėra vyrams patrauklūs. Taigi pradedame.

Ji pernelyg lengvai prieinama

Jos telefonas niekada neatjungiamas, atsiliepia po pirmojo šaukinio ir iš karto atsako į žinutes. Ji tuojau pat pertvarko savo planus taip, kad galėtų susitikti su juo, net jei per savaitę neturi laisvų dienų. Dėl tokių moterų vyrai nė piršto nepajudins. Jiems reikia kitų: sunkiau pasiekiamų, ekscentriškų, tokių, kurios drįsta neatsiliepti į skambučius, pasiųsti juos į juodąjį sąrašą socialiniuose tinkluose ir apskritai dingti porai dienų.

Ji visada ir su viskuo sutinka

Ji visada su viskuo, ką jis teigia, kuo dalinasi viešojoje erdvėje, nuolankiai sutinka, baimindamasi vyro atstūmimo ar kitos nemalonės. Nereikia bijoti turėti savo nuomonę ir ją išreikšti, net jeigu ji visiškai prieštarauja vyro pozicijai. Protingai ir su meile pagrindus savo požiūrį, vyras vis dažniau su jumis sutiks ir netgi ims klausti nuomonės bei patarimo. Moteriai būti asmenybe yra labai seksualu.

Taigi kokie moterų bruožai nepatinka vyrams? Bandymai jį keisti

Čia kyla tik vienas klausimas: o kam jūs pasirinkote vyrą, kuris jums netinka ir nepatinka tiek, kad norite jį pakeisti? Jeigu išsirinkote, mylėkite ir priimkite tokį, koks yra, arba ieškokite sau kito jaunikio, idealiai atitinkančio jūsų kriterijus.

Ji nepasitiki savimi

Ji nepasitiki savimi, todėl pati save apsupa vyrų negeidžiamos moters aureole.
Jai atrodo, kad nėra graži ir neturi skonio, o gyvenime dar nieko nepasiekė, kad pretenduotų į gerą vyrą. Ji nepasitiki, tad kontroliuoja kiekvieną jo žingsnį. Nepavydėkite visoms iš eilės be rimtos priežasties. Juk jūs pasirinkote šį vyrą, todėl turite gerbti savo pasirinkimą ir pasitikėti juo.
Beje tokioms moterims kartais sunku suprasti, kad žmonės įsimyli žmogų, o ne kažkokias specifines jo savybes ir nuopelnus visuomenei.

-30%
12,52

Ji verkšlena ir demonstruoja nepasitenkinimą

Jeigu kažkas vyksta ne taip – iš karto puola į ašaras, kaltinimus, juokingas užuominas. Viešai dalinasi socialinių tinklų “išmintimi”, kuria duriama tiesiogiai jam į akis, ar kitais, ne visai adekvačiais, primityviais būdais demonstruoja kokia ji nelaiminga. Vyrus tikrai erzina, kai moteris, užuot ramiai ir išmintingai sprendusi problemą, pradeda elgtis infantiliai. Toks jų elgesys suprantamas, kaip manipuliacijos.

Ji susikausčiusi, konservatyvi ir apsikarsčiusi tabu

Susikaustymas, tabu ir kompleksai, ypač lovoje, vyrus atbaido. Liaukitės kompleksuoti, domėtis tik multikais, kuriam laikui padėkite į šalį rožančių, išmeskite senamadiškas kelnaites, liemenėles, suknutes, įsigykite pačių seksualiausių apatinių drabužių, erotiniam masažui skirto aliejaus ir išlaisvinkite fantazijas, nuvesdama vyrą į devintą dangų. O tada priiminėkite atodūsių, susižavėjimo kupinus žvilgsnius ne tik iš jo, bet ir iš kitų vyrų. Ar normaliam vyrui gali patikti moteris, kuri neįdomi kitiems, o svarbiausia – pati sau? Būkite pasitikinčios savimi, nes tai yra patrauklu.

Dar kokie moterų bruožai nepatinka vyrams? Ji pernelyg prielipi

Vyrai nevertina moterų, kurios atsisako draugų, hobių ir iš karto prilimpa lyg lapas prie šiknos.
Negana to, jeigu jau per antrą ar trečią pasimatymą ima elgtis su juo, kaip su savu žmogumi, su kuriuo pažįstami šimtą metų, vyras taip pat praranda susidomėjimą moterimi. Jam svarbu pasiekti tokios pozicijos, o ne gauti ją be pastangų.

Ji nereikli ir tenkinasi net apgailėtinomis dėmesio dulkėmis

Pradedant nuo banalios, iš interneto nukopijuotos citatos, iki kuklios, pigios gėlytės. Tokios moterys nustato žemiausią kartelę vyrams, o tada pačios nuo to kenčia.

Taiko tylos įžadų žaidimą, kaip būdą paauklėti vyrą

Nežaiskite nesikalbėjimo žaidimo, kai jaučiatės įsižeidusi, nusivylusi ar nesuprasta. Verčiau tiesiai jam pasakykite ir paaiškinkite, kas jus įskaudino. Tai bus naudingiau santykiams už vaikiškus žaidimus.


Prisijunkite prie mūsų gausių ir draugiškų grupių socialiniuose tinkluose:


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais? Ne?

Išbandykite – liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas naujiems pojūčiams!

Jūsų užsakytos aistros prekės bus patalpintos neperregimoje pakuotėje, be informacijos apie turinį ir visiškai anonimiškai. Pristatymas per 1–2 darbo dienas visoje Lietuvoje ir už jos ribų!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriai, masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Ar moteris tikrai patyrė orgazmą!

Tikriausiai ne viena dama norės pritrenkti Opiumą už slapčiausių paslaptėlių išdavimą...

Koks seksas patinka moterims?

Tau prisisapnavo, kad trokšti sekso, o ji vilki tokiais plonais marškinėliais... šššš, nereikia jos žadinti....

5 slapti vyrų troškimai

Ko reikia vyrams, kad santykiuose jie jaustųsi laimingi? Daug dažniau kalbama ir rašoma apie tai,...

Prostatos masažas ir sekso žaislai

Prostata yra jautriausias vyro kūno taškas, kurio stimuliacijos teikiami pojūčiai dažnai lyginami su moterų G...

Kaip sekso žaisliukai gali pagerinti jūsų seksualinį gyvenimą

Erotinės prekės arba sekso žaislai – nauda Dažnai sekso žaislus naudojančios poros gali gerokai pagerinti...

Kaip padidinti penį?

Yra keletas būdų, kurie duoda puikių rezultatų. Augimas galimas 1-5 cm be operacijos. Norint greitai...

Moters orgazmas: ką turi žinoti moterys ir… vyrai

Mielos moterys, argi mes slapta nesvajojame apie tai, kad kiekvienu orgazmu mėgautumės, tarsi nesuvaldoma kulminacija....

Kaip naudoti Kėgelio kamuoliukus

Kėgelio pratimai ir mums įprasta rytinė mankšta turi vieną panašumą – jie neturi jokios naudos,...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

fifteen − 7 =