Erotiniai žaidimai poroje

25 горячих секс-сцен из фильмов всех времен | СПЛЕТНИК

Erotiniai scenarijai daugeliui porų tai jau seniai nusistovėjusi praktika. Santechnikas, slaugytoja, kambarinė – tai variantai, kuriuos jau išbandė daugelis. Tačiau jūs galite sugalvoti ir ką nors naujo. Tiesiog leiskite sau vienam vakarui tapti kitomis asmenybėmis, kurios gali drąsiai įgyvendinti savo erotines fantazijas.

Velniop visus tabu, susikaustymus, varžymąsi ir drovėjimąsi. Pribrendo laikas pagaliau pasijausti išsilaisvinusiems.

Erotiniai scenarijai. Mylimiausia maža mergaitė

Daugelis moterų pasąmonėje trokšta tapti silpnomis, mažomis, ginamomis ir saugomomis mergaitėmis. O dar jos svajoja apie suvedžiotoją, kuris bus drąsus, karštas, atkaklus ir nenuilstantis. Vyrui tai puikus būdas pademonstruoti savo vyriškumą ir jėgą.

Kostiumas tokiam žaidimui labai paprastas – trumputė suknelė, pavyzdžiui, mokinukės uniforma, petnešėlės ant nuogos krūtinės ar kita. Šukuosena taip pat turėtų derėti: labai gundančiai atrodo gražios garbanėlės, kaip lėlės, ar kasytės, kaip trečiaklasės. Golfai, lankeliai, ledinukai ar net portfelis – puikūs šio įvaizdžio atributai. Tiesą sakant, visai nesvarbu, ką vilkėsite, svarbiausia nusiteikimas.

Žaidimo scenarijus labai paprastas. Suaugęs vyras pamato gražią merginą.

Jos akyse atsispindi tyras nekaltumas, vėjavaikiškumas ir džiaugsmas. Ji smalsiai klausosi jo kalbos, klauso patarimų, tiki pažadais. Jis gali padėti jai atlikti namų darbus ar nupirkti ledų, gali nustebinti magijos triukais ar gražiu meškiuku. Ji – naivi ir, net neįtaria, ką jis nori su ja daryti.

Erotiniai scenarijai. Laisvo elgesio moteris

Ši žaidimo versija ypač tinka jau ilgesnį laiką kartu gyvenantiesiems. Poroms, turinčioms santykių stažą, erotiniai žaidimai leidžia visiškai pakeisti požiūrį į seksą, tačiau tam reikia pasiruošimo. Šiame scenarijuje pagrindinį vaidmenį atliks moteris, o vyras apie tai gali nieko nežinoti, arba sulaukti tik tam tikrų užuominų.

Moters tikslas – visiškai persikūnyti ir tapti absoliučiai kitokia. Verta pradėti nuo plaukų. Perukas yra būtinas. Be to, jis turėtų kardinaliai pakeisti įvaizdį. Jeigu moteris – brunetė, verta rinktis šviesius plaukus, jeigu kirpimas trumpas, reikia ilgų plaukų ar šinjono. Vyras turi išvysti visiškai kitokią moterį. Juk tam ir kuriami erotiniai scenarijai.

Be plaukų, dar keičiame makiažą ir kostiumą. Moteris tampa naktine plaštake, kuri iškviečiama keletui valandų. Jos drabužiai labai iššaukiantys ir atviri: iškirptė, trumpas sijonas, erotiškos kojinės. Kuo moteris labiau skirsis nuo įprasto, ankstesnio įvaizdžio, tuo geriau. Juk vyras svajoja apie įvairovę, o tai – puikus būdas jį pamaloninti.

Pradėti žaidimą labai paprasta. Tereikia po darbo, vyro palaukti bute ar net paskambinti durų skambučiu, taip suorganizuojant netikėtumo elementą. Paaiškinkite, kad jūs – dovana nuo jo draugo ir, esate pasirengusi išpildyti bet kokį troškimą, tačiau jam skirtos tik dvi valandos. Tuo pačiu elkitės ryžtingai ir aiškiai: perimkite iniciatyvą į savo rankas, pradėkite jį aistringomis ir gašliomis manieromis nurenginėti. Praėjus nustatytam laikui paklauskite: Ar pratęsime, mielasis?

Tai žaidimas, kuris niekada nebus nuobodus, nes įvaizdžiai keistini. Kartais galima kurioje nors pikantiškoje vietelėje pasidaryti laikiną tatuiruotę, kartais – pakeisti paslaugų sąrašą.

Neturime

Erotiniai scenarijai. Apsikeitimas rolėmis

Šiam žaidimui nereikia specialių kostiumų. Tai tik būdas pamatyti save iš šalies ir, pabandyti pasikeisti vaidmenimis. Verčiau šio sekso žaidimo imtis savaitgalį, kai visą dieną tenka praleisti kartu. Įsivaizduokite, kad ką tik pasikeitėte vietomis. Dabar visus vyriškus darbus atlieka moteris ir atvirkščiai. Jūs netgi galite naudoti atitinkamus pavadinimus.

Sutarkite, kad taip praleisite daug valandų ir, tarpuose, būtinai pasimylėsite. Čia ir prasideda įdomybės. Partnerių judesių kopijavimas padės suprasti kai kurias klaidas arba, atvirkščiai, vienas kito vertybes. Kad būtų dar smagiau, pirmiausia apsikeiskite drabužiais. Taip pat kartokite vienas kito mėgstamas frazes, dejuokite visai kaip partneris.

Šis žaidimas yra apie pasitikėjimą ir vienas kito matymą. Jis tinka turintiems puikų humoro jausmą. Tačiau, jeigu partneriai dažnai barasi, žaidimas gali tapti dar viena priežastimi pykčiams, nes pasikeičiant vaidmenimis ne visada pavyksta elgtis korektiškai. 

Erotiniai žaidimai, tai galimybė realizuoti savo seksualinį potencialą. Persirengiant galima elgtis taip, kaip įprastame gyvenime būna nepriimtina.

Kuo ryškesni kostiumai, tuo didesnis išsilaisvinimas, todėl verta šiuos žaidimus išbandyti patiems.


Ar kada nors, aistringais gyvenimo momentais, naudojotės sekso žaisliukais ir priemonėmis greitesniam orgazmui? Ne?

Išbandykite, liksite sužavėti ir tikrai nesigailėsite. Gailėsitės tik dėl vieno, kad to nepatyrėte anksčiau. Taigi atėjo laikas pokyčiams ir naujiems pojūčiams!

Vibratoriai, dildo, penio žiedai, penio pompos, G taško stimuliatoriai, erotinio masažo aliejai, klitorio stimuliatoriai, masturbatoriaiprostatos masažuokliai, prezervatyvai, fetišas ir BDSM, afrodiziakai, apatinis trikotažas, kostiumai ir daug daugiau!

Maloniai kviečiame sekti mus Facebook paskyroje

Mylintis ir mylimas Opiumas

10 vyrų neištikimybės priežasčių

Moters apsileidimas. Kiek kartų pasauliui buvo tvirtinama, iš moteriškų žurnalų šaukiama, kad vyrai iš tikrųjų...

Kaip naudoti Kėgelio kamuoliukus

Kėgelio pratimai ir mums įprasta rytinė mankšta turi vieną panašumą – jie neturi jokios naudos,...

Seksas automobilyje

Seksas automobilyje yra toks jaudinantis! „Nagi, brangusis!… Užvesk jį!… Būk mano neklaužada berniuku!… Padaryk mane!…“...

Erotinis penio masažas

Moterys, norite tapti deivėmis vyro akyse, norite suteikti mylimam nepamirštamą patirtį ir tapti geriausia meiluže...

Vyrai ir erotinės prekės

Vyrai ir erotinės prekės visada buvo kiek kontroversiška tema. Kiekvienas individas turi savo požiūrį į...

6 idėjos nepamirštamam kurortiniam seksui

Vasarą visko būna daugiau: saulės, pasitenkinimo ir sekso. Mūsų patarimai padės jums pasimėgauti viskuo ir...

Erotinis varpos masažas

Prieš pradedant masažuoti varpą, būtina nuo rankų nusiimti visus papuošalus, ypač žiedus. Pagalvokite apie tai,...

Aštuoni seksualiai savimi pasitikinčios moters požymiai

Aštuoni požymiai, kuriais pasižymi seksualiai savimi pasitikinti moteris Gundančios, formos, primerktų akių slystantis žvilgsnis, paslaptinga šypsena,...